Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Selam bebekler napıyosunuzz 😀 3 mil yürüdüm ve bacak çalışıp geldim coook mutluyum 😇👏💃👠💗💗💗
Bu arada aramıza yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmiş...ben Beste 26 yaşındayım öğretmenim

Kızlar annemle pazara gittik. dönüşte yağmur başladı ama çok garip bir şeydi. havada güneş var sıcacık ama iri iri ve hızlıca yağmur yağdı. hatta daha da abartıp bir de üstüne dolu yağdı. sırılsıklam olduk. nisan yağmurları bastırdı sanki. ama bir gökkuşağı çıktı ki rengarenk.

B]Burcugncy[/B] Canım resimlerine baktım da fiziklerimiz çok benziyomuş:) üstye o kadar bişey yok göbek kalça basen... Sen masaallah çok güzel yol almışsın darısı başıma inş. :)))

B]Burcugncy[/B] Canım resimlerine baktım da fiziklerimiz çok benziyomuş:) üstye o kadar bişey yok göbek kalça basen... Sen masaallah çok güzel yol almışsın darısı başıma inş. :)))

inş. cnm bnm bnm hiç göbek sorunum klmadı ama basenler genetik şimdi onu eritmek için girdim bu yola aslında göbegin için ebru şallının platesi var 15 dklık onu yapmanı öneririm canım çok ise yarıyor eger android tel kullanıyorsun fitness workour bide ücretsiz günlük egzersizler var onlarda yararlı oluyo

Son düzenleme:
Bugünkü menümm

Sabah 7:30
2 dilim tb az krem peynir bol domates az salça 1 kk peynir ve çay

Öğlen 13:00
2 yumurtadan omlet 1 dilim tb

Ara 14:30
1 kupa süt

Ara 17:00
Türk kahvesi

Akşam 19:00
2 fırınlanmış baget 2 kepçe bulgur pilavı

Bol su ve sporumda var hu huu 😀

vayy beste harikasınnnn

Canımcım üç haftadır haftada 3 gün pilatese gidiyordum kiloda olmasada görünümde baya değişiklik oldu:)) hocayla anlaştık haftada 6 güne çıkardık..faydasını görecegimi umuyorum :)

Merhaba arkadaşlar

Sabah

Zeytin peynir domates az bal ince Bir dilim salam yarım kepekli ekmek ile kahvaltı 1 bardak çay

Öğle
Fırında sütlaç
1 bardak çay

Ara
1 bardak çay

Akşam
Çorba
Salata
1 tabak tavuk soteden bir kaç adet küçük tavuk
1/2 haydari

Su: 3lt
Yürüyüş : yarım saat

Bugün doktor kontrolü için Edirne'ye gittim baya gezdim bol bil hareket ettim çok yoruldum bu arada :) alışveriş keyfi dalan derken epey kalori yaktığımı düşünüyorum bakalım sevgili kk üyeleri iyi akşamlar :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kahvaltı:10
1 domates
4 zeytin
Az tereyağlı 2 yumurta
İki dilim bugday ekmegi
1 tk tulum peyniri
1 tk acı ezme
Sekersiz çay

Kahvaltıyı gec yaptığım için ögle yemegi yemedim..

15:00 madensuyu

16:00 bi kase baharatlı yogurt karışımı

18:00 bi tabak sebze yemegi
Bi kase yogurt

*midem agrıdıgı için 1 lt su içtim ve spor yok bugün maalesef

hilal suyun, yürüyüşün, akşamın, sabahın falan çok güzel de öğlen ne yapmışssın öyle? kötü olmuş öğle öğünün. bir de öğünlerinin saatlerini yazmayı unutma yanlarına.

eda 10 da kahvaltı etmişsin öyle aman aman geç değil ki. benim hep kahvaltı ettiğim ortalama saat 10 civarıdır. şu anda öğün atlamış görünüyorsun. hafta içi çalıştığın ve erken kalktığın için sana geç geldi sanırım. 8 saat ara vermişsin sabah ve akşamın arasında. bu kadar uzun süre bir şey yemezsen metabolizman yavaşlar dolayısıyla bu da zor kilo vermene neden olur. öğün atlamamaya çalış. miden için de geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Sabah (11:30)
1 yeşil biber
5 lokma ekmek
Bir parça tulum peynir

Öğle (15:00)
Omlet
1 yeşil biber
1 bardak çay
Biraz tulum peynir
1 dilim tam buğday ekmeği

Ara (16:30)
Çilek
1 avuç fıstık

Akşam (20:00)
Fırında hamsi (ortalama bir porsiyondur)
Salata

2 litre su

Merhaba canım hoş geldin. Benimde bir haftam bitti. Gönül ben. Memnun oldum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…