Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bence sağlıklı olmus canım :)

menün güzel canım

selam kızlar. dengem şaştı iyice ya. bugün hoş bir menü oluşturamadım maalesef. :44:

Sabah (11:45)
Omlet (Baharatlı)
1 dilim kaşar peynir
3 dilim domates
3 dilim salatalık
2 dilim civarı ekmek
1 büyük bardak çay

15:00
10 fındık

Akşam (17:30)
1 kase ezogelin çorbası
2 tavuk kanat
Biraz patates kızartması
1 bardak ayran

3 litreye yakın su

Az önce de 1 tane albeni yedim.

Son düzenleme:
Merhaba kizlar :), ben geldim biraz gecmise baktim hala tanidigim isimler burada :) Ebrusta hala kaptan yasasin :)! Takimda yer varsa gelmek istiyorumm yeniden :) cunku yeni hedeflerim var ve burasi olmadan konsantre olamiyorum bugun basladim diyorum ama bir sekilde yemeye basliyorum ( kilo verdikten sonra oyle cook farkettirecek kadar kilo almadim uzun zamandir 57.2 kiloyum hatta 1 yili gecti Ebrusum hatta gulce su dogmamisti mezun oldugumda :)) simdi ise 52 kilo olmak istiyorum Ve de duzenli spor yapiyorum bir programim var haftada 4 gun salondayim :) Ne dersiniz ? :))

Kizlar bende geldim.ve hemen yatiyorum hastaligi az atlattim yarindan itibaren platese donuyorum ins. Sadece basen kalca olarak dusunuyorum bide gogus derslerim azalio artik malum mezuniyet geldi catti artik neyse yarin staj var ben kactim iyi geceler

Hafa sonu giremedim neler yemedim ki özlediğim her şeyi yedim ama bi pazartesiden itibaren geri dönüyorum kızlar :)) iyi geceler :))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydin kizlar dun elektrik yoktu sarjim bitti tlf kapandi.aksam sarj edebildim.:-/
Burcu'cum en iyisi sen bana bir kac gunluk protein diyeti listesi yaz.degisiklik iyi gelir belki.kac gundur sebze agirlikli besleniyorum yine tik yok.vitamin ignesi kilo yapar demisti eczaci acaba ondan mi boyle bilemedim cnm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hafa sonu giremedim neler yemedim ki özlediğim her şeyi yedim ama bi pazartesiden itibaren geri dönüyorum kızlar :)) iyi geceler :))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın canım. Ben de misafirlikteydim. Çok dikkat edemedim. Ama bugünden itibaren dikkat ediyorum. Cumaya kadar en az 1 kilo gitmesi lazım 😉

Kizlar usenmedim anneme bebek arabasiyla yuruyerek geldim.
55 dakika.Programa gorede 389 calori yakmisim.

Yagmurlu bir gunden herkese günaydınnn

Sabah 09:30
2 bardak su
1 dilim tava böreği
2 adet mısır patlağı
1 bardak süt
ara: 11:30
1 avuç leblebi
öğlen 14:00
klasik kahvaltım
10 lu bitki çayı
ara30 yarım yeşil elma
akşam: 19:15
klasik yulafım içine elma yoğurt
2,5 lt su
spor yok çok yağmur yağdı
21:00 3 kare bitter çikolata biraz fıstık
Kızlar ben regli olcam canım hep bişiyler yemek istiyorrrr (((

çok haklısın canım sağlıklı bünye ile hamile kalmak en güzeli
ama ben işte tüm bayanlar gibi hemen vermek isitoyrum öylede olmayvcağınıda biliyorum
çorbayı bittti yerien ayran detoksuna başladımbir tencere yaptım 2 gün içeçceğim inş
beyaz lahananın içine yoğurtta çok güzel oluyor

dünkü menüm;
eşim resmen kahvaltıda götürmesine rağmen elimi bile sürmedim normalde hemen atlardım
sabah kahvaltısı;
1 adet yumurta
2 adet çeri domates
1 adet salatalık
1 adet yeşil biber
30-40 gr peynir orta yağlı
ince bir dilim keğek ekmek
şekerisz çay

öğlen 1 kase ayran detoksu

ikindi 1 adet simit ama çok yürüdüm acanım çoook çekti bişi olur mu bilmiyoırum yanındada şekersiz çay

akşam yine ayran detoksu 1 kase

2 lt su
2 fincan yeşik çay
1 saat yürüyüş
sabah ılık su ve sirke

yalnız eltime gittim
1-2 tane kraker atıştıdım çayın yanında

bu arada ben çayı hep şekeris içiyırum çok koyu içmemek kaydı ile
bir zararı var mı acaba

Bendemi ayran detoksu yapsam acaba? Ogunler, corba falan nasil oluyor?
Anlatirmisin cnm sana zahmet?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…