Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın kızlar takıma yeni gelenler var. kernaz (nazike idi sanırım adı), eflinam, ecem, hoşgeldiniz kızlar. ben bir süredir gelemedim buralara. gelip şöyle bir bakıp kaçtım günlerdir ama bugün tam anlamıyla düzenimi tutturdum eskisi gibi. bu arada ben özlem 3.5 aya yakın bir zamandır bu takımdayım. yaşım 20, öğrenciyim.

Bende merak ettim menulerini)
Ortalama kac kilo veriyordun haftada?

Ben kac defa tartildigimi yazmasam daha iyi olur cnm.)
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Söyle soyliyim o zaman sabah bir kibrit kutusunun yarisi peynir bir d. Ekmek yada daha az ki genellikle daha az oluyordu 3 4 dl. Salatalik 2 3 dl. Domates arada hic bisey yada 2 kayisi falan ogle ya 1 kase yogurt pulbiberli yada yarim kase corba aksamda ya bi meyve yada 2 3 yemek kasigi yemek hepsi genelde boyleydi haftalik kilo vermen yavasliyor bir sure sonra bence bunu baz alma ama benim yaptigimi sakin yapmayin bu biraz bunyeyle alakali kendinizi tanimaniz onemli mesela basim hic donmedi
Rahatsizlik yasamadim hatta su oranim bile gayet normal cikti ama bende boyle yapmadan kilo veremiyorum cok diyetisyenede gittim olmadi benim arkadasim benim gibi yapmayi denedi ve bayildi acliktan yani burada onemli olan kendinizi tanimaniz bir sure sonra yavasliyor kilo vermen bi haftada sadece 300 gr bile verdigim oldu ama verdim onemli olan buydu

hosbuldum ozlem cim :)) sende bendensin yani bende ogrenciyim :))

Ayy çok fenayım. Şifayı kaptım sonunca. Bademciklerim çok kötü. Nefes alırken bile boğazım acıyor.

Selam kızlar
Ben geri geldim, durumummyiç iyi değil, galiba bu halde listeye giremem, ama izin öncesi kiloma da nasıl dönücem bilmiyorum sizi cok ozledim. Su kiloları bir versem de girsem takıma diye diye kilo vermek yerine aldım izne ayrılırken 64 civarıydım, simdi 69 oldum. Ne yapıcaz motivasyonum gitti tamamen

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesinlikle katılıyorum arkadaşlar bende 2 sene önce falan mango lu bir ilaç vardı ondan almıştım bol suyla içiliyor fln hiç bir işe yaramıyor boğazı kescen sağlıklı beslencen spor yapçan en önemlisi de sabırlı olcann gerisi geliyor :)
Hala tam olarak iyileşemedim kızlar :2: diyet listemde olmamasına rağmen ballı süt de içtim bugün. Bu öksürük mahvetti beni
Canım hastasın o kadar dan da bir şey olmaz iyileş içmessin :)
Evet canım haklısın. Zaten ben de vazgeçtim sonra. Biraz hızlansa fena olmnazdı gerçi ama
hızlanır sabret tatlım..
peynirlerin hala fazla
vayy ve 85'ten 61'e,,,kocaman maaşallah...
ama yolum çok uzun, çok yavaş gidiyor, 70'leri bir görseydim...
canım 1 kilo demek vücudunda 4 tane 250 gr lık sana yağı var demek gerçekten tadını çıkara çıkara ver gram vermiş olsan dahi sevin :)
Merhaba canım ben de esra 26 yaşındayım izmir de yaşıyorum 2 yıllık evliyim ,çalışıyorum çocuk yok kilo verince başlıcaz allahın izniyle çalışmalara
boy 1.58 baslangıç kilo 70 şimdiki 61.4 :)
Gayet iyi bir menü olmus bir de spor olaydı :)
Güzel bir menü olmus tatlım birde spor olsaydı daha da güzel olurdu
canımm süper iddaa olmuş sizinkisi dur bende kilo vereyim kocişle gelinlik denemelere gideyimm :) gelmez o da ayrı bir konu ya
Spor yok canım ama menü süper
Selam canım siz bebek düşünüyordunuz demi bu maydanoz kürünü bebek düşünenlere önermiyorlar rahminde tutunamıyormuş bebek öyle duydum araştır öyle kullan bu arada ayran detoksuna bende başlayım güzele benziyor kilo vermem durdu regli olcam feci şiş vücudum

Sabah 9:00
2 bardak su
1 haşlanmış yumurta
1 dilim doğal ezine peynir
6-7 zeytin
1 tb ekmek
salata,domates
ara: 11:00
yarım avuç sarı leblebi
öğlen 13:00
az etli sote
yoğurt
10 lu bitki çayı 1 kupa
Buraya kadar her şey nomall ama sonrası
kızlar hastalancam abarttım canım bir tatlı istediki
4 dilim bitter çikolata
3 adet hurma 2-3 ceviz badem
1 tane çokomel
bu kadar neyseki şuan canım tatlı istemio
akşam 19:30
köfteli türlü fırında
koyu cacık
2.5 litre su
20 mekik

Merhaba hanımlar
Gordugum kadarıyla birsuru yeni arkadas gelmiş
Ben de kendimi tanıtayım
Adım tuba, 27 yasında 2 cocuk annesiyim
İstanbuldayım
Bir sene önce burada kilo vermeye baslayıp 11 kilo vermiştim 75 ten 64 e dusmustum
Sonra izne ayrıldım bir kac ay önce, ve 5 kilo geri aldım, simdi 69 kiloyum
Suan için hedefim 60-61

Bugun sutlu tatlı yapmıstım yedim yedim ama suandan itibaren bitti artık! Bir an önce 9 kilo vermeye basladım, son surat devam etmezsem bu iş bitmeyecek, artık cok sıkıldım bitsin de korumaya geceyim.. Bakalım bu aksam cocukları kocama bırakabilirsem spor salonuna gitmek istiyorum , sporsuz olmaz:)

Ha bu arada iki kişi den hamilemisin diye soru geldi! Bu da motive etmezse daha ne motive ederki bir kadını???!!! Hamile filan değilim, mekik mekik mekik! Baska yolu yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…