Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Menümü yazıyorum

Sabah 7:30
1,5 dilim tb
Biraz domates
Az krem ve beyaz peynir
1 kupa yeşil çay

Öğlen 12:30
2 dilim tb arasında domates peynir 1 kase yoğurt

Ara 17:00
3 kaşık az şekerli irmik helvası

Akşam 19:00
3 kepçe mercimek çorbası
1 dilim tb

Ara
Türk kahvesi

Bol su

bence o kadar da korkunç değil :)) hamburger ekmeği,köfte,turşu,marul,domates ve çok az ketçap hardal vardı.
En normali 250 kalori :) Burger kingten değil yani :) ne deyim sen öyle düşünüyorsan :) bu arada salep 80-90 kaloriymiş canım yanlış bilme :) :) senin hedef kilon kaçtı canım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:

evde kendim yaptım.aslında ordan söylicektim çok canım çekti ama sonra kalorilerine baktım hem sadece onla kalmam menü söylerim dedim vazgeçtim:))
260 kalori öyle yemeği için normal aslında.ekmek biraz sorun beyaz hamburger ekmeğinden yaptım çünkü.geri kalanında bişey yok köfte marul domates sonuçta.benim hedefim 60 kilo canım.3 kilo daha verdimmi tamam yani.

uyku eğitimini nasıl yaptın ebrucum
evet dediğin doğru uyku önemli de benim büyük kızım da uykusuz canım
almadım ama veremedim de canım
canım dün akşam kararımı verdim
bu genç yaşımda istediğimi giyinemedikten sonra ne için para kazanıyorum diye kendime kızdım
hadi hep beraber ramazana kadar kurtulalım kilolardan

Canım zaten ne kalmış ki ne vereceksin dışarda olandan daha azdır kalorisi :)) canımızın istediğini yiyelim hem sonra halsiz kalıp bi sonrakini ağır yapıyoruz ya :)))

Başarılar rakibemm :)

haklısın bazen canımızın çektiği şeyleri yemek lazım abartmadan.yoksa sonra acısı çıkıyor daha çok yiyiyoruz.bende bazen abartıyorum kaçamaklar yapıyorum ama artık işi öğrendim diyebilirim kendimide çözdüm.bişekilde dengeyi koruyorum.

Zeynepçim aramıza hoşgeldin tatlım 😀bnde listeye giremiyorum ama takımda devam ediyorum.. Yalnız kilo vermek zor neler yapıosun görüşmeyeli cnm? Menüne gelince browni tuzağına düşmüşsün 😠
Akşamki ekmek 1 dilim olsa daha şık olurmuş😊
Menün çok süper olmuş ama salep tehlikeli cnm ya
Hamburgeri öğle yediğin iyi olmuş rakibem 😊 bgn bildirimim berbattu seninki ne alemde görmedim

Evet canım bi öğünü abartsakta diğer öğünde değerlemen çok önemli içimizde kalan şeylerin acısı çok kötü çıkıyor ya çok doğru tespit hatta ibretlik ya )

bende seni bekliyodum canım :))) 1.3 kg verdim bugün itibariyle 63 kiloyum artık :)))

ben bu takıma geldiğimde sende vardın ama o zaman tanışamamıştık çünkü benim geldiğim hafta gittin diye hatırlıyorum.tekrardan takıma hoşgeldin zeynep :))

7:30
Tb ekmek yagsız tost
5 zeytin
Yesil çay

09:00 şekersiz nescafe ( kalorisine baktım da içmem bi daha )

10:00 bi avuç nesfit şekersiz çay

13:00 bir kase yogurt çorbası soguk

15:00 yarım kase yogurt 3 kayısı yarım galeta

20:00 közlenmiş patlıcan sarımsaklı yogurt
5-10 tane kızarmış patates çok fena koktu sofrada olunca kayıtsız kalamadım..

2 lt su+ 45 dk pilates+ 30 dk yürüyüş

*İnş bir saat daha yürücem...

patates dışında çok iyiymiş menün.bide çok geç yemişsin kötü olmuş.şekersiz nescafenin kalorisi yokki.sütlü içmişsin sütten dolayı kalorilidir ama o da kötü değil

Sporun güzel patatesler olmasa daha iui olurmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…