Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydınnn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın kızlar

Geçen hafta: 69.3
Bu hafta: 68.7
Fark: 600 gr.
Yüzde: 0.87

kilom azaldıkça vermem de azalmaya başladı. yine de iyi.

bu hafta farklı yöntemler denemeyi düşünüyorum. akşam ekmeğini tamamen kesip yediklerimi azaltıp daha çok sebze yemeklerine ağırlık vereceğim. uzun süredir etle besleniyorum. suyumu da artıracağım. bakalım...

ben listede yokum ama maalesef bu hafta 5oo gram artıdayım
geçen haftalarda 85 i görmüştüm bu hafta 85.5 çıktım

Günaydın:))
Geçen hafta --98.6
Bu hafta---97.1
Fark 1.5
Yüzde 1.52

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçen hafta 75.400

Bu hafta 74.000

Fark: 1.400

Mutluyum mutlu :) Günaydın :)

ilk kilo bildirimimi yapıyorum:)
takıma gireli bi hafta oldu girmeden önce kendim başlamıştım
geçen hafta 67
bu hafta 66
fark 1
yüzde hesaplamayı bilmiyorum

kızlar hepinizi tebrik ediyorum
alkışlıyorum harikasınız

Tebrikler Özlem' cim Diyet süresi uzadıkça ara ara böyle azalmalar olabilir. Bunu düzeninle kıyaslama. Artık hedefe kadar bu şekilde gidersin. Akşam yemeğini kesmeyi sakın ama sakın düşünme. Metabolizmanı bozarsın zayıflayacağım derken farklı sorunlar çıkabilir ortaya. Onun yerine su ve spora ağırlık ver. Protein ve karbonhidrat alımını dengele. Daha rahat kilo verirsin. Sağlıksız yöntemlerden uzak dur.

Benim bildirimim bu hafta dudak uçuklatacak kadar kötü. Çok bıraktım kendimi. Bir sürü abur cubur, geç akşam yemekleri, fast foodlar derken bir haftada nasıl 1,1 kg alınır öğrenmiş oldum. Hiç bir bahanem ve mazeretim yok. Tamamen suçluyum. Sağlıklı beslenme adına hiç bir şey yapmadım bu hafta. Hastaydım oda bahanesi oldu. Çok kötü bir sonuç aldım tartıda. Her hafta bu son bu son diye çırpınıp duruyorum ama daha kötüye gidiyor. Toplamda 4,5 kg fazlam var şuan ve iyi bir diyet yapma zamanı geldi. Sizlere kötü örnek olmamak için menü yazmıyorum ama artık yazmam gerekiyor. Yoksa bu fazlalıklar katlanarak artacak.

Geçen hafta : 63.4

Bu hafta : 64.5

Tebrik ederim 😉😉

ebrucum bende listeye gircem diye düşünüyordum ama düzenim tamamıyle şaşmış durumda dün aile hekimine gittim çok iyi kilo vermişsin ama az daha ver filan dedi vericem ama liste konusunda kendime güvenemiyorum arada gelmeye calışırım ama ananemin hastalığı nedeniyle devamlı oraya gidiyoruz oradada hiç damak tadıma uymayan yemekler oluyo kendimiz götürüyoruz ama teyzemde pek alıngan bi tip biz yemek yapamıoz mu filan o şekilde devamlı evde olsam çok düzenliyim kararlıyım aslında listeye girsem daha fazla sorumluluk alırım belki ama spor yapacak vaktim olmuyo bu aralar istersen listeye al hırslanırım

geçen hafta 61.4 bu hafta 61.4 fark yok

Tebrikler Gönül' cüm Geçen haftanın telafisini yaptın ama sanırım hala dijital tartı almadın. Eğer imkanın varsa en kısa zamanda bir dijital tartı edin lütfen. Bildirimler için bu çok önemli. Çünkü listedesin ve + - kilolar takım listesini çok etkiliyor.

Günaydın:))
Geçen hafta --98.6
Bu hafta---97.1
Fark 1.5
Yüzde 1.52

Tebrikler Havva' cım Çok güzel gidiyorsun maşallah sana. İnşallah en kısa zamanda seni ideal kilonda göreceğiz böyle gidersen. Bu arada lütfen her hafta mutlaka bir fotoğraf çektir. Ve kilolarını not al. İlerde çok işine yarayacak

Geçen hafta 75.400

Bu hafta 74.000

Fark: 1.400

Mutluyum mutlu :) Günaydın :)

Tebrikler Hilal' cim çok çok güzel gidiyorsun. Sana da kocaman bir maşallah Böyle giderse yaza incecik bir hatun olacaksın.

ilk kilo bildirimimi yapıyorum:)
takıma gireli bi hafta oldu girmeden önce kendim başlamıştım
geçen hafta 67
bu hafta 66
fark 1
yüzde hesaplamayı bilmiyorum
Tebrikler Gülsüm' cüm. Gayet güzel bir sonuç. Tartın dijital mi?

Gunaydin ebru ne zamandır görmüyorum seni

Teşekkürler:))

Tebrik ederim canım

Günaydın Havva' cım, birkaç gündür aktif olarak geliyorum ama bende seni göremiyorum

ben listede yokum ama maalesef bu hafta 5oo gram artıdayım
geçen haftalarda 85 i görmüştüm bu hafta 85.5 çıktım
Sende benim gibi olmuşsun sanırım. Hadi bakalım bu hafta yarışalım senle. Madem ikimizde listede yokuz bir çaresine bakalım şu kiloların. Menü bekliyorum senden de her akşam.

Gecen hafta: 79.7
Bu hafta:79.7

Bu hafta sonu alıyorum Ebrucum.
B

Eda ve Özlem nerelerdesiniz sizleri se merak ediyorum ☺️☺️
Eda yı ne zamandır görmüyorum? İyi oldu söylediğin. Geldi de ben mi görmedim yoksa bir süredir uğramıyor mu?

Geçen hafta:76.4
Bu hafta:76
Fark:400 gr
Yüzde:0.52
Tebrikler Hilal' cim. Çok iyi bir sonuç olmasa da - olması çok iyi. Diyetisyene gidiyor muydun?

Tamam canım o zaman listeye alayım seni haftaya. Bu hafta nasıl olsa kilonda bir değişiklik yok. Haftaya iyi bir sonuçla gel listeye gir hemen. Aile hekiminin söyledikleri çok iyi olmuş. Çevreye bakarsan kilo verme böyle iyisin diyorlardı. Bu da onlara karşı savunma olur. Bu arada hırslanmadan kilo verilmiyor zaten. Ben bıraktım kendimi bu haftaki sonucum çok kötü. Gerçi dün akşam geç saatte çiğ köfte dürüm yedim büyük ihtimal onun şişkinliği var ama sonuçta rakam çok kötü.

tmm canım haftaya 1 kilo vermiş olmak istiyorum inş. amaevde yapılan bi spora başlamam lazım sence ne yapmalıyım yürüyüş ve fitness hariç. platese mi başlıyım napım düzenli videolar bulup

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…