Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar ben kaçıyorum şimdilik. Gelirim yine. Öpüldünüz kocaman

akşama kadar düşüneyim canım akşam açıklarım o zaman.zor bir görev verdin :))

İzne ayrılırken ki kilomu hatırlamıyorum net olarak, ama 64,2 hibi bişşeydi sanırım:)

Geçen hafta: 77.2
Bu hafta: 76
Fark: 1.2

iki haftadır ucu ucuna hedefim olan kiloya geliyorum.

Bu arada günaydın kızlar, nasılsınız? 5 sayfa geçmiş birikmiş bende onlara bi göz atayım.

Geçen hafta: 77.2
Bu hafta: 76
Fark: 1.2

iki haftadır ucu ucuna hedefim olan kiloya geliyorum.
Harika bir sonuç canım tebrik ediyorum seni. Kilo veremeyenlere ibret olsun sizin verdikleriniz. Demek ki sağlıklı beslenip kaçamak yapmayınca gidiyor kilolar.

***13. TAKIM 347. ETAP ***

Alsimi (77.2/76/1.2/%1.55)

cerenberen16 (87///%)
Bildirim yapmadı. Kendi isteğiyle ayrıldı.
file76 (80.5/
//%)​ Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı.
gubsej (92.9/92.4/0.5/%0.54)
medusa411 (69.9/69.7/0.2/%0.29)
Ozlem (80.7/80.3/0.4/%0.50)
ozzlleemm (69.2/68.1/1.1/%1.59)
ssercecik ( 65.4/67/-1.6/%-2.45)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.25

tebrik ediyorum özlem. hafta sonumuz hiç iyi geçmemişti ikimizin de; ama telafi edebilmişiz.

Harika bir sonuç canım tebrik ediyorum seni. Kilo veremeyenlere ibret olsun sizin verdikleriniz. Demek ki sağlıklı beslenip kaçamak yapmayınca gidiyor kilolar.

şey... aslında ben haftasonu kaçamaklar yapmıştım. :26: ama hafta içi toparlayabilmişim şükür ki. bu arada teşekkür ederim ebrucum.

akşama kadar düşüneyim canım akşam açıklarım o zaman.zor bir görev verdin :))

Sabirsizlikla bekliyorul canim haftaya süper ekside olmam icin elinden geleni ardina koyma. Yüklü bir ceza olsun

***4. TAKIM 347. ETAP***

Beril77 (73.3/ 73.0/0.3/%0.40) izne ayrilmak istiyor
Ebrueva(76.4/ 76.0/0.4/%0.52)
masumcuk(84.3/84.3/0/0) kilosu sabit
Adigegupse(70.9/ 70.9/0/%) kilosu sabit
oluröylebazen(79.0/78.3/0.7/%0.88)
Merve10er(77.2/ 77.2/0/%0) kilosu sabit
Poem35(76///) kendi istegiyke ayrildi
Damla10(73.3/70.8/2.5/%3.41) yeni üye hedef Kilo 60
Kararrrsabirr(92.9/91.3/1,6/%1.72) hedef Kilo 75

4.TAKIM ORTALAMASI: %0.77

Kardes takim llistemizi kontrol edermisiniz

Bu hafta aldığım sonuçtan sonra attım kendimi dışarı tam 1.5 saat yürüyüş yaptım😃

***4. TAKIM 347. ETAP***

Beril77 (73.3/ 73.0/0.3/%0.41) izne ayrilmak istiyor
Ebrueva(76.4/ 76.0/0.4/%0.52)
masumcuk(84.3/84.3/0/0) kilosu sabit
Adigegupse(70.9/ 70.9/0/%) kilosu sabit
oluröylebazen(79.0/78.3/0.7/%0.89)
Merve10er(77.2/ 77.2/0/%0) kilosu sabit
Poem35(76///) kendi isteğiyle ayrıldı
Damla10(73.3/70.8/2.5/%3.41) yeni üye hedef Kilo 60
Kararrrsabirr(92.9/91.3/1,6/%1.72) hedef Kilo 75

4.TAKIM ORTALAMASI: %0.77

Beril' cim iki tane yuvarlama hatası vardı. Düzelttim. Ortalamayı etkilemedi aynen bu şekilde listeniz. Böyle paylaşabilirsin. Tebrik ederim kilo veren herkesi.

