Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar neden kmse yok artık toplanır mısınızzzz :KK47:
Evett ya burayı boş görmek motivasyonumu düşürüyo hadi artık canlanalım yaza bir şey kalmadı bunlar son şanslarımız
haftaya spora başlıyorum kızlar kendime bi program yapıcam 55 kilo olmak istiyorum ama bu haftaki sınavı atlatıp önce kpss yi filan toparlamam lazım yarın sınavı atlatırsam cumadan itibaren bi program dahilinde ders çalışmaya başlıyacagım aynı zamanda boş oldugum perşembe cuma pazar günleri spor düşünüyorum stajdan yorgun gelmezsem o günlerde düşünüyorum 11 nisandan itibaren tekrar listeye girmeye hak kazanıyorum 6 ayım doluyor inş. azmedip herşeyi yaparım
Süper haber bu kuzum spor bu süreçte cok fayda veriyor ayrıca kararlılığınada bayıldım ... Hedeflerimiz aynı bende 55 olmak istiyorum bu ara sporu yoğunlaştırmaya çalışıyorum bende salona gitme imkanım yok evde leslie ve bölgesel hareketler yapıyorum😊hedeflerde aynı bakalım kim daha önce ulaşacak hedefe 😀💪

Günaydin kizlar.
Moralim halen berbat.
Birde az önce tartida arti ciktim.
Insallah sis filandir ama sanniyorum hepsi sis olsun :s
Allah derdi olan herkesin yardimcisi olsun

Amin canım ama sende sıkma canını bu kadar her karanlığın bir aydınlığı vardır inş sende biranönce Allahın izniyle ferahlarsın

Düzensiz bir gün oldu. Sabah ve öğle öğününü birleştirmek zorunda kaldım ve 2 tane poğaca yedim. Ama öğleden sonra yarım saat yürüdüm açık havada :KK66:

Bir avuç içi kadar kuruyemil yedim.

Akşam da bir kase yoğurtla semiz otu ve maydonoz yedim.

Şimdi de bir yarım saat daha yürüyeceğin :) hepinize iyi akşamlar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dediğin gibi sabahtan biraz düzensiz olmuş ama akşam güzel ve yürüyüşlerle de toparlamışsın😊

Bugünkü menüm:
07.30:
1 yumurta
2 dilim tahıllı ekmek
Yeşillik

12.00:
5 y.k. pırasa
Salata
1 bardak yoğurt
2 dilim kepek ekmek

17.30:
5 y.k. mantar(yağsız)
2 köfte
Salata
1 bardak yoğurt
2 dilim kepek ekmek

22.00:
1 elma
1/2 bardak yoğurt

2.5 lt su+3 fincan bitki çayı+1 bardak çay
20 dk yürüyüş
Gayet güzel cnm
günaydın kızlar eriyorum resmen bgn yine tartıldım 99.7 çıktım ilk hedefime ulaşmış bulunmaktayım artık bende 2 hanelilerdeyim hala çok yolum var ama 2 ayda ilk hedefime ulaştım ya bu beni çok motive ediyor:KK36::KK36::KK36: gerçi bu hafta toplasan bir günlük bile yemek yiyemedim yemeyince gidiyormuş
Maşallah kuzuma😀cok iyi gidiyorsun cnm hiç bozma daha da vereceksin inş
Sabah 45 dakika yürüyüş.
Peynir, zeytin, 2 yemek kasıgı pekmez (bademciklerim için), maydonoz ve dereotu. Şekersiz çay ve 1 dilim ekmek.

Aksam ve öğle yemeğini birleştirmek gerekti. Dısardaydım ve bir tabak makarna yedim.

Birazdan çaya gidiyorum. İnşallah kendimi tutabilirim.

İnş kendini tutup başka bişi yememişsindir
Dünkü menüm:
08.30:
1 yumurta
2 dilim tahıllı ekmek
3 zeytin

12.30:
3 y.k. patlıcan kavurma
1 kase yoğurt
2 dilim tahıllı ekmek

17.30:
5 y.k. mantar(yağsız)
2 köfte
Salata
2 dilim tahıllı ekmek

19.45:
1 greyfurt
5 çilek
1/2 bardak yoğurt

3 lt su+ 2 fincan bitki çayı
1 saat aerobik+ 10 dk ip atlama:KK9:

Afiyet olsun canımmm

Gayet güzel cnm

Maşallah kuzuma😀cok iyi gidiyorsun cnm hiç bozma daha da vereceksin inş

İnş kendini tutup başka bişi yememişsindir

😊😊 bugün için yaptıgım yemekten yedim iki kaşık. Çok pişmanım 😥😥😥

Günaydın kızlar :) sabah nöbetten çıkınca hemen spor salonuna gittim sporumu yapıp geldim :KK8: spor yaptıkça motivasyonum artıyor çok mutlu oluyorum :KK16:

Günaydın kızlar :) sabah nöbetten çıkınca hemen spor salonuna gittim sporumu yapıp geldim :KK8: spor yaptıkça motivasyonum artıyor çok mutlu oluyorum :KK16:

Harikasın ben de bu sabah 5.30 da kalkıp yürüdüm. Aynı duyguları paylaşıyorum seninle.

Harikasın ben de bu sabah 5.30 da kalkıp yürüdüm. Aynı duyguları paylaşıyorum seninle.

