Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hoşbuldum canım önemli değil bende 2 yaşındayım ben daha önce hiç katılmadım takımlara ama hep okuyup fikir ediniyordum 14 subattan beri sağlıklı besleniorum 9 kilo verdim burda da inşallah kilomu vericem :)

26 olcaktı 2 olmus yaşım

Sabah nasıl yedin 2 köfte tatlım o saatte ama bir şey olcağını sanmıyorum yine de

sabah kahvaltı yapma zevkine ulaşıncaherşey yeni cnm

özlem olmamış gibi sanki kuru pstalar filan

9 kilo buyuk başarı.geri kalanida verirsin eminim.buranin motivasyonuyla dahada kolay gider o kilolar.bende takimla birlikte 9 kilo toplamda 17 kilo verdim.son kilolarda biraz takildim tabi bi sure gruptan uzak kalmamda kotu etkiledi.ins bu haftayla birlikte bende toparlanicam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Saol canım benim seninki daha da buyuk basarı 17 kilo superr evet burası gerçekten süper ortam vericez kilolarıııı

Saol canım yok hiç acıkmadım yulaf tavsiye ederim 1 haftadır yiyorum ben bağırsakları bir çalıştırıyor sorma normalde öğlen de daha hafif yiyorum da bugün köfteleri fazla kaçırdım

Normalde bende yiyorum yulaf ezmesi paketim bitti almayida unuttum.
Birde bu aralar canim domates,salatalik,biber,peynir,zeytin yemek istiyor.

Menume 1 kupa yesil cay ekliyorum kızlar..

Saol canım benim seninki daha da buyuk basarı 17 kilo superr evet burası gerçekten süper ortam vericez kilolarıııı

Benimkide basarikotu bir basari.
Gecen yil cok guzel kilo vermistim.kendimi birakinca bir baktim 4 ayda 16-17 kilo almisim.

kahvaltı öğlen beraber oldu geç kalktım12:00
Yumurta
Peynir
1dilim çavdar

Akşam18:30
1lahmacuj
Salata
Ayran

Geldim gelsim 😊😊😊
Menüm
Sabah 07.00
1 yumurta

Öğlen 12.00
1 kase mercimek çorbası
1 tabak salata

Akşam
Yarım tabak salçalı makarna. (Misafirlikteydim de ondan makarna oldu. Ama yarım tabak yedim &#128521

Spor 1 bucuk saat
Su 2.5 litre.
Şimdide 1 kupa yeşil çay içeceğim.

Artık gidecek bu kilolar. Hesap yaptım. Haftada ortalama 1 kilo verirsem etlülün ortasında istediğim kiloda olacağım 😊😊

İyi geceler kuzular.

Gecen yil cok guzel kilo vermistim.kendimi birakinca bir baktim 4 ayda 16-17 kilo almisim.

Allah bidaha o günleri göstermesin canımcım. Verelim bidaha da almayalım.

Canımcım geldim. Biraz geç oldu ama ☺️ Beni hatırlaman ne güzel. Teşekkür ederim. İyi geceler.

Merhaba Esra'cığım. Hoşgeldin. 2 ayda ne güzel kilo vermişsin. Ben 4 haftadır takımdayım. Ancak henüz 2 kilo verebildim. Buna da şükür 😉 Adım Gönül, 33 yaşındayım. Bekarım. Memur olarak çalışıyorum. İyi geceler.

kahvaltı öğlen beraber oldu geç kalktım12:00
Yumurta
Peynir
1dilim çavdar

Akşam18:30
1lahmacuj
Salata
Ayran

Αfiyet olsnn..hafif bir menu cnm.
Menun gayet iyi cnm.dengelemissin bence.
Ama sabahki tek yumurtadan sonra acikmadinmi? Afiyet olsun.

Allah bidaha o günleri göstermesin canımcım. Verelim bidaha da almayalım.
Insallah cnm.

Gunaydin kizlar..

Αfiyet olsnn..hafif bir menu cnm.

Menun gayet iyi cnm.dengelemissin bence.
Ama sabahki tek yumurtadan sonra acikmadinmi? Afiyet olsun.

Insallah cnm.

Günaydın. Bir önceki gün akşam öğününde tavuk ızgarayı o kadar yemişimki yumurtayı da sırf kahvaltı öğünü boş geçmesin diye yemiştim 😛

Canim benim yapcak bisi yok yeni umutlar 2014 yazii :)) verip almayalim bundan sonra benim de oyle oldu 3 kili verip birakiyordum 5 kilo aliodum sonra

Merhaba Gonul tesekur ederim is yerindekiler esra mi baslar diyete 1 hafta veriyoruz diye alay edince ben bir hirs yaptim ama zaten bu sefer kafamda bitirmistim bu yaz a istedigim tum kiyafetleri almak istiyorum gecen sene hic bisi alamadim benim en onemli tatliyi kestim makarna pilav seker yok aksam 8 den sonraya ana yemek bırakmıyorum haftada 3 gun 1 saat yuruyorum haftada 1 kilo vermeyi hedefledim kendime oldu da simdi 6 kilom daha var onu da sizlerle vericem artik:)

zamanını ve yerinin yazarsın o zaman canım.o gün müsaitsem kesin gelicem:)

Süpersin canım benim:) 20 haziran cuma günü akşam 7 de kınam.. Pendik çarşıdan sana söyleyeceğim otobüse binersen tam önünde inersin kına yerinin önüne..istersen numaramı da veririm haberleşiriz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…