Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hurmaya bayılırım bende. gerçekten işe yaradığını düşünüyor musun peki bağırsaklar konusunda? almayı düşünüyorum bende ama ramazan ayı olsa her yerde var da uzun süredir gözüme çarpmıyor marketlerde falan. sen rahatlıkla bulabiliyor musun?

bu arada hoşgeldin aramıza ben özlem, 20 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim, 3 aydır bu takımdayım ve şimdilik 11 kilo verdim. :KK31:

Hoşbuldum özlemcim ben esra 26 yaşındayım satış danışmanıyım,ben sadece okuyordum diyetle ilgili in napıyor diye 14 şubattan beri sağlıklı besleniyorum 9 kilo verdim sen de iyi vermişsin 6 kilom daha var:KK36::KK36::KK36:

Hurmayı baharat satan yerlenden bulabilirsin veya kuruyemiş satan yerlerden ben tereci gıda diye bir yer var ordan aldım dedem umreye gidip geldi o da getirdi bana şimdi :KK39::KK39:
Faydasina gelince bağırsakları gerçekten çalıştırıyor lif ve potasyum açısından çok zengin bir besin fazla abartmadan yemek lazım ama fazlası kilo da aldırabilir ben 1 günde 1 ara öğünüme koyuyorum 2 adet hurma 3-5 badem 1 ceviz fln çok güzel zaten tıkıo en fazla 3 tane yiyebilirsin bence :)))

Hoşbuldum özlemcim ben esra 26 yaşındayım satış danışmanıyım,ben sadece okuyordum diyetle ilgili in napıyor diye 14 şubattan beri sağlıklı besleniyorum 9 kilo verdim sen de iyi vermişsin 6 kilom daha var:KK36::KK36::KK36:

Hurmayı baharat satan yerlenden bulabilirsin veya kuruyemiş satan yerlerden ben tereci gıda diye bir yer var ordan aldım dedem umreye gidip geldi o da getirdi bana şimdi :KK39::KK39:
Faydasina gelince bağırsakları gerçekten çalıştırıyor lif ve potasyum açısından çok zengin bir besin fazla abartmadan yemek lazım ama fazlası kilo da aldırabilir ben 1 günde 1 ara öğünüme koyuyorum 2 adet hurma 3-5 badem 1 ceviz fln çok güzel zaten tıkıo en fazla 3 tane yiyebilirsin bence :)))

memnun oldum esra. :nazar: sağol, bakıcam bugün. :KK31::KK31: zaten 3 ten fazla yemeyi düşünmüyorum sonuçta şekerli bir şey o da.

Selam kızlar nasılsınız?
Salı gününden beri spor yapamıyordum bgn yaptım sabahtan leslie ile 3 mil ve bacak + karın hareketleri... Tabi tek başına sporla da olmuyor yememize çook dikkat etmemiz lazım ve bn malesef burda sorun yaşıyorum işte... İki haftadır çok yoğun spor yaptım sıkılaştığımı hissediyorum çok hafif ama kilolar yerinde duruyor çünkü yerken hızımı alamıyorum dün gece sarma vardı kacırdım önceki gün kebap yedim... Şimdi gardrobumdaki bazı kumaş pantolonlarımı denedim ki bunlar 1. Dönem süper yakışıyordu şimdi ise içlerine zor girdim ve de carşamba günü o pantolonu giymek zorundayım kendimi çok kötü hissettim 😪😪😪

Gunaydin kizlar cok iyi uyuymadim gece devamli bolundu uykum simdi yine kral kahvaltimi yaptm ogle yemegimi hazirladim staja gidiyorum bugun okulda agiz dis sagligi taramamiz var pertim cikmazsa gelirim aksam opuldunuz
Slm cnm Allah kolaylık versin işlerinde akşama görüşürüz
Gunaydin kizlarrr..:KK66:
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Günaydın Özlem😊

Günaydin kızlarr
Ben iyi uyudum 1 de yattım gece şimdi işyerindeyim kahvaltımı yapıyorum :KK1:
Slm cnm seninle tanışmadık sanırım bn Beste
Selam kızlar :KK3: Hala hastayım iyileşemedim :KK43: O yüzden foruma pek giremiyorum. Ama diyetime dikkat etmeye çalışıyorum. Sadece su fazla içemedim midemi bulandırıyor :/
Yeni arkadaşlar da gelmiş bu arada. Hoşgeldiniz :)
Geçmiş olsun hilal😊 iyileş biranönce daha sık gel
dün menümü paylaşamamıştım şimdi yazıyorum

sabah(11.00)

