Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bugun ku menum an itibari ile son buldu kizlar :)

08:35
Beyaz peynirli tost
Sekersiz cay

12:20
2 cop tavuk sis
Toplamda 6 kusbasi seklinde tavuk vardi
7 yk ezogelin corbasi

15:50
1 kucuk portakal
1 erik

17:35
1 izgara kofte evde yaptiklarimizdan bi tik buyuk
1 dl ekmek

Kizlar simdi spora gidiyorum spordan sonra proteinim var 1 olcek protein 300 ml su ile karistirip icicem

Su ana kadar 1.5 lt su ama sporda 1 daha icerim gunu 3 lt ile bitiririm

Spor programimda soyle;

50 dk agirlik
44 dk cardio
45 dk grup ders total body ama grup derse katilmayabilirim onu bildiririm :)

kızlar selam anca gelebildim az kaldı önümüzdeki haftada bitsin buralardayım inş. evde kalmaya başlıyım tam gaz devam edicem inş. amaç sıkılaşmak olcak ama o arada kiloda gider diye düşünüyorum ecem ve tubiyi gördüm kızlar selam ve ben kaçıyorum ödev yetiştircem :KK50:

bugünkü menüm
sabah 7 buçukda
2 dilim çavdar ekmeği
kk kadar peynir 4 zeytin
domates çarliston biber
kıvırcık
11 de
bi kase meyveli yulaf ezmesi
1 bardak süt
15 de
bir kase yoğurda 3 incir doğradım
bir çay kaşığıda toz tarçın katıp yedim
akşam 18 30 da
iki tabak yeşil mercimek yemeği
yarım dilim çavdar

bol kıvırcık

8.30
Tereyağlı 1 yumurta
4 zeytin
Yarım domates
Yarım dilim tbmm ekmegi
Ihlamur

9:30 yeşil çay
10:30 şekersiz çay

12:30 1 kase çorba
Salata
3 kaşık türlü

15:30
1 tereyağlı yumurta daha :)
Yarım dilim tb ekmegi

1diyet bisküvi

19:30 5 kaşık kıymalı bulgur pilavı
Zeytinyağlı nar ekşili kuru sogan :)

2 lt su..20 dk yürüyüş..bol ev işi :)
Biraz daha yürüyebilirsem yazarım inş.

bugünkü menüm
sabah 7 buçukda
2 dilim çavdar ekmeği
kk kadar peynir 4 zeytin
domates çarliston biber
kıvırcık
11 de
1 bardak süt
15 de
akşam 18 30 da
yarım dilim çavdar
bol kıvırcık
unutmuşum 1 mil leslie yaptım ve 100 tane de yanlara eğilme:)

8.30
Tereyağlı 1 yumurta
4 zeytin
Yarım domates
Yarım dilim tbmm ekmegi
Ihlamur

Salata
3 kaşık türlü

Yarım dilim tb ekmegi

1diyet bisküvi

[/Q
FENE DEĞİL KUZUM BÖYLE DEVAM ET

Geçmişe bakamadım. Menümü yazıp kaçacağım. Ama ilerleyen saatlerde hem menülere yorum yapacağım hem de geçmişi okuyacağım. Ecem menüne bayıldım. Süper bir menü olmuş. Eskilere göre :KK9: 1 ölçek protein derken? Yapay her şeyden uzak dur lütfen. Büyük ihtimal spor salonunda önerdiler diye tahmin ediyorum ama tavsiyem içme. :KK34:
Menüm
Sabah: 09:00

1,5 haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
5 tane zeytin
Yeşillik

Öğle 12:00

1 kepçe Anadolu çorba (kesme çorba gibi bişeydi) Hastane menüsünde Anadolu çorba yazıyordu.
2 tane kadın budu köfte, azıcık patates püresi :KK17:

Akşam 19:00

1,5 servis kaşığı mantarlı tavuk sote
Bol salata

2 lt su, bugün bol bol yürüdüm spor yerine geçmiştir ama birazdan yine yürümeyi düşünüyorum.

Uzun zamandır yazdığım ilk menü. Kaçamaksız bir gün. Kocaman tebrik ediyorum kendimi. Umarım hepinize örnek bir kaptan olabilirim yeniden. :KK16:

Kızlar yukarda yeni gelenler kendini tanıtsın diye bir mesaj yazdım. Alıntı yapan çok az kişi var. Yeni gelen herkesten o mesaja cevap bekliyorum. Ayrıca takıma geldiğiniz zaman yazdığınız en son mesajdan itibaren geçmişi okuyun lütfen. :KK34:

ben yeniyim bu gurupta dün bir bugün iki:) İstanbul pendik de oturuyorum evliyim biri 6 diğeri 3 aylık 2 kuzum var ikiside paşa:) emzirme döneminde ki fazladan kalori yakmayı fırsat bilip dikkat ederek kilo vermek istiyorum 87 yim hedef 66 niye 66 derseniz gelinlikle 66 idim eğer 66 ya düşersem kocacımla iddaya girdik sanki nişanlıymışız gibi mağazalara gelinlik denemeye gidecez:KK1:

