Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar regl oldum en gec 2-3güne gecer insallah siskinligim cünkü motivasyonum doooownnn downn downn :KK43:(( resmen 67oldum ya inanamiyorun :KK43:( hedefi 64.9yapacaktim ama biraz bol krse oldu galiba. Eski kiloma dönmeye calisacGim. Hedefim 65.4kg

regl olunca zaten motivasyon falan kalmıyor ama moral bozmamak lazım bol su içince şişlikte gidiyor:emir_bebek:

Sabirsizlikla bekliyorul canim haftaya süper ekside olmam icin elinden geleni ardina koyma. Yüklü bir ceza olsun :KK70:

canım ben bi ceza düşündüm :KK1: bu hafta boyunca her gün spor yapıcaksın hiç aksatmak yok her gün rapor bekliyorum:))verdiğim linktekini yapıyorsun bunu yaparsan haftaya cuma çok iyi sonuçlar alıcağına eminim.ceza senin için ödül olacak :))
http://www.youtube.com/watch?v=CoN_rvyeG0Y

bugünki menüm

sabah(09.00)

biraz beyaz peynir
biraz çeçil peyniri
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepekli ekmek
yeşil çay

öğle(13.30)

4 yk yulaf
1 bardak süt
biraz kuru elma
biraz kuru üzüm
5 çiğ badem
tarçın

akşam(17.30)

1 porsiyon zeytinyağlı pırasa
2 yk yoğurt

1,5 litreden biraz fazla su içtim 2ye tamamlıcam
1 saat yüzme

dedem tulumba tatlısı almış tulumbalar bana ben onlara baktım ama 1 tane bile yemedim aklıma hep Ebru geldi gözümü nasıl korkuttuysa :))

Afiyet olsun cnm.menun cok guzel.sen boyle gidersen en kısa zamanda hedefine ulasirsin.:KK16:
Tarif icin tesekkurler.degisik bir tarif.salca falan yok.ilk defa deneyecem diye bugun bir tane aldım.yarın ilk isim bunu denemek olucak.:))

Bugünkü menüm
10:30
Sac gibi ince hamurdan
Küçük ıspanaklı börek
Küçük parca peynir
4 zeytin ve cay

14:45
4yk yogurt
4 yk yulaf ezmesi
1 yk keten tohumu

18:00
2 dilim cavdar ekmegi
Yesil sogan,maydonoz ve naneli mücver
Salata
Ayran

400ml yesil cay+rezene cayı

Suyu bugün hesaplayamadım:-/ ama cok icerim zaten.

Spor 08:00
1,5 saat sahilde bebek arabasıyla tempolu yürüyüş :KK8::KK8:

uyanınca
1 kupa sirkeli su

kahvaltı 9:00
sandaviç ekmeği
1 kk peynir
marul
çay

ara 1
neskafe ikisi bir arada
2 tane mavi yeşik mısır patlağı

öğlen 12
1 kase mantar çorba
2 kaşık şehriyeli güveç
2 porsiyon karnabahar havuç haşlaması
yoğurt

ara 2
üç ısırk
sandaviç

akşam yemeğinden önce
2 kaşık yoğurt

akşam 19:00
1 tabak etli nohut susuz
2 kaşık yoğurt
biraz karnabahar yemeği
1 dilim ekmek

şuana kadar 2 lt su içtim 1 saat yürüdüm 2 saatte zayıflama kemerimi taktım

Bugünkü menüm
10:30
Sac gibi ince hamurdan
Küçük ıspanaklı börek
Küçük parca peynir
4 zeytin ve cay

14:45
4yk yogurt
4 yk yulaf ezmesi
1 yk keten tohumu

18:00
2 dilim cavdar ekmegi
Yesil sogan,maydonoz ve naneli mücver
Salata
Ayran

400ml yesil cay+rezene cayı

Suyu bugün hesaplayamadım:-/ ama cok icerim zaten.

Spor 08:00
1,5 saat sahilde bebek arabasıyla tempolu yürüyüş :KK8::KK8:
çok az değil mi yediklerin? birde mücveri nasıl yapıyorsun ki ilginç geldi?

