Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar bugün cok zuhaf bir gün. Yürüyüse gidesim yok sanki ama mutlaka gitmeliyim. Dün spor yapmama ragmen dünki kilomla bugünki kilom ayni. Wc problemi var biraz ve birde reglim yaklasti ondan yine sistim galiba yesil caya dvm. Cok sinirliyim birde aslinda bisey yok ama iste tipik regl öncesi sendromu

:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: çok sinirliyim çokkk görümcemin düğünü vardı haziran sonu düşünüyorlardı tutup nisana almışlar ha bi de sormadan ben o tarihte izmirde eğitimde olacam arkadaş insan bi arayıp sormaz mı ya sürpriz yapmak istemiş hayatımda ilk kez çemkirdim o taraftan birine hiç bizi aileden saymayın e mi dedim.
hem ben o tarihe kadar nasıl okadar kilo verecem ki:18::18::18::18::18::18::18::18:

:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: çok sinirliyim çokkk görümcemin düğünü vardı haziran sonu düşünüyorlardı tutup nisana almışlar ha bi de sormadan ben o tarihte izmirde eğitimde olacam arkadaş insan bi arayıp sormaz mı ya sürpriz yapmak istemiş hayatımda ilk kez çemkirdim o taraftan birine hiç bizi aileden saymayın e mi dedim.
hem ben o tarihe kadar nasıl okadar kilo verecem ki:18::18::18::18::18::18::18::18:

:KK47::KK47: bende senin gibiyim cnm.:KK50: bizimde mayisin basinda dugunumuz var.:KK47::KK47:
Ne yapicaz?:KK50:
Sıkı sıkı sıkı bir diyet ve bol bol bol spor mu? :KK8:

Bugün 65.9kgdim canim. Bmiye göre en az 58kg olmam gerekio. Cok verdigim icin beni zayif görmeye alisk degiller tabi haha halbuki halen kiloluyum baya düsün boy 1.58

o zaman devam cnm. Çünkü diyeti bıraktıktan sonra mutlaka 3-4 kilo alınır. o yüzden kilo vermeye devam edelim.:KK4:

Kizlar bugün toplam sporum:

5.2km yani 70dk yürüyüs
Leslie ile 4fast mil yani 50dk
Birazda kalca ve alt karin egzersizi 5dk filan

Kendime sasiriyorum sanirim badem insana enerji veriyor

vayyy superrrr...tebrik ederim..

Kizlar bugün kötü bir haber aldim. Üzgünüm suan ve sevdigimin yaninda oluo onu teselli edemedigim icinde üzgünüm ama önemli olan manevi olarak dualar ile yaninda olmam. Buda benim tesellim. Inancsiz insanlara suan bir kez daha aciyorum bizim duadan Kurandan aldigimiz huzurdan mahrumlar. Sükürler olsunki müslümaniz

Ne güzel keşke bizde aynı huzuru alabilsek. Çok şükür müslümanız ama işte devamını getiremedim. Benim içinde dua et olur mu?

Gunaydin kizlar.. Nedenini bilmedigim bir sinirlilik hali var uzerimde.:KK50:

Açlıktandır diyecektim ilerleyen kısımlarda nedenini gördüm. İlahi :KK1: Allah başka sıkıntı vermesin.. Şaka bir yana benimde kardeşimin düğünü var çabam biraz da orada şöyle fit olmak için.

Kizlar 12:15'te
1 kase kadar yogurt
1 kase kadar salata
Avuc ici buyuklugunde tavuk(firinda)
1 dilim tb ekmegi yedim.

Sizce nasil menu? Ben hic iyi degilim.hic bise yememis gibiyim.halsizlikte var midem gurulduyor.:KK50:
Yesil cay yaptim simdi.:KK37:

Kizlar 12:15'te
1 kase kadar yogurt
1 kase kadar salata
Avuc ici buyuklugunde tavuk(firinda)
1 dilim tb ekmegi yedim.

