Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar acil cikmak zorunda kaldim ananem cok hastaymis ona gidiyorum haberiniz olsun ebru gelmezse 6 ya kadar listeyi biken biri paylassin

Ben hergün en az bi saat tempolu yürüyüyorum ek olarak 50 dk pilates yapıyorum..pilates yapmam hata mı şimdik..? çok faydasını görüyorum ama ben
Günlük 1 saat tempolu yürüyüş yeter de artar sana. Pilates i bırak canım. İdeal kilona yaklaştığın zaman pilatese yeniden başlarsın.

Kizlar acil cikmak zorunda kaldim ananem cok hastaymis ona gidiyorum haberiniz olsun ebru gelmezse 6 ya kadar listeyi biken biri paylassin
İnşallah önemli bir sorun yoktur canım benim. Bizi mutlaka haberdar et. Merakta bırakma.

***13. TAKIM 355. ETAP***

Alsimi (69.5/70.5/-1/%- 1.44)
edahafiz(82/80.7/1.3/%1.59) Yeni Üye Hedef : 63
Kelebekcim(82/81/1/%1.22)
Yeni Üye Hedef : 63
OoOturtleOoO ( 99.4/99.4/0/0%) Kilosu sabit
ozzlleemm (64.8/64.3/0.5/%0.77)
pamuh(79.7/76.7/3/%3.76)
Yeni Üye Hedef : 64
saengie(78/76.8/1.2/%1.54)
ssercecik ( 67.1///%) Bildirimde bulunmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı.

13.TAKIM ORTALAMASI: 0.93

Son düzenleme:

Aaa takıma alınmamışım 😋😋😋

Günlük 1 saat tempolu yürüyüş yeter de artar sana. Pilates i bırak canım. İdeal kilona yaklaştığın zaman pilatese yeniden başlarsın.

Benim vaktim kısıtlı iki buçuk ay sonra düğünüm var ve devasa bi göbege sahibim..yapmamın sakıncaları neler bi anlatırmısın..?

Birde hoca eşliğinde çalışıyorum oda karın bölgesi çalıştırıyo daha çok..sakın bırakma diyo..

Burcu'cum gecmis olsun.insallah ciddi bir sey yoktur..

Kizlar ne guzel listemiz cogalmis.)insallah bende haftaya cuma listeye girerim.
Spora tekrar basladim.sıkıntıdan 2 haftadır yapmiyordum.
Cok sukur kiloda almamisim.
Sadece az bisey artıdayım.ama dun biseyler icip gec uyudum sabahta erkenden tartiĺdım.artım bu yuzdendir muhtemelen.)
2 hafta once 80.400
Bugun 81.100
Haftaya insallah 80'lerden kurtulacamm:)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

aaa takıma nolmuş herkes nerde yeni yeni arkadaşalr gelmiş hoşgelmişler

Kizlar selam ortalamamiz cok guzel bu hafta. Annanem iyi sukur kalp krizi dediler bana ama degildi yinede goturduk doktora bisi cikmadi simdi ordayiz aksama yazarim ins.

Bugünkü menüm
Sabah 08
Biraz lor peyniri domates salatalık
Bir dilim kepek ekmeği
5 tane yeşil zeytin

Öğle 13
Lor peyniri domates ve salatalık iki dilim kepek ekmeği ile yapılmış sandviç
Bir ayran

Akşam 18
7-8 tane zeytin
Bir dilim peynir
3 tane kuru incir

Akşam 19 30
1/2 porsiyon patlıcan yemeği

İki fincan yeşil çay
İki lt su (yorumlarınızı bekliyorum kızlar)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…