Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Yani beyaz leblebi mi yiyeyim tatlım Tuğba kuruyemişten aldım tuzsuz ama kavrulmuşmu sorarım yrn iş yerimin yanında

Evet canım beyaz kavrulmamış oluyor sarı kavrulmuş oluyor ama sarının tadı daha güzel beyazla idare ediliyor işte ) Allah gücümüzü arttırsın çalışıp diyet yapmak çok zor :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
Butun gun saglikli beslen aksam eve tatli alinsin yedim ya gercektwn yedim regl olcm cok fenayim

Canım şerbetli tatlı fln yeme bak benim canım tatlı istediğinde 2 tane hurma yiyom yanında badem ceviz abartmadan ıımmmmhh mükemmell. (hurma çok lifli olduğu için bağırsakları çalıştırıyor ben hergün bir ara öğünüme koyuyorum )

Anladim canimm aynen ya sarılar çok lezzetlii :)) biliomusun benim bu işim çok rahat ev ortamı gibi mutfağımız var buzdolabımız heryer yakın gidip alıyorum ara öğünlerimi rahat yapıyorum allah herkeze nasip etsin maşallah diyin hee:nazar:

Ben serbetli tatli sevmem canim bnde sutle tarcin tuketiyorum oke xamanlarda ama bu zaafim olan bi tatliydi kendimde guzel yaparim ama cok yiyorum diye yapmiodum annemdr istan edio hazirini almis gelms dayanamadim .s

Gunaydin kizlar cok iyi uyuymadim gece devamli bolundu uykum simdi yine kral kahvaltimi yaptm ogle yemegimi hazirladim staja gidiyorum bugun okulda agiz dis sagligi taramamiz var pertim cikmazsa gelirim aksam opuldunuz

Gunaydin kizlar cok iyi uyuymadim gece devamli bolundu uykum simdi yine kral kahvaltimi yaptm ogle yemegimi hazirladim staja gidiyorum bugun okulda agiz dis sagligi taramamiz var pertim cikmazsa gelirim aksam opuldunuz

Günaydınn canım, kolay geldin. Hiç uyku sorunum yoktur ama bu gece ben de güzel uyuyamadım.

Gunaydin kizlarrr..
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam kızlar Hala hastayım iyileşemedim O yüzden foruma pek giremiyorum. Ama diyetime dikkat etmeye çalışıyorum. Sadece su fazla içemedim midemi bulandırıyor :/
Yeni arkadaşlar da gelmiş bu arada. Hoşgeldiniz :)

dün menümü paylaşamamıştım şimdi yazıyorum

sabah(11.00)

1 haşlanmış yumurta
biraz süzme peynir
4 zeytin
1 dilim çavdar ekmeği

öğle(14.00)

5 tane çiğ köfte
bol marul,roka
1,5 bardak ayran

ara-16.30

10 çiğ badem
5 çiğ fındık
1 kupa sade kahve

akşam(19.00)

fırında köfteli patlıcanlı yemek(4 köfte)
1 kase cacık

bol su içtim ama hiç hesaplayamadım

hurmaya bayılırım bende. gerçekten işe yaradığını düşünüyor musun peki bağırsaklar konusunda? almayı düşünüyorum bende ama ramazan ayı olsa her yerde var da uzun süredir gözüme çarpmıyor marketlerde falan. sen rahatlıkla bulabiliyor musun?

bu arada hoşgeldin aramıza ben özlem, 20 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim, 3 aydır bu takımdayım ve şimdilik 11 kilo verdim.

Son düzenleme:

aktarla oluyor genelde ben hep görüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…