1 haşlanmış yumurta
biraz süzme peynir
4 zeytin
1 dilim çavdar ekmeği

öğle(14.00)

5 tane çiğ köfte
bol marul,roka
1,5 bardak ayran

ara-16.30

10 çiğ badem
5 çiğ fındık
1 kupa sade kahve

akşam(19.00)

fırında köfteli patlıcanlı yemek(4 köfte)
1 kase cacık

bol su içtim ama hiç hesaplayamadım
Menün gayet güzel rakibem bu arada hiç karşılaşamıyoruz yahu
Kizlar selam gitti misafirlerom buradayim artık daha fazla
Cok iyi cnm
Menüler yok galiba :S

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cumarteside mwnüler vardı ama yorumlar yoktu tersine😀

Günaydın Özlem😊

Cok iyi cnm

haklısın canım karşılaşamadık.bi kaç gündür yine çok sık giremedim.sınavlarım vardı.onlar geçti artık daha sık zaman ayırabilirim buraya

Günaydın Özlem😊

Cok iyi cnm

Hadiya :S tam tersine desene :)

BUGÜN MENÜM

08:00
5 yeşil zeytin
5 siyah zeytin
5 çatal light reçel
1 dilim peynir
1 yumurta sarısı

10:00
1 Sek çilekli süt

12:00
2 dilim tb ekmek
1 kâseden az light yoğurt

13:20
1 küçük paket eti form portakallı bisküvi

18:00
1 tabak patlıcan yemeği
3 köfte

2 lt su
1 yçay

Kızlar fazla mı ya :S

Son düzenleyen: Moderatör:

Günaydın Özlem😊

Cok iyi cnm

Merhaba Beste evet tanışmadik daha yeniyim :) esra bende

Şuan kendimi çok kötü hissediyorum kızlar öğlen yemeğinde 250 gr köfte yedim 9-10 taneydi sanırım hiç bu kadar yememiştim :KK53::KK53:
Akşam yürücem 1 saat ama umarım bişi olmasss

Şuan kendimi çok kötü hissediyorum kızlar öğlen yemeğinde 250 gr köfte yedim 9-10 taneydi sanırım hiç bu kadar yememiştim :KK53::KK53:
Akşam yürücem 1 saat ama umarım bişi olmasss

olmaz olmaz canım ya öğle yemişin sonuçta diyeti bozsanda sakın bırakma o zaman daha fazla kilo alıyoruz :-):KK1:

olmaz olmaz canım ya öğle yemişin sonuçta diyeti bozsanda sakın bırakma o zaman daha fazla kilo alıyoruz :-):KK1:

Yok tatlımm kesinlikle bozmam akşam yemeğinde 3 yk kaşığı yulaf la 1 elmayı karıştırcam 1 saat te yürürüm öyle teşekkürler yüreğime su serptinn

BUGÜN MENÜM

08:00
5 yeşil zeytin
5 siyah zeytin
5 çatal light reçel
1 dilim peynir
1 yumurta sarısı

10:00
1 Sek çilekli süt

12:00
2 dilim tb ekmek
1 kâseden az light yoğurt

13:20
1 küçük paket eti form portakallı bisküvi

18:00
1 tabak patlıcan yemeği
3 köfte

2 lt su
1 yçay

Kızlar fazla mı ya :S

Canım zeytin fazla olmuş onun dışında sıkıntı yok bence :))

ben naptımsa erimedi canım o yüzden platese başladım

canım hoşgeldin ben burcu 22 yaşımdayım nışanlıyım bu takımla 17 kilo verdim şimdi tekrar yarışıyorum kendini iş güç isim hedef kilo boy ve şuan kilo olarak tanıtırsan sevinirim

3.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın
okudum-anladım her şeye tamam da 3 ten sonra meyve yememe durumu bana uymuyor.Bunu ben uygulamasam ?
Ben Kübra. 17 yaşındayım. Başlangıç kilom 80. Şimdiki kilom 75. Lise 3. sınıf öğrencisiyim. İnşallah kısa vadede 65 daha sonra 55 kilo olmak istiyorum.
Tavukcuk sen de mi geldin :-)

Geldim ya pamuhcuk. :)

Son düzenleme:
okudum-anladım :)
Ben Kübra. 17 yaşındayım. Başlangıç kilom 80. Şimdiki kilom 75. Lise 3. sınıf öğrencisiyim. İnşallah kısa vadede 65 daha sonra 55 kilo olmak istiyorum.

Geldim ya pamuhcuk. :)

hoşgeldin canım sevindim burada olmana ayrıca yarışmak isterim seninlene bi sorun olacağını sanmıyotum menülerini fotoğraflı yaparsan :))

X