Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar pilatese gittiğini söyleyenler olmuş nasıl acaba faydasını gördüler mi ben de düşünüyorum evde ağmaya çalışıyorum çok sınırlı videolar var pek faydalanmıyorum artık akşamları 7 de bitiyor benim sporum 8 gibi pilates başlıyor çok mu ağır olur acaba ? Şimdiden teşekkürler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam kizlar ancak gelebildim bugun gelinlik baktim biraz. bu arada yeni gelen arkadaslar selam bn burcu 22 yasimdayim nisanliyim bu takimla 13 mart 23 agustis arasi 17 kilo verip 59 la mezun oldum. simdi 61 kilo filanim. aramiza hosgeldinizm kizlar bu arada gelinlik ve bindalli denedim bircok ve sonuc harika 38 bedendi hepsi :) pantolon denedim onlarda 38 di yaklasik 46dan bu hale geldim cok mutluyum iyi geceler optum hepinizi

Gercekten harikasın süpersin canım..:))

Bugünkü menüm:
07.30:
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
Yeşillik
2 dilim light ekmek

12.30:
5 y.k. yeşil fasulye
Salata
1 bardak yoğurt
2 dilim light ekmek

17.30:
5 y.k. yeşil fasulye
Salata
1 bardak yoğurt
2 dilim light ekmek

21.00:
1 muz
1/2 bardak yoğurt

00.00:
2 dilim light ekmek
1 dilim peynir

2.5 lt su+2 bardak çay+2 fincan bitki çayı

acemiliğime ver kaptan bundan sonra öyle yaparım,,

bu sabah 7 de uyandım direkt temizliğe başladım bulaşık çamaşır silme süpürme derken baya yoruldum kahvaltımı yapacağım birazdan yumurtam haşlanıyor ardındanda duş alıp okula gideceğim 5'e kadar dersim var,, gitmeden egzersizlerimide yapacağım.. herkese güzel günlerr

Günaydınlar 🌸💐🌺

günaydın canım nasılsınız 13.takım üyeleri diyette 4. günüm ama veremeyeğime dair içime bir korku saplandı uzun bir süre kontrollü beslenmek lazım şimdi akşam 16:00 a kadar listemi paylaşacağım gören herkesten yorum bekliyorum

08:00 bir tabak nestle tahıl gevreği biraz süzme peynir

09:40 bir ayran

10:30 bir paket mevi yeşil lıght kraker

12:30 2 kepek ekmekli süzme peynirli domatesli sandviç 4-5 dilim salatalık

14:30 bir ayran

16:00 bir paket mavi yeşil lıght çubuk kraker

Merhabalar bence menün gayet iyi. Kilo biraz yavaş verildiği için ne yazıkki motivasyon düşüklüğüne sebep olabiliyor. Bu nedenle bu takımda olmak güzel. Ben yalnız kilo vermeyi denerkem bu kafar dirayetli davrananıyordum. Şimdi takıma karşı sorumluluk hissediyorum. Spor yapabiliyor musun. Diyet kadar sporda önemli. Kilo verme hızını arttırıyor. Ben geçen hafta 1 kilo vermiştim. Bu hafta inşallah 2 kilo vermel istiyorum. Benim de 2. Haftam henüz. Her hafta 1 kilo olsa bile razıyım.

Arkadaşlar bugün çok keyifsiz moralsiz isteksizim..bütün günü yatakta gecirip forumda konudan konuya atlayasım var..oysa ki spor yaptıkça kilo verdikçe çok enerjik pozitif hissediyordum..ne oldu bana nazar mı degdi ki

teşekkür ederim canım bu gruba girdikçe inancım geliyor ya spor yapıyorum günde bir saat çok hızlı tempoda yürüyüş ama meyvelerini biraz geç veriyor diyet şok diyetlerde yapmak istemiyorum ama başaracağız inşallah haftada iki kilo çok iyi ama vereceğine inanıyorum ben motivasyon çok önemli her mesajımda söylüyorum allah bu konuda inancımızı yitirmesin ve her birimize sabır versin