Ne güzel yürüyüş yapıyormuşsun :) ben biraz üşengecim spor konusunda :KK17: o yüzden bir türlü yürüyüşü düzenli yapamıyordum. Son çare gidip spor salonuna kaydoldum inşallah buna da üşenmem :KK37:

günaydın kızlar eriyorum resmen bgn yine tartıldım 99.7 çıktım ilk hedefime ulaşmış bulunmaktayım artık bende 2 hanelilerdeyim hala çok yolum var ama 2 ayda ilk hedefime ulaştım ya bu beni çok motive ediyor:KK36::KK36::KK36: gerçi bu hafta toplasan bir günlük bile yemek yiyemedim yemeyince gidiyormuş

Tebrikler canım :KK9: inşallah bu tempoda hedefine ulaşana kadar devam edersin :KK9:

10:40
Sade omlet
3 dilim domates
3 dilim salatalık
1 bardak çay

16:30
1 kase sebze çorbası
1 tavuk but (fırında)
Salata

18:45
Beyaz leblebi ve fıstık karışımı

Suyumu ölçmedim.

Ayyyyyyyy nihayet birileri var. Geliyorum gidiyorum kimsecikler olmuyor. Bende yazacak bir şey bulmadan çıkıyorum. Nasılsınız? Ne var ne yok?

10:40
Sade omlet
3 dilim domates
3 dilim salatalık
1 bardak çay

16:30
1 kase sebze çorbası
1 tavuk but (fırında)
Salata

18:45
Beyaz leblebi ve fıstık karışımı

Suyumu ölçmedim.
Menü neden bu kadar hafif olmuş? Özel bir sebebi mi var Özlem' cim?

Menüm
Sabah 7:30
1 dilim tb az krem peynir ve beyaz peynir domates 3 zeytin ve çay

Ara 10:30
1 neskafe

Öğlen 12:30
1 kase ıspanak ve az yoğurt
1 kutu süt

Ara
Rezeneli kuşburnulu yeşil çay

Akşam 18:30
Fırınlanmış az tavuk patates ve 1 su bardağı haşlanmış makarna

Sabah 45 dakika yürüyüş
Kahvaltı da peynir, maydanoz, dereotu ve pekmez

Öğlen bi kaseye yakın nohut yemeği ve yoğurt.

Akşam bir kase ıspanak e 4 kaşık tavuk çiğeri.

Aralarda kabak çekirdeği.

Kızlar çok boş kalmış takım. Akşama kadar toplasan 10 mesaj yazılmış. Böyle giderse durum vahim görünüyor. Biran önce toparlamamız gerekiyor kendimizi. :KK20:

Menüm
Sabah 7:30
1 dilim tb az krem peynir ve beyaz peynir domates 3 zeytin ve çay

Ara 10:30
1 neskafe

Öğlen 12:30
1 kase ıspanak ve az yoğurt
1 kutu süt

Ara
Rezeneli kuşburnulu yeşil çay

Akşam 18:30
Fırınlanmış az tavuk patates ve 1 su bardağı haşlanmış makarna
Beste' cim menülerinde sürekli krem peynir görüyorum. Diyette krem peynir yemen sakıncalı. Ayrıca akşamın olmamış. Patates ve makarna. Onun haricinde güzel bir menü afiyet olsun. Su miktarını yazmamışsın?

Sabah 45 dakika yürüyüş
Kahvaltı da peynir, maydanoz, dereotu ve pekmez

Öğlen bi kaseye yakın nohut yemeği ve yoğurt.

Akşam bir kase ıspanak e 4 kaşık tavuk çiğeri.

Aralarda kabak çekirdeği.

Sanırım ismin Gönül' dü canım. Yanlışım varsa düzelt lütfen. Menü yazarken öğünlerin saatini de yanlarına yaz lütfen. Menün pekmez haricinde güzel görünüyor. Kabak çekirdeğinin miktarını yazmamışsın? Ayrıca kavrulmuşsa eğer sakıncalı. Çiğ yemek gerekiyor. Birde içtiğin su miktarını yazarsan menülerini daha iyi yorumlayabiliriz.

Beste' cim menülerinde sürekli krem peynir görüyorum. Diyette krem peynir yemen sakıncalı. Ayrıca akşamın olmamış. Patates ve makarna. Onun haricinde güzel bir menü afiyet olsun. Su miktarını yazmamışsın?

Sanırım ismin Gönül' dü canım. Yanlışım varsa düzelt lütfen. Menü yazarken öğünlerin saatini de yanlarına yaz lütfen. Menün pekmez haricinde güzel görünüyor. Kabak çekirdeğinin miktarını yazmamışsın? Ayrıca kavrulmuşsa eğer sakıncalı. Çiğ yemek gerekiyor. Birde içtiğin su miktarını yazarsan menülerini daha iyi yorumlayabiliriz.

Ebrucumm hoşgeldinn nasılsın😊 krem peynir konusunda haklısın ama akşamki iştahımın yanında o az kalır sadece tavuk yemeğinden yemem gerekirken iştahıma yenik düştüm malesef cok üzgünüm ama kendime engel olamadım 😔 spor dün yaptıgım için bgn yapamadım su cok bol içiyorum bm belirtmeme gerek yok en iui yaptıgım şey o heralde

X