Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

memnun oldum tatlım bnde o gazla başladım geçen sene ama hala tombik oldugumu düşünüyorum nişanlımda zayıflayım mı diyorum zayıfla diyo adam zayıf seviomuş megersem

Evet aynen öyle beyefendi beni tanıdığında 90 larda geziyodum meger oda zayıf istiyomuş. :)

hayır bide kendisi şişman biliyo musun bana dio ki sen daha hamile kalcn ne kaa zayıf olsan o kadar iyi diyo

Bizim ki bi zamanlar Şişmanmış gayret edip 5 ayda 17 kilo vermiş ya bendende beklentisi büyük bilmiyo ki kadınlar be erkeklerin metobolizması farklı :)

Benimkide tam tersi nişanlıyken diyet yaptırmamıştı böyle güzelsin diye. Şimdi de şişmanken hamile kalamam dediğim için sesini çıkarmıyor ama çok zayıf olmamı istemiyor nedense :)

Bizim ki bi zamanlar Şişmanmış gayret edip 5 ayda 17 kilo vermiş ya bendende beklentisi büyük bilmiyo ki kadınlar be erkeklerin metobolizması farklı :)

valla bn verdiremiyorum ya hoş geçen seneye göre iyi bn verdim 5 ayda 17 cnm bnce sen suan diyete asıl hazıran basına kadar 69 u filan rahat görürsün

Benimkide tam tersi nişanlıyken diyet yaptırmamıştı böyle güzelsin diye. Şimdi de şişmanken hamile kalamam dediğim için sesini çıkarmıyor ama çok zayıf olmamı istemiyor nedense :)

az ele avuca gelen hatun seviyo demek ki ben 17 kilodan sonra kayboldum iyice minnacık oldum kedi kadar kaldın dio dalga geçiyo bnde darısı sana diyorum kızıyo

valla bn verdiremiyorum ya hoş geçen seneye göre iyi bn verdim 5 ayda 17 cnm bnce sen suan diyete asıl hazıran basına kadar 69 u filan rahat görürsün

Kaçamak hemen hemen hiç yapmamaya çalışıyorum çünkü o zaman moralim bozuluyo..gerci bugün evde olmamın şerefine güzel bi kahvaltı yaptım :))

Canım 60 lı rakamlar çok uzak geliyo çünkü 9 yıldır 78 in üstündeyim...

az ele avuca gelen hatun seviyo demek ki ben 17 kilodan sonra kayboldum iyice minnacık oldum kedi kadar kaldın dio dalga geçiyo bnde darısı sana diyorum kızıyo
Öyle demek ki benimki kendi de şişman benimle birlikte o da diyete başladı 10 kilo verdi şimdiye kadar :) adam kendini şişman görüyor beni zayıf :44:

canım hiç uzak değil sadece azim ve karrlılık canım tekrar bak göndermişim

Öyle demek ki benimki kendi de şişman benimle birlikte o da diyete başladı 10 kilo verdi şimdiye kadar :) adam kendini şişman görüyor beni zayıf :44:

erkekler klasikte bnmkinin tek korkusu etrfında doğuran herkes bi tombikleşti bnde ole kalcm diye kotkuyo ama azim iyi bişi bnde hırs tavan

Kızlaaaaaaar günaydıınnnn takımı böyle canlı, enerjik, motivasyonu tam görebilmek o kadar güzel bir duygu ki. girdiğimde okuyacağım bir sürü sayfa birikmiş olarak gördüm. geçen hafta girdiğimde gece en son yazdığım kendi mesajımı görüyordum. Aman aman nazar değmesin. geçmişi okudum birkaç alıntı yaptım yazıcam az sonra onları da.

Ayrıca kızlar bugün her zamankinden 2 saat kadar geç kalktım. 11:30 da. normalde geç kalkınca kendimi kötü hissediyorum günü kaçırıyorum diye; ama bugün kızamadım kendime açıkçası. çünkü yol yorgunluğumu ancak atabildim. dün, yolda uyuyabildiğim birkaç saatlik uykuyla geziyordum ortalıkta. Dinlenmiş hissediyorum. yarından itibaren yine 9:30 da kalkmaya başlarım.

Son düzenleme:
Acaba telefondan girdiğim için mi göremiyorum ki

Normal düzenim bu degil ama bugün yediklerimi yazarak başlayayım :)

10 da kalktım büyük bi bardak sirkeli su içtim yarım saat sonra
1 domates
2 tam bugday ekmegi
4 zeytin
2 yumurta çok az tereyagıyla yapılmış
1 tk tulum peyniri
1 tk acı sos

*uzun zamandır böyle yemiyodum acayip doydum muhtemelen akşamüstü hafif bişeyler yiyip günü kapatırım..bide pilates hocama sözüm var 3 lt suyu zorda olsa tamamlamaya çalışıyorum :))

Doğru yere gelmişin o zaman tatlım ben de yol arkadaşı aradığım için Burdayım çok iyi motive oluyorsun ben çok sevdim sana da başarılar canım ben de yeni öğrendim ama cuma günleri bildirim yapıyorsun üç hafta aynı kiloda kalırsan eleniyormuşun güzel sistem formun en başında kurallar yazıyor :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aramıza hoşgeldin eda. ben özlem. 2.5 aydır takımdayım ve toplamda 10.2 kg. verdim. daha da devam ediyorum. sende istediğin noktaya geleceksin inşallah bizimle.

kahvaltın aslında çok da kötü sayılmaz. sadece ekmek 1 dilim olabilirdi gibi geldi bana. bir de biz menüleri parça parça değil akşam yediğimiz en son öğünden sonra topluca yazıyoruz ve birbirimizin menülerini yorumluyoruz. menülerinde öğünlerinin yanına saatlerini yazmayı da unutma. aklına takılan her şeyi sorabilirsin bize. tekrardan hoşgeldin.

edacım sana kuralları yazmayı unutmuşuz sanırım. pamuhun mesajından öyle anladım.

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın

Canım ben de bir haftadır buradayım. Hergün akşam menümüzü, içtiğimiz suyu ve yaptıgımız sporu yazıyoruz. Cuma günü de 11.30 a kadar kilo bildirimi yapılıyor :)

Evlilik konusuna gelince ben 33 yaşındayım. Ve ufuktada bişey gözükmüyor. ☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…