acemiliğime ver kaptan bundan sonra öyle yaparım,,

zeynepcim ben takım kaptanı değilim. kaptanımız laydline, yardımcımız burcugncy ben sadece sıradan bir üyeciğim. burada bütün üyeler birbirlerinin menülerine yorum yapar. dün tek ben yorum yaptığım için göze battım sanırım. yeniler daha tam ısınamadı, eskilerin de işi var herkesin üst üste geldi. olsalar daha çok yorumlama olurdu. umarım bir an önce gelirler.

kızlar ben arkadaşımla buluşucam dolayısıyla hemencecik çıkmam gerekiyor. dün seçim sonuçlarını izleyeyim derken o kadar geç uyudum ki sabah da haliyle uyanamadım ve kahvaltım yalan oldu resmen. güne çok rezil başladım umarım gün içinde daha kötü şeyler olmaz. neyse görüşürüz. menülerinize dikkat edin, kaçamak yapmayın kendinize hakim olun. bu yemelerin akşam takıma yazılması var birde, bunu unutmayın.

kızlar nasılsınız? çoğunuz beni tanımazsınız, ben bu harika takımla mart ayında tanıştım ve temmuza kadar 8-9 kilo vermiştim.. Sonra hamile kaldım ve izne ayrıldım :) 6 martta bebişim dünyaya geldi :) her şeyim benim :) emzirme dönemimiz geçsin, yeniden aranıza katılıcam...

Burcu'cum , gelinlik bakmaya başlamışsın, tebrikler tatlım.. rüya gibi bir gelin olursun inşallah.. zaten face'de de takip ediyorum cnm seni...
tatlım ben kaç kiloyla izne çıkmıştım yaa? unuttum :) bu sabah tartıldım 78,5 kiloyum, doğumdan sonra 9 kilo gitti (daha 25. gün) , ama hala 7-8 kilom var tabi... zaten henüz hedefime de erişememiştim, neyse, kaçla izne çıktığımı hatırlayamadım da, dolayısıyla hamile kaldığım kiloyu da... öpüyorum cnm çok...

görüşmek üzere....

kızlar arkadaşım bugünkü buluşmayı iptal etti bende topice geldim yine.

hilal, burcu bana diyet bisküvilerin göründükleri kadar masum olmadıklarını söylemişti. en azından 1 paketi gün içerisinde yarım yarım tüketsen 2 paket yemek yerine? birkaç alıntı paylaşıcam seninle:

"Sanılanın aksine; üç adet diyet bisküvi yediğinizde bir dilim ekmek yemiş olursunuz! "
"Dikkat edilmesi gereken bir nokta ise; çikolata ve krema kaplılar hariç 1 paket diyet bisküvi yaklaşık olarak 2 dilim ekmek enerjisine eşdeğerdir. Bu nedenle nasıl olsa diyet, kalorisi daha az diye bir oturuşta 2-3 paket bitirmenin yararından çok zararı olacağı unutulmamalıdır."

edaaaa oturmaya mı geldik kalk bi spor yap şaka bir yana bu sıkıntının, keyifsizliğin bir nedeni var mı?

Son düzenleme:

selam, geçmiş sayfaları okurken görmüştüm seni.:) Allah bağışlasın bebeğini, tebrik ederim.

ne yani ben şimdi 8-9 dilim ekmek mi yedim akşam ki öğünü yemeyeceğim ama krakerdi ya böyle dolu dolu bisküvi değil sadece ayran içicem 16 dakını yemıycem spordan sonra da bir tabak çorba o zaman günde sadece 1 adet tüketicem :S ?:18:

Son düzenleyen: Moderatör:

diyet ürünü de olsalar onlarında kalorileri var ve fazlası zarar. sonuçta unlu onlar da. sakın kendini aç bırakayım deme bisküviyi kaçırdın diye. akşam öğününü de atlama.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…