Tatlım ismini yazmamışsın? Birde boyunu yazman lazım :KK34: Gelinlik deneme fikri süper. Ben de mi yapsam acaba :KK52::KK52:

Kızlar maşallah bugün çok kaynatmışsınız. Mutlaka okuyacağım geçmişi. Şimdi kaçıyorum. :KK16:

8.30
Tereyağlı 1 yumurta
4 zeytin
Yarım domates
Yarım dilim tbmm ekmegi
Ihlamur

Salata
3 kaşık türlü

Yarım dilim tb ekmegi

1diyet bisküvi

1 yumurtada olsa tereyaglı olmasaymıs daha iyi olurdu canım bana kalırsa :) veee 5 kasık kıymalı bulgurr, bulgur sisirir ama yarın tartılma umarım sogan salatasının suyuna ekmek banmamıssındır hahahahah :) genel olarak güzel menü :) birde corban ne corbasıydı?

Geçmişe bakamadım. Menümü yazıp kaçacağım. Ama ilerleyen saatlerde hem menülere yorum yapacağım hem de geçmişi okuyacağım. Ecem menüne bayıldım. Süper bir menü olmuş. Eskilere göre :KK9: 1 ölçek protein derken? Yapay her şeyden uzak dur lütfen. Büyük ihtimal spor salonunda önerdiler diye tahmin ediyorum ama tavsiyem içme. :KK34:
Menüm
Sabah: 09:00

1,5 haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
5 tane zeytin
Yeşillik

Öğle 12:00

1 kepçe Anadolu çorba (kesme çorba gibi bişeydi) Hastane menüsünde Anadolu çorba yazıyordu.
2 tane kadın budu köfte, azıcık patates püresi :KK17:

Akşam 19:00

1,5 servis kaşığı mantarlı tavuk sote
Bol salata

2 lt su, bugün bol bol yürüdüm spor yerine geçmiştir ama birazdan yine yürümeyi düşünüyorum.

Uzun zamandır yazdığım ilk menü. Kaçamaksız bir gün. Kocaman tebrik ediyorum kendimi. Umarım hepinize örnek bir kaptan olabilirim yeniden. :KK16:

İlk hafta böyle devam ederim sonra yavas yavas azaltıcam bizim taktik :) amaaa bugun sporda 58.3 kilo cıktım. Hos yemek yemıstım ama olsun olmamalıydı moralim bozuldu :KK43:(( Proteinede gelince aslında Kerem le basladı bu cok arastırdı o kilo almak icin almayı düsünüyordu bende arada kaynadım hocam kas yapmayı kolaylastıracagını söyledi cok degil 1 ölçek zaten ama icmedim bugun sporda istedigim eforu gösteremedim 4 spor gününden sonra ölçümüm var bakalım kaslar ve yaglar ne duruma gelmis.

Menüdeki patates püresidee neee öyle :18: olmasaydı iyiydi cünküü kadınbududa pek masum sayılmaz :)

bugünkü menüm
sabah 7 buçukda
2 dilim çavdar ekmeği
kk kadar peynir 4 zeytin
domates çarliston biber
kıvırcık
11 de
1 bardak süt
15 de
akşam 18 30 da
yarım dilim çavdar

bol kıvırcık

Cok begendim ekmekleri kızartarak yersen kalorileri neredeyse yarı yarıya düsüyor aklımda bulunsun, iki ekmek yemissin ya kahvaltıda bi öneri :)

Son düzenleme:
1 yumurtada olsa tereyaglı olmasaymıs daha iyi olurdu canım bana kalırsa :) veee 5 kasık kıymalı bulgurr, bulgur sisirir ama yarın tartılma umarım sogan salatasının suyuna ekmek banmamıssındır hahahahah :) genel olarak güzel menü :) birde corban ne corbasıydı

Dogal yagları az ölçüde tüketmemizin faydalı oldugunu okumuştum..akşam listemde hiiç ekmek yok :) gribim çorbanın tadını alamadım yemekhaneden yedim öglen :))

Dogal yagları az ölçüde tüketmemizin faydalı oldugunu okumuştum..akşam listemde hiiç ekmek yok :) gribim çorbanın tadını alamadım yemekhaneden yedim öglen :))

Haklısın normal sartlarda bende yemeklerimde katı yag kullanacaksam kesinlikle tereyag kullanırım hatta hic margarin almadım daha, ben diyetteyken yagda yumurta yerine haslama tercih ediyorum o nedenle yazdım :)

Haklısın normal sartlarda bende yemeklerimde katı yag kullanacaksam kesinlikle tereyag kullanırım hatta hic margarin almadım daha, ben diyetteyken yagda yumurta yerine haslama tercih ediyorum o nedenle yazdım :)

Sabah çok gecikmiştim derse haşlamaya vakit olmadı yoksa bende haşlamyı daha çok seviyorum :) tereyağlı yazmışsam bildirime bil ki muhakkak gec kalmışımdır :)))

Sabah (10:45)
Omlet
1.5 dilim kaşar peynir
3 dilim domates
2 dilim ekmek
1 buyuk bardak çay

14:30
10 fındık
3 kuru kayısı

Akşam (17:20)
1 kase adana çorbası
1 tabaktan az hindi kavurma