Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ozlemmm'cim yogurtlu kereviz salatasinin tarifini ricaedecektim senden.internette tuhaf tuhaf tarifler var.:KK66:)

kızlar nasılsınızz.sadece 3,5 saat uyudum gece sabahtan beride işlerşm vardı dışarda oraya buraya koşturuyorum bu saatte enerjim tükendi :KK43:(thy nin hosteslik ilanına başvurmuştum çarşamba ing sınavına gidicem onuda taktım kafama stress yaptım.dua edinde iyi geçsin kızlar
İyim cnm sen napıyosun çok az uyumuşşsun kuzum stres yapma umarım iyi gecer sınavın
kızarmış balık çok iyi bi seçenek değil ama yinede o kadar sorun değil ama helva ve dondurma olmamalıymış canı:KK20: böyle diyorum ama senin menüler gerçenten düzeldi onunda farkındayım :))
Ayy saol kuzum elimden geldiğince düzeltmaye çalışıyorum ama bazı yemekler elimde olmuyor eve gelince tatlıda balık yüzünden oldu
:nazar::nazar:

canım dikkatimi derse verdiğim zaman çok iyi diyet yapıyorum ama ders yapmadıgım zaman ipin ucu kaçıyo okul bitince napcaksam artık :KK14: bende hiç biri işe yaramadı kayısı su sit zeytinyagı filan cnm bende akışına bıraktım ve afedersin ama az önce çıktım tabi ama bu kilo aldıgım gerçeğini değiştir

bebegim sabah olmamış yine :KK19:
Haklısın kuzum kahvaltıda tahin cok seviyorum
hello bebekler naabersiniz:)

öyle böyle değil çok fena beynim şişti kızlar spor yapmıyorum bu aralar ama eminim şu stresle müthiş kalori harcamışımdır.Bahsetmiştim yeni sisteme geçtik diye bugunde aksaklılıklar devam ediyor yemek memek hak getire su bilem içemedim:KK43:
İyiyiz yavrum snden nbr Allah kolaylık versin işlerinde

Evet cnm olmadı biliyorum.:KK17::KK17: Bugün rahatı rejim listeme aynen devam ediyorum. Kan seviyem çok düşük gerçekten en az 11 olması geren 7 de felan regl olduğumdan iyice bitkin düştüm yoksa spor yapacaktım. Yürüyüş bandıyla en az 50 dk hızlı. Ama şu bir kaç gün geçsin ekndimi toparlarım kan ilaçlarımı da alıyorum sonra spor. Tartılmadan aradaki fazla aldığım kaloriyi vereceğim inşallah.

Şuan kaçsın cnm Ticer'ın yok benim gibi kaç kilo olduğunu bilmiyorum. Ama beden kitle endeksideki ideal kilona ulaştıysan tamamdır. Sonuçta herşeyden önce sağlık. Tabii tebrik de ediyorum böyle takdire şayan kilo verdiğin için. Darısı başımıza.

Bugün 65.9kgdim canim. Bmiye göre en az 58kg olmam gerekio. Cok verdigim icin beni zayif görmeye alisk degiller tabi haha halbuki halen kiloluyum baya düsün boy 1.58

Bugün 65.9kgdim canim. Bmiye göre en az 58kg olmam gerekio. Cok verdigim icin beni zayif görmeye alisk degiller tabi haha halbuki halen kiloluyum baya düsün boy 1.58

canım beden kitle endeksine göre ideal kilon 48 ama bnce 58 de senin için ideal bölgesel yağlanma zaten gitmio yani :KK50:

canım beden kitle endeksine göre ideal kilon 48 ama bnce 58 de senin için ideal bölgesel yağlanma zaten gitmio yani :KK50:

Ideal kilom dgl ben en azindan inmeme gereken kiloyu yani siniri 58yazdim. Yanlis hatirlamiotsam öyleydi. Dogrudur cnm basenler hadi neysede göbegim kötü ya. Göbekde degil aslinda göbek deligimin üstü midem iyide göbek deligindeb asagi karnim cok büyük. Pöff yillarin yagi biraz inceldi ama tamamen gitmicek gibi

Ideal kilom dgl ben en azindan inmeme gereken kiloyu yani siniri 58yazdim. Yanlis hatirlamiotsam öyleydi. Dogrudur cnm basenler hadi neysede göbegim kötü ya. Göbekde degil aslinda göbek deligimin üstü midem iyide göbek deligindeb asagi karnim cok büyük. Pöff yillarin yagi biraz inceldi ama tamamen gitmicek gibi

gitmiyo cnm aslında giderde bol spor ve daha sıkı bi diyetle filan bndede kaldı ideal kiloma bende düşmek istemedim filan çünkü yüzüm çöküyo bnce bizim boyumuz için 58 60 ideal cnm ya keşke verebilsem ama irademi ve şevkimi kaybettim

gitmiyo cnm aslında giderde bol spor ve daha sıkı bi diyetle filan bndede kaldı ideal kiloma bende düşmek istemedim filan çünkü yüzüm çöküyo bnce bizim boyumuz için 58 60 ideal cnm ya keşke verebilsem ama irademi ve şevkimi kaybettim