Yesillikler dogranıyor,icine yumurta kırılıyor,baharat koyuyorsun.cok az un ilave ediyorsun piserken dagilmasin diye.yemek kasigiyla tavaya koyup pisiriyorsun cnm. Bugun un yerine yulaf ezmesi koyim dedim.baktım dagilacak gibi oldu sanki.esim belki begenmez diye biraz yaptiktAn sonra kalanlara un ilave ettim. Istersen kabak rendeleyipte yapabilirsin.:KK66:

Son düzenleme:
Sabah 9.30
Kepekli poğaça,
sade kahve

Öğlen 13.00
Az yoğurt çorbası
Karnıbahar ve brokoli haşlama
salata

Akşam 18.15
az domates çorbası
5 adet ızgara köfte

1.5 litre su
sanırım bugün spor yapamayacağım iş beni epey yordu :/:44:

Yesillikler dogranıyor,icine yumurta kırılıyor,baharat koyuyorsun.cok az un ilave ediyorsun piserken dagilmasin diye.yemek kasigiyla tavaya koyup pisiriyorsun cnm. Bugun un yerine yulaf ezmesi koyim dedim.baktım dagilacak gibi oldu sanki.esim belki begenmez diye biraz yaptiktAn sonra kalanlara un ilave ettim. Istersen kabak rendeleyipte yapabilirsin.:KK66:
hııı kabkalıyı biliyordum da nane faln olunca değişik bişi sandım:KK17:

Sabah (11:30)
Sahanda yumurta
1 dilim kızarmış ekmek
Biraz yeşil biber
1 dilim peynir
3 siyah zeytin

Öğle (16:00)
Karnabahar salatası (nar ekşili)

Akşam (20:00)
Fırında tavuk ve biraz garnitüründen
3 kaşık pirinç pilavı

2 litre su

canım ben bi ceza düşündüm :KK1: bu hafta boyunca her gün spor yapıcaksın hiç aksatmak yok her gün rapor bekliyorum:))verdiğim linktekini yapıyorsun bunu yaparsan haftaya cuma çok iyi sonuçlar alıcağına eminim.ceza senin için ödül olacak :))
http://www.youtube.com/watch?v=CoN_rvyeG0Y

Ayy bu süper ben leslieyle yürümeyi cok seviorum ana kendimu kaldirio yapamiodum bi türlü. Sindi mecbur hergpb yapicammm :)

Bugün menüm

10
1kase nesfit ve süt

14:30
1tabak az yagda haslanmis kabak ve biber
1kase yogurt
1dilim tam bugday ekmegi

19
1kase nesfit ve süt

Su 2lt

Hareket yok karnim agrio. Yarindan itubaren hergün spor cezani yapicam :)

Kizlar beyaz showu izliyorum. Yarin abrupa turnesibe basliyor aylar öbceden basladi satis biletler cok pahaliydi, konuklar bana göre dgl. ölzellikle ivana serti ben karakteri nede görüntüsüle hic begenmiyorum. Biletler üzerine cok pahaliydi bu yüzden bilet almadim. Bu güne kadar en cok bilet parasini ön siralardanda izlemek icin Tolga Cevik'e verdim. Yine gelse yine düsünmem bilet alirim, isini hakkiyla yapiyor, bayazda öyle ama o konuklar hic olmamis cok soguttu beni :KK70:

gunaydın kızlar

kilo veren herkesi tebrik ediyorum
bende dun itibariyle balşladım kilom 79.4 haftaya cuma hedefim 78.4 bugunden itibarende menlerimi paylaşıcam

Bu hafta benim için çok da iyi değildi. zayıflayabilmek adına bugün diyetteyim diyorum ama sabah başlıyorsam akşam bozuyorum akşam başlıyorsam sabah bozuyorum. daha önceki tecrübelerime dayanarak kilo verebilmek için gerekli olan psikolojiyi henüz sağlayamamışım anlaşılan çünkü bu iş kesinlikle beyinde bitiyor yani en azından benim için öyle. :))
Gerekli olan kurallarınıza da pek uyamadım ama zaten 3 hafta deneme süresi var okuduğum kadarıyla. dilerim başarılı olabilirim elimden geleni yapacağım gerçi çocuklarla kendime zor vakit ayırıyorum ama deneyeceğim.
Ben yine de kilomu yazayım size. sabah tartıldım 64.2 göründü.

herkese hayırlı bir gün diliyorum kilo veren arkadaşları da tebrik ederim :)

Günaydin kizlar

Berbat haldeyim regliden :KK43:
Kalkip hapimi iceyim kahvalti yapayim. Gün icinde bir ara lesliele yürümem lazim cezami cekecegim :KK70:

X