Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

2. olmuşuz :21: çok iyi gidiyoruz. inşallah böyle devam eder. :nazar: hatta inşallah 1. oluruz haftaya yine. :KK19:

BİRİNCİ...................4. TAKIM :KK19: :nazar::KK66:

İKİNCİ .................13. TAKIM :nazar::KK76:

ÜÇÜNCÜ .................5. TAKIM :nazar::KK76:

:KK56::KK56::KK56:
12.30da
3 uno glisin 1 mandalina

""14:15 de
yarım kepçe tarhna çorbası
2 yemek kaşıgı türlü
2.5 kepçe yağsız tuzsuz az haşlanmış sarımsaklı yoğurtlu patatesli mantı

14:40 da

biberiyeli zeytinli çayımıda içtim

ikindi ara öğün yapmadım bu gün çayım açlık hissettirmiyor çok iyi tok tutuyor
akşam
fırında tavuk baget
iki üç çatal öğleden kalan patates mantısından yedim
şimdi de çayımı içiyorum
1.5lt de su bitirdim yatana kadar daha da içerim 3 saat dışarda gezdim

kızlar merhaba nasılsınız? bugün hiç giremedim.açıköğretim bütünleme sınavlarım vardı.sonrada kuzenime gittim anca eve geldim.önce menümü paylaşayım sonra geçmişi okuyacağım

sabah(9.30)

sahanda yumurta(1 taneye)
5 zeytin
1 dilim kepekli ekmek
biraz beyaz peynir
yeşil çay

öğle(12.30 gibi)

1 simit ayran
sınavdan önce bişeyler yiyeyim dedim bulunduğum yerde en mantıklı tercih buydu

akşam(17.30)

1 kase mercimek çorbası
1 porsiyon zeytinyağlı ıspanak
yarım kase yoğurt

gün içinde 3 bardak sade nescafe biraz öncede 10 çiğ badem yedim
bugün çok fazla su içemedim 1 buçuk litre bile olmamıştır
sporda yapamadım

:KK56::KK56::KK56:
12.30da
3 uno glisin 1 mandalina

""14:15 de
yarım kepçe tarhna çorbası
2 yemek kaşıgı türlü
2.5 kepçe yağsız tuzsuz az haşlanmış sarımsaklı yoğurtlu patatesli mantı

14:40 da

biberiyeli zeytinli çayımıda içtim

çok kötü bi menü değil ama patatesi çok fazla tercih etme diyet için uygun bi sebze değil.bence güne yumurtalı peynirli zeytinli bir kahvaltıyla başlarsan daha iyi olur.forumda görüp biberiye ve zeytin yaprağını bende almıştım ama hiç kullanmadım paketi bile açmadım.bi etkisini gördünmü ve tadı nasıl :):)

çok kötü bi menü değil ama patatesi çok fazla tercih etme diyet için uygun bi sebze değil.bence güne yumurtalı peynirli zeytinli bir kahvaltıyla başlarsan daha iyi olur.forumda görüp biberiye ve zeytin yaprağını bende almıştım ama hiç kullanmadım paketi bile açmadım.bi etkisini gördünmü ve tadı nasıl :):)
kahvaltıda yaptım ki :KK17: ayrı ayrı yazdığım için öyle oldu sanırım :)
çayın tadını sevdim ben içiyorum bugün başladım zaten:) sindirimi hızlandırıyor ve tok tutuyor sanki bana öyle de gelmiş olabilir
aslında tesadüfen çok patates oldu bende şimdi fark ettim aslında aç bile değildim de öğün atlamamk için birde gece çok acıksam diye yedim
:KK14::KK14:

kahvaltıda yaptım ki :KK17: ayrı ayrı yazdığım için öyle oldu sanırım :)
çayın tadını sevdim ben içiyorum bugün başladım zaten:) sindirimi hızlandırıyor ve tok tutuyor sanki bana öyle de gelmiş olabilir
aslında tesadüfen çok patates oldu bende şimdi fark ettim aslında aç bile değildim de öğün atlamamk için birde gece çok acıksam diye yedim
:KK14::KK14:

kahvaltıyı görmeyince yapmadın sandım canım:))o zaman problem yok :nazar: bütün günün menüsünü akşam bi kerede paylaşırsan daha iyi olur gözden kaçan bişey olmaz.bugünlük patates biraz fazla kaçmış bazen olabiliyor bu şeyler hepimizde var bu sorunlar:):).bundan sonra daha dikkatli olursun

kahvaltıyı görmeyince yapmadın sandım canım:))o zaman problem yok :nazar: bütün günün menüsünü akşam bi kerede paylaşırsan daha iyi olur gözden kaçan bişey olmaz.bugünlük patates biraz fazla kaçmış bazen olabiliyor bu şeyler hepimizde var bu sorunlar:):).bundan sonra daha dikkatli olursun
bu gün pc başında daha çok kaldığım için yedikçe yazdım:)) evet patates biraz fazla oldu fark etmedim bile sen diyene kadar fark etsem yemezdim :)

kızlar merhaba nasılsınız? bugün hiç giremedim.açıköğretim bütünleme sınavlarım vardı.sonrada kuzenime gittim anca eve geldim.önce menümü paylaşayım sonra geçmişi okuyacağım

sabah(9.30)

sahanda yumurta(1 taneye)
5 zeytin
1 dilim kepekli ekmek
biraz beyaz peynir
yeşil çay

öğle(12.30 gibi)

1 simit ayran
sınavdan önce bişeyler yiyeyim dedim bulunduğum yerde en mantıklı tercih buydu

akşam(17.30)

1 kase mercimek çorbası
1 porsiyon zeytinyağlı ıspanak
yarım kase yoğurt

gün içinde 3 bardak sade nescafe biraz öncede 10 çiğ badem yedim
bugün çok fazla su içemedim 1 buçuk litre bile olmamıştır
sporda yapamadım

bazen mecburen yiyoruz dışarda simit falan. menün güzel afiyet olsun. :KK34:

sağol canım haklısın mecburen yedim ya hamburger dürüm falan yicektim yada simit tost :)bu arada seninde adın özlemmiş ben bunu yeni farkettim :)))

seninle konuşmamış mıydık biz? "daha önce bulunduğum hiçbir ortamda benden başka özlem olmadı, burda 3 tane demiştim" sen de "benim bulunduğum her yerde özlem oldu. ev arkadaşımın adı bile özlemdi." demiştin. yoksa o sen değil miydin? :KK53:

Son düzenleme:
Bugunku menum

10:30
2 yk muhammara
1 tk. çökelek
1,5 dilim kızarmıs ekmek

12:00
Sütlü nescafe

15:30
4yk yogurt (icinde az esmer bulgur vardı)

18:30
Yarım kase mercimek corbasi
Ve ev pogacası :-/

3 L su

Spor
Yarım saat yürüyüş

seninle konuşmamış mıydık biz? "daha önce bulunduğum hiçbir ortamda benden başka özlem olmadı, burda 3 tane demiştim" sen de "benim bulunduğum her yerde özlem oldu. ev arkadaşımın adı bile özlemdi." demiştin. yoksa o sen değil miydin? :KK53:

şuan çok utandım:KK17: konuşmayı hatırlıyorum ama özlemleri karıştırmışım diğer özlemle konuşmuşuz gibi hatırladım.kusura bakma canım:KK30:

X