Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Mrb Gönül ben çok memnun oldum :)

Hani aşağıda kilo verme çizelgelgesi gibi bişey var ya . ben de ondan yapmak istiyorum aslında. Nasıl yapıyorsunuz :)
Çok güzel kilo vermişsin. Tebrik ederim.

Bende memnun oldum :)

ticker factory yaz google a, siteye gir. weight loss a tıkla çizelgeni oluştur. linki çizelge kısmına yapıştıracaksın profilindeki. hangi linki yapıştıracağını bilemezsen benim profilime bak ona benzeyen kısmı yapıştır.

çizelgeni oluşturduktan sonra en son sana başka bir link verilecek. o linki de sık kullanılanlara falan ekle, kilo değişikliklerini o linke tıklayarak şifrenle girip yapacaksın.

düzenli olarak yürürsen iyi olur. yoga hakkında bir fikrim yok. :26:

Kelebekcim hosgeldin ben nur 22yasindayim. Grupla birlikde baya bir hafifledim. 80leri görmüstüm, hedegim listede 59 ama boyuma glre daha cok vermeliyim. Bu aralar 65-66arasi oynuyor kilom.
Istedikten sonra verilio canim verirsin sende

Kelebekcim hosgeldin ben nur 22yasindayim. Grupla birlikde baya bir hafifledim. 80leri görmüstüm, hedegim listede 59 ama boyuma glre daha cok vermeliyim. Bu aralar 65-66arasi oynuyor kilom.
Istedikten sonra verilio canim verirsin sende

Aslında 65 lerde cok iyi. 65 olsam daha ne isterim :) tebrikler. Ne kadat sürede kilo verdin. Neler yaptın.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kötü kaptan geldi yine bir ceeee deyip kaçacak. Ceee deyince aklıma Tuba geldi. Uzun zamandır uğramıyor neden acaba? Umarım kötü bişey yoktur. Sabahtan beri temizlikle uğraşıyorum kızlar. Az önce yemek molası verdim birkaç dakika da size bakayım dedim. Çıldırmak üzereyim yetişemiyorum artık hiç bir şeyeeeeeeeeeeee

Yeni bir arkadaş gelmiş. Gönül' cüm hoş geldin. Ben kaçak takım kaptanıyım. Bir süredir uğrayamıyorum takıma ama kızların maşallahı var çok güzel idare ediyorlar. Kızlar biriniz yazılmadıysa eğer Gönül' e takım kurallarını yazarsa sevinirim. Ben yine koşar adım temizliğimin başına dönüyorum. Kocişim beni bekler. Öpüyorum hepinizi

Kuralları okudum, problem yok. Hepsine dikkat edicem inşallah.
Adım Gönül. 33 yaşındayım, bekarım, çalışıyorum.
Şuandan itibaren başlıyorum.
hoşgeldin gönül ben de hilal. Ben henüz deneme süresindeyim insallah bu hafta takıma gireceğim
30 yaşındayım çalışıyorum. Boyum 162 cm. 84.7 kg ile başlamıştım şu an 78 civarında seyrediyorum :)

Memnun oldun. Maaşallah sen de cok güZel kilo vermişsin. İnşallah ben de senin gibi kilo verebilirim. Seninle başlangıç kilomuz ve boyumuz yakın. Senin kaç kilo olmak istiyorsun.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hosgeldin gonul.bende gecen yil guzel kilo vermistim takimla birlikte ama hoop geri aldım verdigimden fazla.su ara veremiyorum.
Ama insallah hep birlikte kurtulacagiz fazlaliklardan.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dünkü menüm

sabah 7:30
1,5 dilim kızarmış tb
az salça krem peynir tahinpekmez ve çay

ara
konferansa katıldım orada gün içinde kuru pasta neskafe cay yidim içtim sayısını bilmiyorum

öğlen
3 köfte 1 tavuk incik 1 parça sucuk ızgara ve 1 kepçe pilav arkasından 4-5 kaşık helva yedim

ara
eve gelince 1 türk kahvesi

akşam 19:00

1 tabak pırasa ve 1 dilim tb

bugünkü menümüde paylaşayım

sabah 9:00

2,5 dilim kızarmış tb
biraz patates kızartması
domates krem peynir tahinpekmez
çay (biliyorum kızlar kahvaltıda fazla kaçırdım bu yüzden pişman da oldum)

10:30 gibi evden çıktık 3:30 da döndük yemeğide dışarıda yiyince hiç iyi olmadı malesef ama okadar yürüdük ve yorulduk ki umarım yakmışımdır

akşam 18:30
1 tabak şefketibostan yiyeceğim ekmeksiz

akşam kardeşimin doğum gününü kutlayacağız bu yüzden zero kola ve 1 dilim pastam var

Memnun oldun. Maaşallah sen de cok güZel kilo vermişsin. İnşallah ben de senin gibi kilo verebilirim. Seninle başlangıç kilomuz ve boyumuz yakın. Senin kaç kilo olmak istiyorsun.

Ben diyetisyenle kilo veriyorum canım 1.5 ay oldu başlayalı. 60 kg benim hedefim sen kaç kg olmak istiyorsun?

Sabah (11:00)
1 haşlanmış yumurta
Yarım domates
1 üçgen krem peynir
5-7 siyah zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
1 bardak çay

Öğle (14:40)
1 kepekli galeta
10 siyah zeytin
1 kupa süt
1 küçük boy elma

Ara (17:20)
1 dilim kivi

Akşam (18:15)
1 kase kilis çorbası
1 tabak tavuk kavurma
1 bardak ayran

2 litre su

Spor: Sabah 1 saat yürüyüş
Akşam 1 saat yürüyüş

Benim mesajım okunmamış mı? Cevap veren olmamış.:44::26:

Burcu paylasmisti cnm kurallarini.kolay gelsin.

Bugunku menum
07:30
1 dilim tandir ekmegi
1 haslanmis yumurta
Az peynir
Kuru sogan
2 fincan cay

12:00
1 kase peynirli makarna

18:45
3 yk pilav
Fırınlanmıs kofte
Salata
3 bardak ayran

1 yesil cay
2 sade turk kahvesi

3 L su

Spor
14:00 2 saat dans
Az once 30 dk dans

Toplam 2.5 saat heryerim agriyor ama mutluyum, dincim.

Kizlar bugünde menüm kötüydü simdi 4fast mil yapio azda olsa telafi etmeye caliscam

Bugünkü menüm:
09.30:
Haşlanmış ıspanak üstüne 1 yumurta
Yeşillik
Yarım domates
3 zeytin
2 dilim light ekmek
15.30:
1 y.k. kuzu tandır
Salata
Yoğurt
2 dilim kepek ekmek

18.30:
2 y.k. mantı
1 y.k. yoğurt
Salata

20.30:
1 armut
5 çilek

1.5 lt su
Spor yapmadım ama tüm gün dışarıda ayaktaydım gezdim :)

16:30
Yarım ekmek hamsi
Şalgam

19:30
Türk kahvesi

1.5 litre su içtim bolca açık havada yürüdüm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…