Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

inş. cnm bnm bnm hiç göbek sorunum klmadı ama basenler genetik şimdi onu eritmek için girdim bu yola aslında göbegin için ebru şallının platesi var 15 dklık onu yapmanı öneririm canım çok ise yarıyor eger android tel kullanıyorsun fitness workour bide ücretsiz günlük egzersizler var onlarda yararlı oluyo :KK51:

Vayy arkadaşım, sen ne güzel hatumuşsun :) Bu arada bende de basen sorunu var... son zamanlarda karnım yağlanmaya başladı...Bakalım şu tahlil sonuçlarını bekliyorum. Hormanal bişey de olabilir...Yıllarca kilo alsam bile karnımda hiç yağlanma olmazdı. Bide alt karnım yağlandı kızlarr. Sizde de var mı aynı sorunlar. Kilo verince geçermikii...

Kızlar bugün dışarıdaydım ancak gelebildim :)
Bugünkü menüm:
09.30:
1 yumurta
3 zeytin
Yeşillik
2 dilim light ekmek

13.00:
1 iskender (tereyağsız) (altındaki ekmeklerin yarısını yemedim)

17.00:
1 muz
1 elma

19.00:
Yarım çikolatalı gofret

20.00:
Salata
1 kase yoğurt
1 dilim light ekmek

3 lt su+ 1 bardak çay+2 fincan bitki çayı
Çikolatalı gofret ödülümdü :) 2 aydır ilk kez tatlı birşey yiyorum :)

Son düzenleme:
Vayy arkadaşım, sen ne güzel hatumuşsun :) Bu arada bende de basen sorunu var... son zamanlarda karnım yağlanmaya başladı...Bakalım şu tahlil sonuçlarını bekliyorum. Hormanal bişey de olabilir...Yıllarca kilo alsam bile karnımda hiç yağlanma olmazdı. Bide alt karnım yağlandı kızlarr. Sizde de var mı aynı sorunlar. Kilo verince geçermikii...

canim alt karin baya zor eriyo ya :KK50:

Bugünkü menüm:

Güne öncelikle 2 koca bardak su içerek başladım. Sonra 45 dakika yürüyüş yaptım. Sonra arkasından 1 büyük bardak daha su..

Sabah 10.00
Klasik kahvaltım..Peynir, Zeytin, 2 Kaşık Pekmez...

Öğle yemeğinde dışardaydım.
14.00: Bonfileli salata Yedim.

Kızlar arada bir yaramazlık yaptım. Ev yapımı küçük bir dilim pasta yedim. Saat 16.00 idi.

Eve geldiğimde de çok geçti akşam yemeği yemeyeyim dedim. Pasta da yedim ya. Birazda telafi için.
5-6 tane ceviz yedim.

İçtiğim su 2 litreye yakın. Şimdi ise yatmadan önce yine yarım saat yürüyeceğim..

Gün içinde çay, kahve içtim. Ben çay, kahve tiryakisiyim ama şekersiz tabi :)

canim alt karin baya zor eriyo ya :KK50:

Hiç böyle bir sorunum olmamıştı daha önce. Şimdi sadece yürüyüş yapıyorum. 10 kilodan sonra vücut şekillendirmeye de başlayayım diyorum. Yani Ebru Şallı ile plates gibi. Karım de kendine gelir o zaman. gerçi kiloma göre yine göbeğim az..

Kızlar size bir şey danışacağım. Çorba içeyi çok seviyorum ben. Mercimek çorbası, yayla çorbası vs. içsem bir sıkıntı olmaz sanırım dimi. Yani salata, çorbaya ağırlık vereyim diyorum. Birde sabahları aç karna ılık su ile elma sirkesi içsem faydası olur mu ki...

eda 10 da kahvaltı etmişsin öyle aman aman geç değil ki. benim hep kahvaltı ettiğim ortalama saat 10 civarıdır. şu anda öğün atlamış görünüyorsun. hafta içi çalıştığın ve erken kalktığın için sana geç geldi sanırım. 8 saat ara vermişsin sabah ve akşamın arasında. :KK30: bu kadar uzun süre bir şey yemezsen metabolizman yavaşlar dolayısıyla bu da zor kilo vermene neden olur. öğün atlamamaya çalış. miden için de geçmiş olsun. :KK66:[/QUOTE]
Normalde yedide yaptığım için geç geldi bana canım..ama haklısın ögünlere daha dikkat etmeliyim..tesekkur ederim midem iyi şimdi :)

Hiç böyle bir sorunum olmamıştı daha önce. Şimdi sadece yürüyüş yapıyorum. 10 kilodan sonra vücut şekillendirmeye de başlayayım diyorum. Yani Ebru Şallı ile plates gibi. Karım de kendine gelir o zaman. gerçi kiloma göre yine göbeğim az..

