Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın 13.takımın güzel hatunları. İnşallah 2014 yazında en güzel elbiselerimizle salına salıan gezineceğiz. :)

Sercecik adını bilmiyorum. Allah yardımcın olsun gönül sızısı başka bişeye benzemiyor. Allah çareaini versin. Tez zamanda inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar ben 2hafzadir yani iyice derdim basimdan astigindan beri sürekli ruhumu doyurmak icin baska seylere veriyorum kendimi. Bu hafta kendimi yeni yemekler ve pastalar yaparak kendimi avutup jafami dagitmaya calistim. Evet biraz ise yaradi azcik stres atabildim ama bu sefer bugün 1.6kg artida olarak döndüm. Ondan önceki haftaysa sprekli mide bulantisi ve istahsizlik vardi ancak canim cektgi seyden yiyordum azda olsa ve kendimi sürekli yatmaya uyumaya vermistim, o hafta sabit kalmisti kilom.

Kisaca psikolojim kilo alip vermemi cok etkiliyor. Bir cözüm bulup kendimi arindirmaliyim. Yoksa bu hidisat iyi dgl.
Cok zor bir dönem geciriyorum. Bu dönemi en az hasarla atlatabilmeye calismakiyim. Hasara kilo almakda dair. Desteginizle kilo verecegim insallah.

Benim icin dua edin kizlar hersey yoluna girsin ve ailemin rizasi ile sevdigime kavusayim :KK43:

Ah canım çok zor uzak kalmak eğer öyle bir şeyse Allah yardımcın olsun :KK43:

Günaydın 13.takımın güzel hatunları. İnşallah 2014 yazında en güzel elbiselerimizle salına salıan gezineceğiz. :)

Sercecik adını bilmiyorum. Allah yardımcın olsun gönül sızısı başka bişeye benzemiyor. Allah çareaini versin. Tez zamanda inşallah.

Günaydın tatlım sen de erkenicisin benim gibi :)))
En güzel elbiseleri giyeceğiz hem de :)))

Günaydın tatlım sen de erkenicisin benim gibi :)))
En güzel elbiseleri giyeceğiz hem de :)))

☺️☺️☺️ iyi tanışmışım bu takımla.
45 dakika yürüyüşümü yaptım, duşumu aldım. Çok iyi hissediyorum. 😉😉😉

Evet sabah kalmadı ama bugün izinliyim kendime uyuma ödülü verdim :) arkadaslar takıma deneme süreci için alındım galiba :) kendimi tanıtayım 1.64 boyum kilom 82..hazirana düğünüm var :) mart 2 de başladım diyet spor olaylarına başladığımda 89 dum..bakmayın 25 günde 7 kilo gittiğine asıl mesele bundan sonras :-S

Evet sabah kalmadı ama bugün izinliyim kendime uyuma ödülü verdim :) arkadaslar takıma deneme süreci için alındım galiba :) kendimi tanıtayım 1.64 boyum kilom 82..hazirana düğünüm var :) mart 2 de başladım diyet spor olaylarına başladığımda 89 dum..bakmayın 25 günde 7 kilo gittiğine asıl mesele bundan sonras :-S

Günaydın hoşgeldin. Gönül ben de. Benim boyumda 1.63 kilom 82. Neredeyse aynıyız :) benim hedefim 63. Sen kacı hedefliyorsun. Süğününe az kalmış. Ben bekarım. İnşallah rabbim bana sa nasip eder.

Günaydın kızlar :) kahvaltımı yaptım geldim :) bugün hava yağmurlu olduğu için yürüyüş yapamayacağım :KK43:

Hoşgeldin canım aramıza :) ben Hilal.30 yaşındayım, doktorum, evliyim. Benim deneme sürem bu hafta bitti takıma girdim :) ben diyete 5 şubatta 84.7 ile başlamıştım.şu an 78 kg ım. Boyum 162 cm.hedef kilom 60. İnşallah hep beraber hedef kilomuza ulaşacağız :KK16:

Amin canim insallah. Allah razi olsun.
Ah canım çok zor uzak kalmak eğer öyle bir şeyse Allah yardımcın olsun :KK43:

cok zor cok özlüxorsun ama asil ondan ömür boyu ayri kalmak zorunda olma düsüncesi mahfediyor. Cünkü ailem istemiyor.
Insallah kavusacagiz :KK43:

Kizlar ben 2hafzadir yani iyice derdim basimdan astigindan beri sürekli ruhumu doyurmak icin baska seylere veriyorum kendimi. Bu hafta kendimi yeni yemekler ve pastalar yaparak kendimi avutup jafami dagitmaya calistim. Evet biraz ise yaradi azcik stres atabildim ama bu sefer bugün 1.6kg artida olarak döndüm. Ondan önceki haftaysa sprekli mide bulantisi ve istahsizlik vardi ancak canim cektgi seyden yiyordum azda olsa ve kendimi sürekli yatmaya uyumaya vermistim, o hafta sabit kalmisti kilom.