Sizce nasil menu? Ben hic iyi degilim.hic bise yememis gibiyim.halsizlikte var midem gurulduyor.:KK50:
Yesil cay yaptim simdi.:KK37:

Sen hangi diyeti uyguluyorsun bilmem ama benim bildiğim salata yağsızsa (ki ben tuzda atmıyorum) sınırsız tüketebilirsin. Böyelece karnın dolar ama basenlerin aslaaaa.:KK1:

:KK47::KK47: bende senin gibiyim cnm.:KK50: bizimde mayisin basinda dugunumuz var.:KK47::KK47:
Ne yapicaz?:KK50:
Sıkı sıkı sıkı bir diyet ve bol bol bol spor mu? :KK8:

valla bilmiom da acil toparlamam lazım deliler gibi yürüyüp acımdan kudurmam gerek gerçişuan çok kızgınım düğüne gitmeme için çok geçerli nedenlerim var ayıp ettiler ama sağım solum belli olmaz:)offff özlem yaaa gram gram gidiodum ne güzel üçer beşer gitmenin yolunu bulmam gerekecek şimdi:KK43:

Arkadaşlar moralinizi bozmayın. Bence bu olumsuz gibi görünen düğün işi sizi daha da motive edecektir. Sonuçta belli bir tarihe kadar kilo vermek zorundasınız. Benim gibi aman vereyimde ne kadar sürede olursa olsun deme şansınız yok. O yüzden işi sıkı tutarsınız kilolar da hızla gider :)

Arkadaşlar moralinizi bozmayın. Bence bu olumsuz gibi görünen düğün işi sizi daha da motive edecektir. Sonuçta belli bir tarihe kadar kilo vermek zorundasınız. Benim gibi aman vereyimde ne kadar sürede olursa olsun deme şansınız yok. O yüzden işi sıkı tutarsınız kilolar da hızla gider :)

stres altında çok zor kilo veriyorum hilal ya:KK43:zaten 3 hafta kadar izmir de olacağım tanımadığım bilmediğim ortam ne yer ne içerim hiçbir fikrim yok bu iş te en önemli şey düzen şu sıralar onu sağlamam çok zor.mart sonuna kadar 5-6 kilo inmeliyim:KK43:offf poffff

stres altında çok zor kilo veriyorum hilal ya:KK43:zaten 3 hafta kadar izmir de olacağım tanımadığım bilmediğim ortam ne yer ne içerim hiçbir fikrim yok bu iş te en önemli şey düzen şu sıralar onu sağlamam çok zor.mart sonuna kadar 5-6 kilo inmeliyim:KK43:offf poffff

Düzeninin bozulacak olması kötü tabi canım :KK43: Ama bence 1 ayda zorlasan 5 kilo verirsin merak etme. Gittiğin yerdeki duruma göre bir menu oluştururuz hep beraber :)

Düzeninin bozulacak olması kötü tabi canım :KK43: Ama bence 1 ayda zorlasan 5 kilo verirsin merak etme. Gittiğin yerdeki duruma göre bir menu oluştururuz hep beraber :)

önce ilk iş antebe gidecem bi 4 gün orda var diyet sınavım sonra 3 hafta evimdeyim(işte bu ara çok önemli sıkı bir protein dieti ve spor düşünüyorum)
sonraki diyet sınavım izmir de 3 hafta :)işte o zaman güzel bi liste yapmamız gerekecek:)bol bol gezmeyi planlıyorum 7 haftaya yakın var 7 kiloya bile razıyım.

...................................

Son düzenleme:
Bugün menüm

10:30
1kase nesfit ve süt

13
10 cig badem

13:30
Döner et salata ve az sos
10 badem

17:30
10 cig badem

18:30
5yk pazi kavurmasi
Kirmizi biber dolmasinin ücde biri
Firinda Tavuk budundan azcik denedim onunda 4de ücü diyelim
2yk yogurt
1 avuc nesfiti elimde kitir kitir yedim

5.2km yürüdüm 1saat 10dk fln
Suyum iyi
2bardak yesil cay

Namaz kilip leslie ile 4fast mil yürümek istiyorum karnim cok dolu gibi. BAdemi abarttim biraz galiba :KK70: bu ara canim cok cekiyor nedense :KK70:

nurcum bademler çok olmuş bu bir nesfiti hala bırakmamışsın buda 2 sen sabaha protein ile başlamadıgın için sorun çekiosun bence

