Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bir zarari yoktur cnm.bende cayi ve kahveyi sekersiz iciyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Koş gel Ecem' cim yanı başıma, özledim seni.Bu aralar bende çok gelemiyorum takıma. Allah ne verdiyse öyle gidiyor. Sağ olsun kızlar kendi başlarına idare ediyorlar. Bu ay bende listeye girmeye niyetlendim ama baktım ki henüz 4 ay olmuş mezun olalı. Giremedim. Burcu da girmeyi düşünüyor. Sen kaçla mezun olmuştun? Uzun oldu hatırlayamadım şimdi. Gülce Su bebişi 1 yaşını bitirdi ablası. Kocaman bir bızdık oldu. Doyamıyorum sevmelere

Spor yapman harika. Ama listelerini eskisi gibi istemiyorum. Düzgün şeyler yiyeceksin baştan pazarlık yapalım. Kızlara kötü örnek olma

Hoşgeldin Kuzu O kadar gezmeye sadece 1 kilo fazla mı Şok ettin beni Yerinde durduğun yok ki takip edemiyorum seni. Diskalifiye olmadan listeye dön biran önce. Devam edeceksin dimi?

Waouww süper bir menü. Bayıldım bayıldım. Ama spor

Hoş geldin Nur' cum. Öyle güzel yazıp, öyle güzel anlatmışsın ki Bütün hepsi için kocaman bir aminnnnn. Allahım hepimize nasip eder inşallah. Bütün dualarına ve düşüncelerine katılıyorum. Geçmiş olsun bu arada umarım en kısa zamanda iyileşirsin. Özledik seni biran önce gel artık

Bugün itibariyle brnde başladım inş sabah 8 de
2 dilim ekmek
3 zeytin
biraz peynir yedim
sonra bebeğimi emzirirken uykum geldi uyumuşum 11 de 3 kuru incir bir fincan kahve içtim

Kızlarrr bişey deyin bana...Fat Block diye bir ürün var ya. Hani soy adı aytuğ denen doktorun ürünü. 4 hafta kullanımla vucüt ağırlığının yüzde 10'u kadar kilo veriyormuşsun. Vücuda giren yağların yüzde 40'ını tutarak vücuttan atılmasını sağlıyormu.. 79 tl. aklım karıştı..alıcam galiba ne diyorsunuz. doktor da güvenilir bir adama benziyor. face den kullanan bir kadına da mesaj attım. geri dönüş yapar inşallah. siz ne diyorsunuz...

Kızlar kulüpten araştırdım. bir işe yaramıyormuş zaten ilaç paylaşımları da yasakmış. En iyisi hiç konuşmamak.

Eğer böyle bir ürün kullanmaya kalkarsan kendine en büyük kötülüğü yapmış olursun. Önce bu tür düşünceleri aklından çıkart. Bunların sana faydası değil zararı olur. Çok acele ediyorsun kilo vermek için. Öncelikle sabretmeyi öğren ve unutma sabredersen sonunda çok mutlu olacaksın. Ben 6 ayda 85,5 kilodan 61.8 kiloya indim. Ve sadece sağlıklı beslenerek ve yürüyerek. Umarım anlatabilmişimdir. Bu tür ilaçların bitkisel dahi olsa tek amaçları insanların parasını çalmak. Çalmak diyorum çünkü insanları kandırarak ve sağlıklarıyla oynayarak kazanıyorlar. Para tuzağı sadece.

Ebrusum takimsiz olmuyor gercekten kac kere niyetlendim olmadi yapamadim subatta 57.3 le mezun olmustum uzerine almadim hic hatta 52ye dustum dugunde ama evlenince tekrar 57ler geldi :) yaz geliyoo tatile gidicemm yeniden 52 kilo istiyorumm resimlerden simdiki halimi goruyorsundur.
Listelerimede gelince eskisi gibi olmaz artik cunku spor yapiyorum dayanamiyorum haziranin sonuna kadar vaktim var yavas yavas veririm :) sadece burcuyu degil buseyide gordum sanki koruma evresi vermektende zor oluyor gercekten

Hala tam olarak iyileşemedim kızlar :2: diyet listemde olmamasına rağmen ballı süt de içtim bugün. Bu öksürük mahvetti beni

Evet canım haklısın. Zaten ben de vazgeçtim sonra. Biraz hızlansa fena olmnazdı gerçi ama

Menüm

3 bardak su 4 kayısı

Sabah 10.00
Domates, salatalık
2 Adet haşlanmış yumurta
3 dilim keçi peyniri
3 dilim kaşar peynir
8-9 tane zeytin

Ara 12.00
4 kayısı

Öğle ve Akşam 16.00
2 Adet haşlanmış but,
Yarım elma

Kızlar bademciklerim şiştiği için ıhlamur için bikaç bardak ballı
1 yemek kaşığı bal olmuştur sanırım
1 yemek kaşığıda pekmez (ama şekersiz pekmez)
Halsizim spor yok
Su 2 litre oldu..

vayy ve 85'ten 61'e,,,kocaman maaşallah...
ama yolum çok uzun, çok yavaş gidiyor, 70'leri bir görseydim...

hoşbulduk teşekkür ederim. siteye çok hakim değilim kullanmasını çok iyi bilmiyorum ama karıştıra karıştıra öğrenecem artık YAZIYI OKUDUM ŞARTLARI KABUL EDİYORUM. İSMİM NAZİKE

Nazikemmm kuzucum hoşgeldin :)) ay çok mutlu oldum şuan :)
Nazik benim kardeşimdir arkadaslar :) 11 yıllık can arkadaşımdır :))

canım arkadaşlarım geldim nihayet :) kına alışverişim tamam,eşi dostu aileyi ziyaret tamam :) şimdi düğün hazırlıkları var sırada..bugün nikah başvurumuzu yaptık, yarın gelinlik işleri derken diyete spora ve tabii ki bildirimlere devam inş:)
Yarından itibaren düzenli bildirim yapıcam inş.iki hafta listeye giremicem biliyorum

Buarada 12 gün diyet spor yapmadım misafirlikler vesaire sadece 700 gr almışım ( bütün istanbulu gezince yediklerİmi yakmışım sanırım :))

nazikemmm kuzucum hoşgeldin :)) ay çok mutlu oldum şuan :)
nazik benim kardeşimdir arkadaslar :) 11 yıllık can arkadaşımdır :))

hoşbulduk canımmm yaa:) çok yoğun bir gün dü yukarda (kayınvalidemde) misafir vardı sonra keremin 23 nisan gösterisi vardı e bi de küçük yavrum var kollarım ağrıyoo

hadi edacım beraber sıkı sıkıya bi programla BİRBİRİMİZE tam desdek verecez inş

Son düzenleme:

güzel bi menü olmuşş bu ayran detoksu nasıl acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…