Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bestecim benim kaşar peynirime kaç seferdir uyarı yapıyorsun ama senin krem peynirine de ebru uyarı yapmıştı ama hala hergün yemeye devam ediyorsun? kaşar peynirine devam etmek zorundayım çünkü yurdun beyaz peynirinden memnun değilim. 20-30 kalori daha az olsun diye gerçekten hoşlanmadığım bir peyniri yiyemem. :KK34:

Afiyet olsun cnm ne diyebilirimki 😊

Dün mette sorun vardı giremedim

Kahvaltı 8:30
2dilim çok tahilli
1ince dilim peynir
Domates
Marul
Sade neskafe

Öğlen
2tavuk baget
2yk bulgur pilavı
2-3tane elma dilim patates
Muhallebi yarm kase

Ara
Çikolatalı şekersiz kahve

Akşam
Kofte
İçe tea

20:00
Limonata ev yapımı

Bol. Su ictm yürüyüş yaptım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa sadece yoğurt yiyebilsem olay bitecek aslında. Amaaa akşam olunca tutamıyorum kendimi.

Cook acikmazsam aksami 1 kase nesfitle gecistirecem.
Kendimi cok şiş hissediyorum.:/
Kabizliktan kurtulamadim.:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bu arada dün benim doğumgünümdü :21: ancak nöbette olduğum için eşimle kutlayamadık. Kutlama bugüne sarktı :KK9: akşam yemeği dışarıda yiyeceğiz. 1 dilim de pasta yiyeceğim şimdiden söyleyeyim :KK56:

Kızlar bu arada dün benim doğumgünümdü :21: ancak nöbette olduğum için eşimle kutlayamadık. Kutlama bugüne sarktı :KK9: akşam yemeği dışarıda yiyeceğiz. 1 dilim de pasta yiyeceğim şimdiden söyleyeyim :KK56:

Doğum günün kutlu olsun canım nice senelere🎂🎊🎉🎁

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397647283.855734.jpg kızlar ibrahim saraçoğlu tv programında söylemiş bende sizinle paylaşıyım dedim denicem ben fikirlerimi yazarım size👏

ben sabah akşam 1 tatlı kaşığı kadar aspir yağı içiyorum bakalım faydası olacakmı........kilo kontrolü ve yağ yakmada çok etkiliymiş

bende internetin yalancısıyım valla deniyorum:KK56:

ben sabah akşam 1 tatlı kaşığı kadar aspir yağı içiyorum bakalım faydası olacakmı........kilo kontrolü ve yağ yakmada çok etkiliymiş

bende internetin yalancısıyım valla deniyorum:KK56:

Onu bende duydum bi araştırıyım yazarsın sende gözlemlerini

Eki Görüntüle 1072380 kızlar ibrahim saraçoğlu tv programında söylemiş bende sizinle paylaşıyım dedim denicem ben fikirlerimi yazarım size👏

Teşekkür ederiz canım. Annem yapıyodu ya. Hatırlıyo musun. Bizde gülüyoruk :) Maydanoz saplarını çöpe atıyorduk.

X