Son düzenleme:
pazartesi çıkıyoruz yola :) haftaya çok iyi sonuçla göreceksiniz
Artık yediklerine dikkat edersin. Misafirlik bitti şimdiye kadar yiyeceğin herşeyi yemişsindir zaten. Şimdiden iyi yolculuklar.

Hımm demek ki kaçamak yapmasaymışsın daha güzel kilo verebilecekmişsin. Neyseki kaçamak olmasına rağmen verdiğin kilo tam olması gerektiği gibi. Ama bundan sonra kaçamak yok biliyorsunuz ki artık her kaçamağa ceza var. Hatta bir ceza listesi oluşturalım. Boş bir vaktimde araştırma yapayım bu konu hakkında.

Sabirsizlikla bekliyorul canim haftaya süper ekside olmam icin elinden geleni ardina koyma. Yüklü bir ceza olsun
Aslında diyecektim ki herkes Nur' a ceza versin Bu biraz ağır olur ama bir daha kine herkesten ceza isteyeceğim ona göre kaçamak yapsın herkes. Listede olan 8 kişi var ve 8 ayrı kişinin cezasının toplamda ne kadar ağır olacağını düşünmek istemiyorum. Çünkü gerçekten bu haftaki sonucun sebebiyle 0,30 un altına düşüp uyarı alacağız. Kilo verememiş olsan bile bu kadar etkilemezdi. Almak çok kötü çok

Bu hafta aldığım sonuçtan sonra attım kendimi dışarı tam 1.5 saat yürüyüş yaptım😃
Eeee hadi bakalım inşallah devamı gelir. Artık bırakma kendini başla lütfen. Kendine daha fazla zarar verme.

Son düzenleme:
Yok cnm son aylarda tahlil yaptırmadım.aslında 1 ay önceki beslenmemle simdiki arasında daglar kadar fark var.üstüne istisnalar dışında hergün spor yapıyorum.
Ama kabızlık sorunum var.birde gecen yıl doktor insülin direnci var demiştı.:-/
aynı beni anlatmışsın...neyse geçmişi boşverip önune bakmalısın ben daha kötüydüm 60 kilodan 105 kiloya çıktım 1 yılda inşallah şu kalan 15 kiloyuda üc ayda vermeyi düsünüyorum ....

İnsallah cnm.

Cnm sadece etleri yedim bir iki lokma ekmeginden yedim.Kola konusunda haklısın.ayran tercih etseydim daha iyi olurdu.bir aydır bir yada ikinci icisimdir ama olmasa daha iyi olurdu.sonucta hicbir faydasi yok.ama zararı cok.

Son düzenleme:

Özlem hiç zaman kaybetmeden en kısa zamanda bir doktora git. Çünkü insilün direnci önemli bir durum. Kilo verememenin başlıca nedeni odur. Çünkü her hafta en az 1 kilo verebilicekken sen 200-300 gr ancak veriyorsun. Tedavi olman lazım eğer insülin direnci geliştiyse.

Kızlar listemizi paylaştım. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. Veremeyenlerin de cezalarına bekliyorum. Şimdilik kaçmam lazım. Yarın misafirim var akşama uğrayamazsam merak etmeyin. Evde yapılacak bir sürü iş var. Birde pasta börek çörek yapmam lazım. Umarım yarına kadar yetiştiririm. Önemli birşey olursa Burcu cepten ulaş canım. Öpüyorum kocaman herkesi, takımı boş bırakmayın

Not: Herkes hedef kilosunu yazsın, haftalık mesaj sayılarınızı da istiyorum akşama. Yeni gelen arkadaşlara da mesaj sayma işini anlatın lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…