Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar günlerdir neden kimsecikler yok. gerçekten motivasyonumuz falan kalmadı hiç, çok dağıldık. sabahtan beri tek başımayım bakıyorum bakıyorum hep kendi mesajımı görüyorum sayfanın en sonunda. :26: 0zlem sen nerelerdesin? izine ayrıldın ama paylaşımı bırakma sakın. hastane işini halledip gel kaldığın yerden devam et. funda kum döküyordu en son. nur un derdi var, havva bilgisayarın geldi mi? ozzleemm uğruyordu o da gelmedi bugün. tek başımayım yaaa eski halimize dönelim. kendime hakim olmaya çalışıyorum ama kimse yok, motivasyonum düşecek ve bir şeylere saldırıcam diye korkuyorum.

benimde kendimce sorunlarım var zaten, burası da bomboş deli gibi boş topice konuşuyorum.

kızlaaaar bakın ben şekerpare yedim gelin de kızın ahaha psikolojim bozuktu iyice gitti.

Mutsuzm çok yorgunum çok diyet kilo hiç biri değil umrumda olan sadece uzak bi adada tek bsima kalıp uyumak uyumak unutmak beynimi boşaltmak kendimi sifirlamak unutulmak istiyorum yada birazcık kendime gelmek çok şey değil ki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Beynimin içinde bi bomba var patlıyor da patlıyor her patlayan bir parcami alıyor götürüyor

Bugünkü menüm:
09.30:
1 yumurta
3 zeytin
2 dilim light ekmek

12.30:
1 tavuk dürüm
1 paket ayran

16.30:
1 muz
4 çilek

19.30:
1 kase yoğurt
2 y.k.patlıcan kavurma
2 dilim light ekmek

1.5 lt su+1 bardak çay
1.5 saat yürüyüş

Gunaydin kizlarrr...
Ozlem'cim internetim bitmisti cnm ondan gelemedim.
Diger ozlem'de sehir disinda..

Havva'cım dedigin gibi keske cocuk olsaydik..
Gelecekte kendilerini bekleyen sorunlardan habersiz buyuyorlar...
Sadece yasadiklari anın tasası var akıllarında..oyuncak,gezmek,yemekkvb...
Ne guzel dimi? Altlarini kirletmenin kotu bisey oldugunu bile bilmiyorlar..
Allah kimseye kaldiramatacagi dert vermesin...insallah ciddi bir sorunun yoktur cnm.:-/

Son düzenleme:

Canim bnm haklisin ama benim elinden bisey gelmiyor

Beynimin içinde bi bomba var patlıyor da patlıyor her patlayan bir parcami alıyor götürüyor

Allah kolaylik versin sana cnm. Allah diledigin dermani var etsin.

Günaydin kizlar insallah gzl bir gün olur hepimiz icin. Benim dün menüm berbatti. Bugün daha dikkatli olmaliyim.
Yakin zamanda biraz uzun bir yolculuga cikacagim ve gidecegim yer kolay bir yer dgl, bu yüzden annem direncsiz kalma orada zaten kilo vereceksin simdi ye kendini cekme diye zorluyor hatta agzima zorla yemegi sokuyor bende pes ediyorum. Son zamanda cok halsizdim, dün yemem kiloma dgl ama bedenime ve ruhuma iyi geldi. Bu telafi etmez tabiki ama bugün dikkat edicem insallah.

Gidecegim yeri gitmeden önceki gün aciklayip izine ayrilacagim. 2hafta kadar uzak kalacagin. Simdi aciklamamamin sebebi heran bir aksilik cikio gidemeyecegimden korktgm icin kizlar. Asida vuruldum kolum sis apzess olma ihtimali var ki bu durumda iptal olabilir hersey. Hersey yolunda gider insallah.

Döndügümde yine listeye girmek istiyorum 2hafta sonra girebiliyormuyum, bekleme süresi ne kadardi?

s

enin durumunda zor nurcum inş. hakkında hayırlısı olur.

kızlar günaydın artık farkındasınız takım azaldı ve kanlara ihtiyaç var ben şimdi bi kişi yakalayıp çağırdım ama siz yinede arada katılmak isteyenler topiğine girip gruba birilerini davet edin ve bnm paylaştıgım kuraları paylaşın boy kilo hedef kilo not alın ebruya yada bana özel mesaj atın

2 hafta sonra dönersin cnm bnm ama nereye gideceğini merak ettm türkiyeye mi gelceksin

Insallah canim öyle
2 hafta sonra dönersin cnm bnm ama nereye gideceğini merak ettm türkiyeye mi gelceksin

Türkiye dgl canim

Slm ben de geldim aranıza. Hep birlikte kurtulacağız bu kilolardan inşallah. 2014 yazı bizim olsun.
Boy 1.63. kilo:83 hedefim:63.

Aaa ben de deniz seki gibi 20 kilo verebilir miyim ki :)

Slm ben de geldim aranıza. Hep birlikte kurtulacağız bu kilolardan inşallah. 2014 yazı bizim olsun.

canım öncelikle aramıza hoşgeldin ben burc 22 yaşındayım bu takımla 17 kilo verdim suan korumadayım yaklaşık 6 aydır. ismini sölersen seviniriz bide kendini daha detaylı tanıtırsan sevinirim

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın

bugün bir sürü kişi uğramış mutlu oldum ya. günaydınlar herkeseeeee kahvaltımı ettim, yürüyüşümü yaptım, karşınızdayım. akşam da menüleri paylaşın eskisi gibi tam gaz devam edelim.

Kuralları okudum, problem yok. Hepsine dikkat edicem inşallah.
Adım Gönül. 33 yaşındayım, bekarım, çalışıyorum.
Şuandan itibaren başlıyorum.

neden veremeyesin. ben 2.5 ay kadar önce katıldım gruba ve şimdiye kadar yaklaşık 10 kilo verdim bile. yediklerine dikkat edip menülerini akşam yemeklerinden sonra burada paylaşıp yediklerine yapılan olumlu ve olumsuz eleştirilere göre hareket edersen sonucunu mutlaka alırsın. bu arada ben özlem senin ismin ne? aramıza hoşgeldin aklına takılan bir şey olursa çekinmeden sorabilirsin.

Kuralları okudum, problem yok. Hepsine dikkat edicem inşallah.
Adım Gönül. 33 yaşındayım, bekarım, çalışıyorum.
Şuandan itibaren başlıyorum.

merhaba gönülcüm gönül annemin ismi ben pek ugrayamıyorum kaptanda ama diğer arkadaşlarım saa yardımcı olcaktır

Mrb Gönül ben çok memnun oldum :)

Hani aşağıda kilo verme çizelgelgesi gibi bişey var ya . ben de ondan yapmak istiyorum aslında. Nasıl yapıyorsunuz :)
Çok güzel kilo vermişsin. Tebrik ederim.

Kızlar evde yürüyüş bandım var. yürüyorum ancak allah biliyorya 2 gün yürüyorsam 10 gün yürümüyorum, inşallah artık düzenli devam edicem.
Ben birde yoga yapmak istiyorum. Yoga videoları nereden indirebilirim.. Bana link atabilir msiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…