Uyanınca
1bardak su

Kahvaltı
2dilim tam buğday
1ince dilim peynir
İki dilim domates
3-4dal dere otu ve maydanoz
Yarım bardak şekersiz çay

Öğlen 12:30
3parca tavuk ızgara
Ayran
3parca kornison turşu
3-4dilim domates
Marul

17:45
Sütlü çikolatalı kahve makina kahvesi şekersiz

Akşam 18:30
4yk kabak kavurma
3yk ıspanak

Ara ogunumu evde unuttuğum için ara ogün yapamadım kliniğe çıkarken suyumu unuttuğum için çok su icemedim ama telafi ederim yatana kadar sabah 40dk yürüdüm

bence menün gayet iyi :nazar:

Bugünkü menum:
11.30: 1 haşlanmış yumurta
3 zeytin
Yeşillik
2 dilim light ekmek
13.30: 1 su bardağı yağsız tuzsuz patlamış mısır
14.00: yarım kase çorba
1 dilim light ekmek
18.00: yarım kase çorba
5 y.k. zeytinyağlı kereviz
3 kaşık et sote
Salata
Yarım bardak yoğurt
1 dilim light ekmek
21.00: yarım bardak yoğurt
1 portakal
1/2 nar
2 lt su
20+20=40 dk yürüyüş

afiyet olsun cnm

Sabah 09:30
1 haşlanmış yumurta
6 siyah zeytin
1 büyük dilim kaşar peynir
Yarım domates
1 büyük bardak çay

Öğle 13:15
1 porsiyon tavuk sote
Yarım kasedan fazla mercimek çorbası

17:00
1 ceviz

17:30
1 kupa yeşilçay

Akşam 17:45
Yarım kasedan fazla ezogelin çorbası
1 porsiyon tavuk kavurma
1 bardak ayran

2 litreye yakın şu
Sabah 45 dk. açık havada yürüyüş

Birazdan yine yürüyüşe çıkıcaz yazarım onu da buraya.

afiyet olsun kuzucum çok gözüme batmadı

sabah(8.30)

biraz süzme peynir
1 yumurta
4 zeytin
2 dilim salam
biraz acuka
1 dilim tam buğday ekmeği
1 ceviz
yeşil çay

öğle(14.30)

3 yk yulaf
biraz kuru meyve
10 badem
yarım bardak süt

akşam(17.00)

bir kase haşlanmış brüksel lahanası
2 yk yoğurt

dışarda
1 sade filtre kahve
1 sade türk kahvesi
1 parça çikolata

çikilata cıssssssss ama güzel afiyet olsun :nazar:

Günaydın kızlar
Sabah sabah yine kumaş pantolonuma zor sığışımın mutsuzluğunu yaşıyorum 😫

kuzum biraz daha gayret etmelisin o kumaş pantolona sıgıcaksınnnn En Büyük KK

Kizlar bugün cok zuhaf bir gün. Yürüyüse gidesim yok sanki ama mutlaka gitmeliyim. Dün spor yapmama ragmen dünki kilomla bugünki kilom ayni. Wc problemi var biraz ve birde reglim yaklasti ondan yine sistim galiba yesil caya dvm. Cok sinirliyim birde aslinda bisey yok ama iste tipik regl öncesi sendromu

canım sporun fazla oldugu için kasların şişmiş olabilir bunu hiç düşündün mü :KK28:

aaa çok kötü yaaaa biraz sıkı bi şekilde diyet ve spor yapsan rahat 10 kilo verebilirsin cnm