Kisaca psikolojim kilo alip vermemi cok etkiliyor. Bir cözüm bulup kendimi arindirmaliyim. Yoksa bu hidisat iyi dgl.
Cok zor bir dönem geciriyorum. Bu dönemi en az hasarla atlatabilmeye calismakiyim. Hasara kilo almakda dair. Desteginizle kilo verecegim insallah.

Benim icin dua edin kizlar hersey yoluna girsin ve ailemin rizasi ile sevdigime kavusayim :KK43:
Canım en kısa zamanda tüm sorunlarını çözersin inşallah Allah yardımcın olsun.Ama dikkat et kendine diyeti boşlama sakın bir an önce toparlan tamam mı :KK34:

Günaydın hoşgeldin. Gönül ben de. Benim boyumda 1.63 kilom 82. Neredeyse aynıyız :) benim hedefim 63. Sen kacı hedefliyorsun. Süğününe az kalmış. Ben bekarım. İnşallah rabbim bana sa nasip eder.

Benim hedefimde 60 -63 Allah ne verdiyse:) ilk kez böyle bi foruma üyeyim..çabuk pes ettiğim için yol arkadasları lazımdı banada :) evlilik konusundaysa rabbim karşına hayırlı insanlar çıkarsın yoksa çok zor..bunun için 28 yaşıma kadar bekledim :)

Bu topikte yediklerimizi mi yazıyoruz nasıl oluyo tam olarak cuma günleri mi kilo bildirimi yapıyoruz

Sercecik dayan canım Allah büyüktür bu arada hepinize günaydın hastaneye geldim kan aldırdım çocuk yeni başlamış kolumu mahvetti Nerdesiniz sağlıkçı arkadaşlarım :)))) beterimiz bu ağrı kızlar aranızda zayıflama iksiri falan uygulayan varmı kiraz sapı sabah kalktığında sıcak su içme falan şimdiden teşekkür ederim canlarım :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoşgeldin canım aramıza :) ben Hilal.30 yaşındayım, doktorum, evliyim. Benim deneme sürem bu hafta bitti takıma girdim :) ben diyete 5 şubatta 84.7 ile başlamıştım.şu an 78 kg ım. Boyum 162 cm.hedef kilom 60. İnşallah hep beraber hedef kilomuza ulaşacağız :KK16:
Hoşbulduk hilal hanım :) bende memurum 28 yaşındayım kuran kursu hocasıyım..yıllarım yatılı kurslarda geçti memuriyet öncesi..kilo almak vermek çok önemli degildi hep karbonhidratlı beslendik az haraket derken zaten kilolu olan bünyem dahada coştu :) sonra atamam oldu tek yaşamaya başladım ipin ucu kaçtı gelsin pizzalar gitsin etli ekmekler :)

günaydın cnm bnde burcu kaptan yardımcısıyım hemşirelik son sınıf öğrencisiyim bu takımla mart 13 agustos 23 arası 17 kilo vererek mezun oldum 76 dan 59 a düştüm suan 61.5 filanım bugün tekrar diyete başladım nişanlıyım bnmde düğünüm eylülde bi 5 6 kilo daha vermek istiyorum. ismin nedir cnm

Sercecik dayan canım Allah büyüktür bu arada hepinize günaydın hastaneye geldim kan aldırdım çocuk yeni başlamış kolumu mahvetti Nerdesiniz sağlıkçı arkadaşlarım :)))) beterimiz bu ağrı kızlar aranızda zayıflama iksiri falan uygulayan varmı kiraz sapı sabah kalktığında sıcak su içme falan şimdiden teşekkür ederim canlarım :)))

ahahhaha onlarda öğrencek ablası çok görme. cnm biz takımca yeşilçay bağımlısıyı başka bişi tüketmiyoruz sanırım bn regl olmama yakın kiraz sapı içiyorum rahatlatıyo

günaydın kızçeler bugün tekrardan bir milat yapıyorum ve diyete başladım biraz zorlanabilrim ama yinede dikkat edip 55 hedefliyorum bakalım En Büyük KK

günaydın cnm bnde burcu kaptan yardımcısıyım hemşirelik son sınıf öğrencisiyim bu takımla mart 13 agustos 23 arası 17 kilo vererek mezun oldum 76 dan 59 a düştüm suan 61.5 filanım bugün tekrar diyete başladım nişanlıyım bnmde düğünüm eylülde bi 5 6 kilo daha vermek istiyorum. ismin nedir cnm

Adım eda :) bilmiyorum çok az kaldı düğüne tombik bi gelin olmak istemiyorum :)

Kolay gelsin o zaman burcucum :KK34: daha önce başarmışsın zaten bu sefer de yapabilirsin eminim :13:

inş. hilalcim ya iradem çok düşük çünkü herkes zayıflama dio ama acı gerçek banyoda çıkıyo çatlaklar basenler filan :KK50:

Adım eda :) bilmiyorum çok az kaldı düğüne tombik bi gelin olmak istemiyorum :)

memnun oldum tatlım bnde o gazla başladım geçen sene ama hala tombik oldugumu düşünüyorum nişanlımda zayıflayım mı diyorum zayıfla diyo adam zayıf seviomuş megersem :KK52:

gönül hilal ve eda arkadaşlık istegi yollsadım kbl edip fotolarıma bakabilirsinizzz

X