Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Selam kızlar :) bugün nöbetçiyim hastaneye yürüyerek geldim yürüyüş olsun diye 20 dk biraz az ama hiç yoktan iyidir

haftaya spora başlıyorum kızlar kendime bi program yapıcam 55 kilo olmak istiyorum ama bu haftaki sınavı atlatıp önce kpss yi filan toparlamam lazım yarın sınavı atlatırsam cumadan itibaren bi program dahilinde ders çalışmaya başlıyacagım aynı zamanda boş oldugum perşembe cuma pazar günleri spor düşünüyorum stajdan yorgun gelmezsem o günlerde düşünüyorum 11 nisandan itibaren tekrar listeye girmeye hak kazanıyorum 6 ayım doluyor inş. azmedip herşeyi yaparım

İnşallah canım hep birlikte.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Düzensiz bir gün oldu. Sabah ve öğle öğününü birleştirmek zorunda kaldım ve 2 tane poğaca yedim. Ama öğleden sonra yarım saat yürüdüm açık havada

Bir avuç içi kadar kuruyemil yedim.

Akşam da bir kase yoğurtla semiz otu ve maydonoz yedim.

Şimdi de bir yarım saat daha yürüyeceğin :) hepinize iyi akşamlar.

Canım mümkün olduğunca poğaçadan uzak dur. Şimdi ekmek değişim listem yanımda değil ama yanlış hatırlamıyorsam 1 poğaça 6 dilim ekmeğe eşdeğerdi :/

Bugünkü menüm:
07.30:
1 yumurta
2 dilim tahıllı ekmek
Yeşillik

12.00:
5 y.k. pırasa
Salata
1 bardak yoğurt
2 dilim kepek ekmek

17.30:
5 y.k. mantar(yağsız)
2 köfte
Salata
1 bardak yoğurt
2 dilim kepek ekmek

22.00:
1 elma
1/2 bardak yoğurt

2.5 lt su+3 fincan bitki çayı+1 bardak çay
20 dk yürüyüş

Günaydın. Sabah yürüyüşüne başlıyoruz :)

günaydın kızlar eriyorum resmen bgn yine tartıldım 99.7 çıktım ilk hedefime ulaşmış bulunmaktayım artık bende 2 hanelilerdeyim hala çok yolum var ama 2 ayda ilk hedefime ulaştım ya bu beni çok motive ediyor gerçi bu hafta toplasan bir günlük bile yemek yiyemedim yemeyince gidiyormuş

Valla kendim vermiş gibi sevindim. Tebrik ederim. Ben de bi 75 in altına düşsem. Daha 7-8 kilo vermem lazım.

Günaydın kızlar dünkü menümü paylaşıyorum hemen

Sabah 7:00
Ac karna 1 bardak su
1,5 dilim kızarmış tb
Krem peynir salça ve az peynir
Çay

Ara 10:30
1 neskafe

Öğlen 12:30
2 kepçe salçalı makarna 1 ayran

Ara 16:00
1 muz
1 kupa tarçınlı limonlu yeşil çay

Akşam 18:30
Fırınlanmış tavuklu patates az yoğurt ve 1 dilim tb
1 çikolatalı gofret

Arkasından 3 mil yürüdüm mekik bacak ve yanları çalıştırdım 😊

Günaydın canım. Ben yeniyim de o nedenle çözemefim henüz tb nedir 😉

Valla kendim vermiş gibi sevindim. Tebrik ederim. Ben de bi 75 in altına düşsem. Daha 7-8 kilo vermem lazım.

teşekkür ederim cnm inşallah en kısa zamanda ulaşırsın hedefine bu arada hoşgeldin aramıza ben havva 25 yaşındaym diş hekimliği öğrencisiyim bu ara çok sorunlu gnler geçirdiğim için çok uğrayamadım fark etmemişim seni c

Günaydin kizlar.
Moralim halen berbat.
Birde az önce tartida arti ciktim.
Insallah sis filandir ama sanniyorum hepsi sis olsun :s
Allah derdi olan herkesin yardimcisi olsun

Günaydin kizlar.
Moralim halen berbat.
Birde az önce tartida arti ciktim.
Insallah sis filandir ama sanniyorum hepsi sis olsun :s
Allah derdi olan herkesin yardimcisi olsun

günaydın cnm hoşgeldin aynen benmde hala fena kötü ne berbat bi hafta geçirdik grupça Allah yardımcımız olsun hepimizin miden nasıl hala bulanıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…