kızlar selam stajdan geldim kına için yer bakmaya gittik tuttuk rahatladık bi davetiyelerimiz bide gelinlik filan kaldı ama anladım ki zor ve okul kpss düğün hzırlıkları bni hem psikolojik hemde fiziksel olrak çok yoruyor tabi bide ev idare ediyorum annem hepten saldı valla evli gbi akşama ne yemek yapsam diye düşünüyorum ya. neyse hoca bugün ailelerimizi dagıttı malum köye staja gidiyorum ve aile taraması yapıyoruz bana bi aile verdi aileyi ara ara ara bulamadık 1 saat 20 dk yürüdük köyde ama megersem adres yanlışmış sonra gittim konuştum değiştirdim ve köye en uzak evi aldım maksat yürüyüşşş öle kızlar işte böle ceee diyip kaçıyorum pazartesi salı ama çok yorgun oluyorum ama diğer gnler burdayım merak etmeyin bu arada gidişat çok iyi bu hafta ilk 3 e gireriz inş. bu arada sarı kart aldık kızlar 2 defa % 0.30 un altında kaldığımız için eğer ilk 3 e girersek silinecek fakat giremezsek kırmızaya dönecek ve 4 hafta genel listeyi hazırlama cezası alacak ve bende bu cezayı listeyi kilo alıp veya sabit kalığ etkileyene dağıtmayı düşünüyorum eğer bu haftada ilk 3 olmazsa cumaları listeyide siz hazırlıcaksınız bu şekilde kızlar öptyüm hepinizi gelmeye calışıcam

Sabah 7:00
2 dilim kızarmış ekmek az krem peynir salça ve çay

Ara 10:40
1 kutu süt

Toplamda 1 dilim olacak şekilde ekmek arası köfte patates ve 1 biber dolma

Ara 16:00
1 kupa yeşil çay
2 kaşık helva ( yedim evet ama cok hareketli birgün geçirdim eve gelince cok enerjisiz kaldım ve daha ortalığı toparlayıp süpürge yapacaktım ve yaptım da)

Biraz sonra Rezeneli yeşil çay

Akşam 19:00
1 tabak ıspanak yanına yoğurt ve 1 dilim ekmek

Ara
Zencefilli sarımsak çayı içeceğim

Sabah 7:00
2 dilim kızarmış ekmek az krem peynir salça ve çay

Ara 10:40
1 kutu süt

Toplamda 1 dilim olacak şekilde ekmek arası köfte patates ve 1 biber dolma

Ara 16:00
1 kupa yeşil çay
2 kaşık helva ( yedim evet ama cok hareketli birgün geçirdim eve gelince cok enerjisiz kaldım ve daha ortalığı toparlayıp süpürge yapacaktım ve yaptım da)

Biraz sonra Rezeneli yeşil çay

Akşam 19:00
1 tabak ıspanak yanına yoğurt ve 1 dilim ekmek

Ara
Zencefilli sarımsak çayı içeceğim

afiyet olsun canım iyi bi menü sana göre :KK54:

bugunku menum

06:30
Peynir
Birer tane Domates,salatalik,biber
1 dilim cavdar ekmegi
1 cay

11 gibi
10 tuzsuz badem,10 fındık
2 kuru kayısı

12:15
Avuc ici kadar tavuk(fırında)
1 kase kadar yogurt
1 kase kadar salata
1 dilim tambugday ekmegi

15:00
1 elma
Yarım ayva

18:00
Menemen
1 kase cacık
1 dilim tambugday ekmegi
Biber tursusu ve 1 cay

3 bardak yesil cay
2L su

Sabah (10:00)
1 büyük dilim kaşar peynir
1 haşlanmış yumurta
7 siyah zeytin
Yarım domates
1 büyük bardak çay

Ara (13:00)
1 kupa yeşilçay
1 avuca yakın ceviz

Öğle (14:15)
1 kase nesfit + süt

Akşam (19:00)
Yarım kase mercimek çorbası
Yarım tabak kıymalı musakka
1 bardak ayran

2.5 litre su

Spor: Sabah 30 dk. yürüyüş, 10 dk. spor aletinde spor

Kızlar arkadaşımın gelmesini bekliyorum. Akşam sporumuzu yapıcaz inşallah. Onu da ilerleyen saatlerde yazarım size.:KK34:

2 gündür ekmek yemiyorum. :KK1: yemekhanede beyaz ekmek oluyor, ben tam buğday ekmeği aldım dün. yemeğe giderken yanıma alayım diyorum ama hep unutuyorum. Yarın unutmayacağım ama. :KK1:

Son düzenleme:
X