Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hoşbuldum özlemcim ben esra 26 yaşındayım satış danışmanıyım,ben sadece okuyordum diyetle ilgili in napıyor diye 14 şubattan beri sağlıklı besleniyorum 9 kilo verdim sen de iyi vermişsin 6 kilom daha var

Hurmayı baharat satan yerlenden bulabilirsin veya kuruyemiş satan yerlerden ben tereci gıda diye bir yer var ordan aldım dedem umreye gidip geldi o da getirdi bana şimdi
Faydasina gelince bağırsakları gerçekten çalıştırıyor lif ve potasyum açısından çok zengin bir besin fazla abartmadan yemek lazım ama fazlası kilo da aldırabilir ben 1 günde 1 ara öğünüme koyuyorum 2 adet hurma 3-5 badem 1 ceviz fln çok güzel zaten tıkıo en fazla 3 tane yiyebilirsin bence :)))

memnun oldum esra. sağol, bakıcam bugün. zaten 3 ten fazla yemeyi düşünmüyorum sonuçta şekerli bir şey o da.

Selam kızlar nasılsınız?
Salı gününden beri spor yapamıyordum bgn yaptım sabahtan leslie ile 3 mil ve bacak + karın hareketleri... Tabi tek başına sporla da olmuyor yememize çook dikkat etmemiz lazım ve bn malesef burda sorun yaşıyorum işte... İki haftadır çok yoğun spor yaptım sıkılaştığımı hissediyorum çok hafif ama kilolar yerinde duruyor çünkü yerken hızımı alamıyorum dün gece sarma vardı kacırdım önceki gün kebap yedim... Şimdi gardrobumdaki bazı kumaş pantolonlarımı denedim ki bunlar 1. Dönem süper yakışıyordu şimdi ise içlerine zor girdim ve de carşamba günü o pantolonu giymek zorundayım kendimi çok kötü hissettim 😪😪😪

Gunaydin kizlar cok iyi uyuymadim gece devamli bolundu uykum simdi yine kral kahvaltimi yaptm ogle yemegimi hazirladim staja gidiyorum bugun okulda agiz dis sagligi taramamiz var pertim cikmazsa gelirim aksam opuldunuz
Slm cnm Allah kolaylık versin işlerinde akşama görüşürüz
Gunaydin kizlarrr..
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Günaydın Özlem😊

Günaydin kızlarr
Ben iyi uyudum 1 de yattım gece şimdi işyerindeyim kahvaltımı yapıyorum
Slm cnm seninle tanışmadık sanırım bn Beste
Geçmiş olsun hilal😊 iyileş biranönce daha sık gel
Menün gayet güzel rakibem bu arada hiç karşılaşamıyoruz yahu
Kizlar selam gitti misafirlerom buradayim artık daha fazla
Cok iyi cnm
Menüler yok galiba :S

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cumarteside mwnüler vardı ama yorumlar yoktu tersine😀

haklısın canım karşılaşamadık.bi kaç gündür yine çok sık giremedim.sınavlarım vardı.onlar geçti artık daha sık zaman ayırabilirim buraya

Hadiya :S tam tersine desene :)

BUGÜN MENÜM

08:00
5 yeşil zeytin
5 siyah zeytin
5 çatal light reçel
1 dilim peynir
1 yumurta sarısı

10:00
1 Sek çilekli süt

12:00
2 dilim tb ekmek
1 kâseden az light yoğurt

13:20
1 küçük paket eti form portakallı bisküvi

18:00
1 tabak patlıcan yemeği
3 köfte

2 lt su
1 yçay

Kızlar fazla mı ya :S

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba Beste evet tanışmadik daha yeniyim :) esra bende

Şuan kendimi çok kötü hissediyorum kızlar öğlen yemeğinde 250 gr köfte yedim 9-10 taneydi sanırım hiç bu kadar yememiştim
Akşam yürücem 1 saat ama umarım bişi olmasss

Şuan kendimi çok kötü hissediyorum kızlar öğlen yemeğinde 250 gr köfte yedim 9-10 taneydi sanırım hiç bu kadar yememiştim
Akşam yürücem 1 saat ama umarım bişi olmasss

olmaz olmaz canım ya öğle yemişin sonuçta diyeti bozsanda sakın bırakma o zaman daha fazla kilo alıyoruz

olmaz olmaz canım ya öğle yemişin sonuçta diyeti bozsanda sakın bırakma o zaman daha fazla kilo alıyoruz

Yok tatlımm kesinlikle bozmam akşam yemeğinde 3 yk kaşığı yulaf la 1 elmayı karıştırcam 1 saat te yürürüm öyle teşekkürler yüreğime su serptinn

Canım zeytin fazla olmuş onun dışında sıkıntı yok bence :))

okudum-anladım her şeye tamam da 3 ten sonra meyve yememe durumu bana uymuyor.Bunu ben uygulamasam ?
Ben Kübra. 17 yaşındayım. Başlangıç kilom 80. Şimdiki kilom 75. Lise 3. sınıf öğrencisiyim. İnşallah kısa vadede 65 daha sonra 55 kilo olmak istiyorum.
Tavukcuk sen de mi geldin

Geldim ya pamuhcuk. :)

Son düzenleme:
Merhabalar bayanlar :) Ben menülerimi zamanım olduğunda fotoğraflı paylaşıyorum.Bi sorun oluşturmaz değil mi?

okudum-anladım :)
Ben Kübra. 17 yaşındayım. Başlangıç kilom 80. Şimdiki kilom 75. Lise 3. sınıf öğrencisiyim. İnşallah kısa vadede 65 daha sonra 55 kilo olmak istiyorum.

Geldim ya pamuhcuk. :)

hoşgeldin canım sevindim burada olmana ayrıca yarışmak isterim seninlene bi sorun olacağını sanmıyotum menülerini fotoğraflı yaparsan :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…