Evet cnm ya bakalim ben gruba galiba hedef kiloyu 59olarak vermistim ama gönlüm 55civarinda hatta 54 hep olsam gzl olur gibi geliyor bana. Bende o hedeflerr birer birer ulasirim indallah. Hayal gibi resmen 80lerden 50lere innek istemek ama cogu gitti azi kaldi bakalim :KK70:

bugünkü menüm

sabah 9:00
2 dilim kızarmış tam buğday az tereyağı salça domates ve tahinpekmez çayy

ara 11:00
2 dilim elma, 1 minik anamur muzu, yarım portakal

öğlen 13:00
3 parça kızarmış balık (mecburen ve sonunda bitti)
ardından 1 kase az pirinçli sütlaç

ara 16:00
türk kahvesi
kuşburnulu rezeneli yeşil çay

akşam 19:00

3 köfte 1 küçük dilim ekmek 1 kepçe yoğurtlu patates (hepsi fırınlanmış)

bugunku menum
Sabah 08:30
1 haslanmis yumurta
peynir
Bol maydonoz (limonlu)
1,5 dilim tb ekmegi
2 cay

Ara 11:30
10 tuzsuz badem,5 findik
1 kucuk kivi
Yarım portakal

Ogle 13:30
1 kase salata(yesil sogan,yesil sarimsakli)
bir kac parca peynir
1,5 dilim tb ekmegi
2 cay

Ara 16:00
1 salatalik
1 kucuk mandalina

Aksam 18:45
2 parca tavuk pirzola(fırında)
1 kase cacık
Az marul salatası
Yarım dilim tb ekmegi

3L su
2 sade turk kahvesi
Uyumadan once 1 bardak
yesil cay icerim.

Spor yapmadim ama hareketliydim.:KK8:

Son düzenleme:
bugünkü menüm

sabah 9:00
2 dilim kızarmış tam buğday az tereyağı salça domates ve tahinpekmez çayy

ara 11:00
2 dilim elma, 1 minik anamur muzu, yarım portakal

öğlen 13:00
3 parça kızarmış balık (mecburen ve sonunda bitti)
ardından 1 kase az pirinçli sütlaç

ara 16:00
türk kahvesi
kuşburnulu rezeneli yeşil çay

akşam 19:00

3 köfte 1 küçük dilim ekmek 1 kepçe yoğurtlu patates (hepsi fırınlanmış)

bilemedim ki ne desem :KK50:

bugunku menum
Sabah 08:30
1 haslanmis yumurta
peynir
Bol maydonoz (limonlu)
1,5 dilim tb ekmegi
2 cay

Ara 11:30
10 tuzsuz badem,5 findik
1 kucuk kivi
Yarım portakal

Ogle 13:30
1 kase salata(yesil sogan,yesil sarimsakli)
bir kac parca peynir
1,5 dilim tb ekmegi
2 cay

Ara 16:00
1 salatalik
1 kucuk mandalina

Aksam 18:45
2 parca tavuk pirzola(fırında)
1 kase cacık
Az marul salatası
Yarım dilim tb ekmegi

3L su
2 sade turk kahvesi
Uyumadan once 1 bardak
yesil cay icerim.

Spor yapmadim ama hareketliydim.:KK8:
ekmeği azalt bbgm :KK50:

Bugün menüm

10:30
1kase nesfit ve süt

13
10 cig badem

13:30
Döner et salata ve az sos
10 badem

17:30
10 cig badem

18:30
5yk pazi kavurmasi
Kirmizi biber dolmasinin ücde biri
Firinda Tavuk budundan azcik denedim onunda 4de ücü diyelim
2yk yogurt
1 avuc nesfiti elimde kitir kitir yedim

5.2km yürüdüm 1saat 10dk fln
Suyum iyi
2bardak yesil cay

Namaz kilip leslie ile 4fast mil yürümek istiyorum karnim cok dolu gibi. BAdemi abarttim biraz galiba :KK70: bu ara canim cok cekiyor nedense :KK70:

Uyanınca
1bardak su

Kahvaltı
2dilim tam buğday
1ince dilim peynir
İki dilim domates
3-4dal dere otu ve maydanoz
Yarım bardak şekersiz çay

Öğlen 12:30
3parca tavuk ızgara
Ayran
3parca kornison turşu
3-4dilim domates
Marul

17:45
Sütlü çikolatalı kahve makina kahvesi şekersiz

Akşam 18:30
4yk kabak kavurma
3yk ıspanak

Ara ogunumu evde unuttuğum için ara ogün yapamadım kliniğe çıkarken suyumu unuttuğum için çok su icemedim ama telafi ederim yatana kadar sabah 40dk yürüdüm

Bugünkü menum:
11.30: 1 haşlanmış yumurta
3 zeytin
Yeşillik
2 dilim light ekmek
13.30: 1 su bardağı yağsız tuzsuz patlamış mısır
14.00: yarım kase çorba
1 dilim light ekmek
18.00: yarım kase çorba
5 y.k. zeytinyağlı kereviz
3 kaşık et sote
Salata
Yarım bardak yoğurt
1 dilim light ekmek
21.00: yarım bardak yoğurt
1 portakal
1/2 nar
2 lt su
20+20=40 dk yürüyüş

Sabah 09:30
1 haşlanmış yumurta
6 siyah zeytin
1 büyük dilim kaşar peynir
Yarım domates
1 büyük bardak çay

Öğle 13:15
1 porsiyon tavuk sote
Yarım kasedan fazla mercimek çorbası

17:00
1 ceviz

17:30
1 kupa yeşilçay

Akşam 17:45
Yarım kasedan fazla ezogelin çorbası
1 porsiyon tavuk kavurma
1 bardak ayran

2 litreye yakın şu
Sabah 45 dk. açık havada yürüyüş

Birazdan yine yürüyüşe çıkıcaz yazarım onu da buraya.

Son düzenleme:
sabah(8.30)

biraz süzme peynir
1 yumurta
4 zeytin
2 dilim salam
biraz acuka
1 dilim tam buğday ekmeği
1 ceviz
yeşil çay

öğle(14.30)

3 yk yulaf