Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gönüüül süpersin. yalnız çorbanın falan türünü belirt sende. bir de balık tavada çok yağ falan çekmedi değil mi? :44:

Canım, corbayı uyduruk bi sebze corbası yaptım. Havuclu, biberli, soganlı :) yogurt corbası yaptım. Yarım kasık un :)

Canım balık biraz yap cekmişti ama derisini yemedim. İçi yaplı değildi.

Spor olsa iyi olurdu. Onun eksikliğini hissediyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet canım tahminin çok doğru maalesef pazar günü insan yemeyince çok mutsuz oluyor benim fazladan sporu çok yapınca kuruyemişlerim var işte ama şimdi yeşilçay içtim pilates yapıcam hemen pazar yemeyince insan başka ne zaman yiycem diyor insan boş olunca bir de yarın ki menüm çok iyi olacak inşallah bugün çok zor sabrettim canım burger king den neler yemediler avm de karşımda ben de keten tohumlu bisküvi kemirdim ama akşamına dayanamadım sanırım bir de saatler düzenli olsaydı :S teşekkür ediyoru canım daha iyi menü temennisiyle :)

Son düzenleyen: Moderatör:

ben rabia :) kurallar için teşekkür ederim tek sıkıntım kilo bildirim saati ben cumartesileri 11.30 da evde olamıyorum maalesef ve internete girmem imkansız oluyor

eda dünyayı yemişin sen de pazar kurbanı oldun sanırım götürdün dolmaları

Son düzenleyen: Moderatör:

iyi ki yememişsin derisini. sporu da yarın yaparsın vaktin olursa.

eda biber dolmaların pirinçli miydi? bulgurlu muydu? karışık mıydı? kuru biberle yapılan dolmaya da bayılırım.

evet haftasonu çok bozuyorum bende. yurttayken pek sorun olmuyor da evdeyken çok kaçıyor ipin ucu. ama sabredersek ve kendimizi tutarsak birkaç aya karşılığını muhteşem bir şekilde alıcaz.

memnun oldum gönül abla ben de rabia inşallah sen de hedefine ulaşacaksın

ben rabia :) kurallar için teşekkür ederim tek sıkıntım kilo bildirim saati ben cumartesileri 11.30 da evde olamıyorum maalesef ve internete girmem imkansız oluyor

memnun oldum rabia. bizde cuma günleri bildirim yapamayacak olanlar perşembe gecesi bildirimini her ihtimale karşı yapıyor. cuma sabahı girebilirse 11:30 dan önce tekrar yapıyor ve cuma günü yaptığı bildirim geçerli sayılıyor. cuma yapamazsa da perşembe gecesi yaptığı baz alınıyor. sana uygun olursa bu şekilde yaparsın sende.

eda biber dolmaların pirinçli miydi? bulgurlu muydu? karışık mıydı? kuru biberle yapılan dolmaya da bayılırım.

Canım karışıktı ve zeytinyağıyla pişirilmişti :))

bilgiledirdiğiniz için çok teşekürler perşembe gecesi yapacağım inşallah

Canım karışıktı ve zeytinyağıyla pişirilmişti :))

ben dolmayı sadece pirinçli yiyebiliyorum. bulgur birazcık bile olsa yiyemiyorum o yüzden yaptırmıyorum pek aylardır. seninkiler yine karışıkmış iyi bari.

bilgiledirdiğiniz için çok teşekürler perşembe gecesi yapacağım inşallah

tamamdır canım. ama cuma bir ihtimal girersen tekrar yaparsın yine de. ayrıca menünü göremedim bugün? her gün düzenli paylaşmaya çalışıyoruz menülerimizi.

Son düzenleme:
tamamdır canım. ama cuma bir ihtimal girersen tekrar yaparsın yine de. ayrıca menünü göremedim bugün? her gün düzenli paylaşmaya çalışıyoruz menülerimizi.

ben yarından itibaren başlayım diyordum ama isterseniz bugünü yazabilirim kabul edildiğimi bilmediğimden bugün dikkat etmedim

ayy inşallah ama yarın ygs stresini atabilmek için pikniğe gidicez sadece ızgara tavuk ve salata yemeyi planlıyorum yanındaki aparatiflere dokunmıycam inşallah umarım güçlü durabilirim

ızgara tavuk ve salata iyi bence. hamur işlerine ve tatlılara dokunma, ekmeği abartma yeter.

ızgara tavuk ve salata iyi bence. hamur işlerine ve tatlılara dokunma, ekmeği abartma yeter.

ekmeği normalde de yemiyorum bazen günde bir dilim o da tam buğday ekmeği oluyor ekmeğe düşkünlüğüm yok çok şükür tatlıyı ben yaptım bugün bir tane yedim yarın yemem hamur işi de yemeyeceğime eminim ama kısır ve lahana dolması olacak onlardan abartmadan yesem bir şey olur mu :26:

kurallarımızda yazıyordu zaten bulgurlu yiyecekleri falan en son bildirimden iki gün önce tüketebiliyoruz; çünkü şişkinliği 2 günde ancak geçiyor tartıya yansıyor şişkinlik de. yarın daha pazartesi, abartmadan biraz kısır yiyebilirsin. dolmanın da içeriğini bilmediğimden yorum yapamıyorum. pirinçten uzak durmamız lazım biliyorsun. dolma bulgurlu mu, pirinç bulgur karışıık mı bilmiyoruz. ama abartmadan tadımlık ye çok canın çekerse. ama öyle 5-10 tane falan değil.

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim dikkate alıcam dolma büyük ihtimalle karışık olur az yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…