Kızlar size bir şey danışacağım. Çorba içeyi çok seviyorum ben. Mercimek çorbası, yayla çorbası vs. içsem bir sıkıntı olmaz sanırım dimi. Yani salata, çorbaya ağırlık vereyim diyorum. Birde sabahları aç karna ılık su ile elma sirkesi içsem faydası olur mu ki...

canim ideal.kilona 6 7 kilo sekillendirmeye baslarsan daha iyi oluyor ben yapmadim pismanim. plates yerine fitness yapsan daha iyi bence plates cok duzen gerektiriyo devamli istiyo vucut corba konusuna gelince genelde diyetisyenler pek onermiyo canim cunku ostah aciyo ama sadece salata olursa yaninda sknti olmaz. yayla corbasi pirincli ve yarmali olmadigi surece sknti olmaz diuette sehriye yasak cunku makarna turu sehriye. simdilik aklima bu kadar geldi cnm

canim ideal.kilona 6 7 kilo sekillendirmeye baslarsan daha iyi oluyor ben yapmadim pismanim. plates yerine fitness yapsan daha iyi bence plates cok duzen gerektiriyo devamli istiyo vucut corba konusuna gelince genelde diyetisyenler pek onermiyo canim cunku ostah aciyo ama sadece salata olursa yaninda sknti olmaz. yayla corbasi pirincli ve yarmali olmadigi surece sknti olmaz diuette sehriye yasak cunku makarna turu sehriye. simdilik aklima bu kadar geldi cnm

Hımm, tamam şehriye yok, pirinç yok...Kilo verelim de varsın olmasınlar :) Ben şimdi yürüyüş yapayım yarım saat. Ondan sonra da yatayım artık..

İyi geceler 13. Takımın güzel kadınları, iyi geceler Eskişehir, İyi geceler gidenler,,,İyi geceler gelenler :))))

Olmak istediyimiz kilo aynı.Boyun kaç?Süt 4 ay emdi.Ne kadar zorladım olmadı((( 12 haftada 20 kilo vermek istiyorum (((Amma inanılacak gibi diyil

Günlük bildirimim
10:00 Kahvaltı
3 küçük domates
1 kk kadar peynir
2 yumurta(yağsız pişmiş)
150 qr sosis

Öylen 14:00
200 qr vişne(derin dondurucuda yazdan sakladım)
Taze zencefil çayı

Akşam 16:30

bulqur 70 qr yağsız sade
Salata(domatesli,salatalıklı.turşu sivri biberli,lahana turşulu) 100 qr
1 kase yoğurt

gün içinde 3,5 l su
Spor 50 dakika vakit bula bildim 4 km ,yakılan kalori 200

Olmak istediyimiz kilo aynı.Boyun kaç?Süt 4 ay emdi.Ne kadar zorladım olmadı((( 12 haftada 20 kilo vermek istiyorum (((Amma inanılacak gibi diyil

bu cevap bana sanırım. :KK31: benim boyum 162 nurdancım. aslında senin boyun uzun, 170. bence sen 60 ta falan da gayet güzel olursun ama sen bilirsin tabi. :KK31:

Günlük bildirimim
10:00 Kahvaltı
3 küçük domates
1 kk kadar peynir
2 yumurta(yağsız pişmiş)
150 qr sosis

Öylen 14:00
200 qr vişne(derin dondurucuda yazdan sakladım)
Taze zencefil çayı

Akşam 16:30

bulqur 70 qr yağsız sade
Salata(domatesli,salatalıklı.turşu sivri biberli,lahana turşulu) 100 qr
1 kase yoğurt

gün içinde 3,5 l su
Spor 50 dakika vakit bula bildim 4 km ,yakılan kalori 200

gayet güzel sporun, suyun falan. :nazar: ama sana bazı dipnotlar yazmak istiyorum takımda kaldığım süre boyunca arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla:

*Bulgur falan yiyebilirsin ama şişkinlik yapıyor ve yaklaşık 2 gün şişkinliği gitmiyor. bu yüzden tartılma günümüze yani cumaya en az 2-3 gün kala bulgur falan yememeye dikkat et tartıya yansıyabilir.

*Sosis, sucuk, salam gibi hazır şeyler pek de faydalı değil. bu sadece zayıflama sürecinde değil her zaman için geçerli eminim ki sende biliyorsun. arada ye her gün yeme.

*Birde turşu kalorisi çok az olan bir yiyecek ama tuzlu bir şey olduğu için ödem yapıyormuş fazlası.

bunlar sadece öylesine notlardı aklında bulunsun diye yazdım. :nazar:

kızlar arkadaşımın sözü vardı akşam menüsü pek iyi değil bu yüzden.erken gittim akşam yemeğini orda yemek zorunda kalınca böyle oldu :KK43:(

sabah(10.00)

2 yk menemen
1,5 dilim tb ekmeği
çok az salça
biraz süzme peynir
1 yk pekmez
2 ceviz
yeşil çay

öğle(14.00)

ton balıklı karışık salata
2 yk yoğurt

akşam(19.00)

4 tane yaprak sarma
küçük 1 tane ev poğaçası
2 kurabiye
biraz salata
1 bardak ayran

gün içinde 1 sade,1 şekerli türk kahvesi

2 litre civarı su

Kizlar bugün cok yürüdüm kendini dagitnak icin. Sonra yine tutamaxip cok agladim. Aglarken yorulurmu insan suan ayakta durcak halim yok ve gözlerimi tuz ile ovmus gibi sizliyor.
Gelemiorum buraya pek beni mazur görün. Duaya cok ihtiyacim var lotfen dialarinizi benden esirfemeyin :KK43:

Bu sabah tartıda 89.9 gördüm çokkkk mutluyum.Amma adet oldum.İmşallah kilomu etkilemez.🙏🙏🙏🙏

X