Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Cnm elim titrer gibi oldu bilmem
niye.ondan recel yeme ihtiyaci duydum.

Yok cnm cvp vermeni biraz bekledim.sonra oynamaya kalktim.geldigmde tabagim yoktu,toplamislar. catalin ucuyla tadina bakmistim sadece..:))
teşekküler hoşbuldum:))

hosgeldin cnm)
canım valla görünce nevrim döndü ya yıllardır görmemiş gibiydim ya yarım kaseyle kurtulduguma sükşediyorum yaklaşık 4 kaşık kadar
Bende coooook severim.ama cok oldu yapmiyorum yemeyim diye.
Aslinda doktorlar haftada bir sutlu tatli ya izin veriyolar diye biliyordum.
Bir ara diyetisyene gitmistim.oda oyle demisti.

Cok guzel bir duygu cnm tebrikler.)

Son düzenleme:

Sporuma ek olarak
2,5 saat dans ve
30 dakika yürüyüş ekliyorum.

Bende eski fotograflarima bakiyodum bundan yarim saat once falan orda giydigim bi gomlegin önu kapanmiyodu usenmedim bu saatte kalktim denedim kapanmayi birak suan bol bile duruyo.sonra dar gelen bi kac kiyafetimi daha denedim cogu cok rahat oldu.cok cok cok sevindim :)) .seninde mesajini gorunce bende paylasmk istedim Hedefim 60 kiloyken giydigim kotumu yeniden giyebilmk:)))

Tak ederim cnm :) Amin insallah canim.

Tesrkkür ederim cnm :)

Süper bisey tebril ederim cnm.

Gunaydin kizlarr..insallah bu hafta daha cok kilo veririz...

valla özlem bide annemin iş yerinden geliyo has taş fırında pişiyo normal evde yapılmış olsa yemem çünkü herkes tutturamıyo kıvamını ama dün akşam ki sütlaç bi harika annem ikbalde çalışıyor bu arada ankaraya gelirseniz ankamallde adımı verin yetr herkes yiyebilir
bu gün erken kalktım sirkeli suya başladım birazdan çıkıp yürüyüş yapıcam

canım aç karnına spor yapma mutlaka sporunu tok karnına hatta protein ağırlıklı beslenerek yap daha fazla yağ yakarsın

Gunaydin kizlarr..insallah bu hafta daha cok kilo veririz...

günaydın canım bende umutluyum kendimden kçamak yaptım ama şiş hissetmiyorum kndimi çok rahat tuvaletede çıktım ohhh. aslında tartılcaktım ama tartı teee anamın gardolabın üstünde üşendim

günaydın günaydın günaydın kızlar kaçamaksız bir haftasonu diliyorum ve biliyorsunuz ki bugün günlerden gencayyyyy hazırlanıp çıkıcam birazdan saçımda boyancak bugün dibim geldi iyice çingenler gibi duruyorum saçıma fön çekince

Son düzenleme:
günaydın herkeseeeeeee kahvaltımı yaptım eve çeki düzen verip bi ara da pazara çıkıcam. evde kimse yok. aslında rahat rahat spor da yapabilirim. :44:

Kizlar yine net yok rezalet ya koslova sirket ufak bir sorunu bile cöuemiyor biktim artik servisi aramaktannnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…