Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Geçmiş olsun canım. Bildirim için geç olmadı. İkinci bildirimini alıyorum. Bu sonuç çok daha iyi olmuş. Yeniden tebrikler

Teşekkür ederim ebrucum. Diyetisyen kontrolüm geçen haftaydı.1400 kal den 1300 e düştü. İnşallah daha hızlı kilo verebilirim bundan sonra :)

Sagol cnm.
Inan bende cok cook istiyorum.
Kilo veremeyecegimi dusunmemistim 2 -3 hafta sonra dugun var.mesela ocak ayinda basladigimda 3-4 ayda yani mayisa kadar 10-15 kilo veririm diye dusunmustum.ama olmadi.
Artik darisi agustostostaki dugunun basina:))
Agustosun sonuna kadar soyle 60 falan olabilsem keskee)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar bende diyetteyim diyet günlüğüme bakarmısınız yanlış mı besleniyorum hiç zayıflayamıyorum yol gösterin bana :26::26::2::2::2:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=708667 DİYET GÜNLÜĞÜM BU :26::26:

Birinciler kim olmuş acaba çok çaba gösteriyorum ama fazla gitmiyor daha çok spor yapıcam :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

***13. TAKIM 357. ETAP***

Alsimi (69.3/68.7/0.6/%0.87)
edahafiz(82///%) Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı
Kelebekcim(82/81/1/%1.22)

OoOturtleOoO ( 98.6/97.1/1.5/%1.52)
ozzlleemm (63/63.3/-0.3/%-0.48)
Ozlem ( 79.7/79.7/0/%0) Kilosu sabit
pamuh(75.4/74/1.4/%1.86)

saengie(76.4/75.5/0.9/%1.18)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.77

En fazla haftayada olmam ama ondan sonra elimden gelenin fazlasıyla aranızda olucam inşaallah:16:

Slm kızlar kilom sabit malesef verememişim baya da spor yapıyorum ama faydasını ne zaman görücem bilmem

62,9

12 hafta falan oldu 117.7 ile başladım :)) 20.6 kg verdim annem görmemişti annem sen 20 kilo vermişsin dedi direk o zaman 18 falan vermiştim bende hissediyorum artık verdiğimi göbeğim hala büyük ama bel kısmından ve bacak kısmından gitti daha çok bakım varsa eklerim fotoğraf benim bu ikinci diyet yapışım aslında daha önce yaptığımda 80e falan inmiştim hala eski kiloma inemedim bu kez kararlıyım hedef 70:) 70e kadar devam

Son düzenleme:

Ebrucum tamam canim yarısalim
Ama ben sana göre avantajlıyimda kilom çok olduğu için yüzdeye göre bakariz
Anlaştık mi

bakıyorum özlemcim çok sağol

yok ebrucum yanlış anlamışsın akşam yemeğini değil akşam ekmeğini kesicem dedim. :) merak etme sağlıksız herhangi bir şey yapmam.

Son düzenleme:

maşallah havvacım ya nazar değmesin. bende imrenerek bakıyorum sana kaç aydır. sakın bırakma.

Kızlar bugün son iki vizeme de girdim veee bitti. uzun süredir alışmışım belli bir saatte uyuyup belli bir saatte kalkmaya, vize haftası ders çalıştığım için geç saatlerde yatıp erken kalkmak beni çok yordu. ama sınavlarımın hepsi de iyi geçti gibi. İnşallah finallerim de bitti yazdığım günü görürüm. tatil istiyorum evime gitmek istiyorummmm.

Bugün arkadaşımla doğum günümü kutladık ama 6 gün önceden. o benim doğum günümde burada olamayacağı için erkenden kutladı. pasta mı? ah evet yedim maalesef. işin komik yanı sanırım doğum günüm farklı günlerde 4 ayrı kez kutlanacak. hediye olarak kitap almış baya ilgimi çekti, okumaya başlayacağım en kısa zamanda.

Bir de bana şu sivilcelerimden kurtulmanın yolunu söyleyebilecek olanınız var mı? az önce kil maskesi yaptım suratım baya kuru oldu yağlar gitti falan. sizin tavsiyeleriniz var mı? bıktım artık ya gerçekten. suratım çok kötü görünüyor. biri bitiyor başkası çıkıyor. hep stresten heeeep.

çok konuştum kusura bakmayın.

MENÜM

08:00
1 kase special k gevrek ve yarım yağlı süt

12:00
1 büyük dilim peynir
2 kepekli ekmek
1 armut
1 dilim domates

14:30
1 dilim elma

17:00
1 kase yoğurt
6 kuru kayısı
2 yk yulaf
4 yk special k gevrek

2.5 lt su
1 saat pilates
1 fincan yeşil çay

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…