Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

16:30
Yarım ekmek hamsi
Şalgam

19:30
Türk kahvesi

1.5 litre su içtim bolca açık havada yürüdüm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

öncesi nerde menünün? ayrıca balık ekmek yemişsin yaaa canım çektiiiii. havva iyileştin mi?

Günaydın kızlar. Başlasın bakalım sabah sporu :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

öncesi nerde menünün? ayrıca balık ekmek yemişsin yaaa canım çektiiiii. havva iyileştin mi?

Günaydın dün sadece onu yedim ki hiç yemicektm arkadasm ZorlA dışarı götürdü ilaçlar iyi geldi iyileşiyorm sanırım :)

Günaydın dün sadece onu yedim ki hiç yemicektm arkadasm ZorlA dışarı götürdü ilaçlar iyi geldi iyileşiyorm sanırım :)

Gecmis olsun cnm..

Güne güzel başladık. İnşallah böyle devam eder. Gece sene doktor haşimato troid teşhisi koymuştu. Sonra takip etmedim. Bu hafta tekrar doktora gideceğim. Haşimato kilo vermeyi zorlaştırır demişti doktor.

canım haşimato tiroidi öle yabana atılck bi hastalık değil bilgine

​günaydın kızlarrrrrr az kalorili bol hareketli birgün olması dilegiyle

Ben bayagı bir yabana attım. İnşallah bu sefer doktor ne derse harfiyen uygulayacağım. Biopsi falan demişti. Korktum.

canım gerçekten krizi filan olan bi hastalık düzenli ilaç kullanımı ile iyi kilo veren arkadaşlarımız oldu bu takımda bu arada ben hemşireyim sölemeyi unutmuş olabilirm eğer çok ilerlerse ya metabolizman yavaşlar ya hızlanır ama genelde yavaşlıo ve su içilse yarıyo moduna giriyo bünye bence hemen testlerini yaptırmalısın biyopsiyi hiç hissetmiosun bile bende hipotiroidi hastasıyım ama iyot eksikliğine bağlı tam hormonal değil

Bugünkü sporumu yaptım geldim kızlar :) keşke her gün olsaymış bu spor ama haftada 3 gün bile bayağı kalori harcatacak gibi görünüyor yorgunluktan öldüm

Günaydın, hadi bakalım sevindim senin adına iyileş hemen. Ayrıca havva, iyileşince de toparlanmaya çalış. son zamanlarda baya motivasyonunu kaybetmiş görüyorum seni. haklısın hastalık seni yordu uzun süredir ama aman diyim o kadar emek veriyoruz aylardır, boşa gitmesin.

Kızlar günaydınn kahvaltımı ettim baya oldu, üstüne sabah yürüyüşümü de yaptım geldim. ama kafam karışık bugün biraz. :44: günlerdir dikkat etmeme rağmen tartı bana her sabah 200 gr. verdiğimi gösteriyor. her gün aynı sonucu görmek moralimi bozuyor. ben kendimi biliyorum, 3 gün bu şekilde beslenmeyle daha çok gidiyordu normalde. kilit noktası denen yere geldim sanırım. :26: her gün toplamda ortalama 2 saat yürüyorum sabah akşam ve sanki karşılığını alamıyormuşum gibi hissediyorum. ne yapacağımı şaşırdım gerçekten.

Evet canım spor yapmaya alışık olmadığım için bayağı zorlandım ama bu haftayı atlatırsam sonrasında daha rahat geçer eminim

aynen cnm bnde ilk basta hamlık çekmiştim bide ben başlayabilsem spora çook güzel olcak

işte biz basbagırıyoruz dimi şekercim hergün tartılmayın çünkü yarın ödem toplayıp fazla çıkmayacagını bilmiyorsun mesela dimi o yüzden ya 2 gün belirle kendine ben genelde haftasonu çok yediğim için pazartesi tartılırdım bide cuma ve şaşırdıgım zamanlar olurdu sen dikkat et tartı süprizi sana cuma yapsın ki kasların şişiyodur filan bunlar normal şeyelr hergün kilo verilse zaten dünyada şişman kalmazdı

iyiyim nm sen nasılsın
iyiyim bende cnm çocuklarıma sınav hazırlıyorum

Bugünkü sporumu yaptım geldim kızlar :) keşke her gün olsaymış bu spor ama haftada 3 gün bile bayağı kalori harcatacak gibi görünüyor yorgunluktan öldüm
o hissi iyi bilirim şuan birsürü kalori yaktın ve süper hissediyorsun hu huu:)

canım benim ama hergün tartılıp bunları kafana takarsan olmaz ki, bazen bazı şeyleri unutursun o anda gerçekleştiğini görürsün sana tavsiyem cumaya kadar tartılma ve stres yapmayı bırak ben niye kilo veremiyorum diye....sonuçta maşallah cok iyi gidiyorsun spor düzenin var daha ne olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…