Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Canim hosgeldin ben burcu kaptan yardimcisiyin bu takimla 17 kilo verdim suan biraz aldim vermeye calisiyorum aramiza hosg3ldin kendini boy kilo ve hedef kilo seklinde isim is guc seklinde tanitirsan sevinirim
hoşbuldum:))
boyum 178 kilom 115.5 ankarada yaşıyorum öğrenciyim 25 yaşındayım bu pazartesi başladım diyete 4günde 2.2 kg verdim daha önceleri bakıyordum bu siteye diyet yapmaya karar verince üye oldum :))

hos geldin canimm :-) ben de 73 le bu ayin 8inde basladim su anda 69.9 kiloyum 18 yasindayimm. insallah hep beraber kurtulcaz bu kilolardan.

bu arada 4 gunde o kadar kilo cok degil mi o_O sagliksiz gibi geldi bana nasil verdin?

boyum 178 kilom 115.5 ankarada yaşıyorum öğrenciyim 25 yaşındayım bu pazartesi başladım diyete 4günde 2.2 kg verdim daha önceleri bakıyordum bu siteye diyet yapmaya karar verince üye oldum :))

hoşgeldin aramıza :13: birlikte sağlıklı sağlıklı zayıflayalım. :KK34:

yemeğini de yerim de yumurtalısını daha çok beğendim açıkçası. üzerine peynir ve pul biber de serp müthiş oluyor. :KK52: yarın pazara çıkıcam ıspanak alıcam yine. hem de normalde yarım kilo alınır bizim eve, ben 1 kilo alıcam bu sefer. :KK56:

Aynen pul biberi her zaman yumurtalisinada yemeginede hatta böreginede koyuyoruz. Peyniri 1-2kez koydum bu hafta, diger türlü dah hafif oluyor cünkü kalori kaloridir 1kkda olsa :KK70: ispanak eriyor hemen biz 1 veya 2kg alioruz hep :) cnm cekti yine :KK70: yemeginden var daha yarinda ispanak yicem :KK70:

Hosgeldin cnm adin nedir?
Ben nur, 22yasindayim, ögrenciyim. 82kg ile basladim bugün itubariyle 65.4kgmim. Hedefim 50lere düsmek insallah. Bu forumda 20-30kg verenler cok var. Bende jep önce ve sonra resimlerine ve forumdaki basari hilayeleruni okuyarak gruba katildim. Iyiki katilmisim üzerimden büyük bir yük attim :KK70:
Sende düzenli olarak hergün grupta paylasimda bulunursan cok faydasini göreceksin. Gruptan ayri kalanlar genelde kilo veremiyor veya kilo alip dönüyorlae bu yüzden altifnolmaya calis cnm :)
Hedef kilon kac cnm?

hos geldin canimm :-) ben de 73 le bu ayin 8inde basladim su anda 69.9 kiloyum 18 yasindayimm. insallah hep beraber kurtulcaz bu kilolardan.

bu arada 4 gunde o kadar kilo cok degil mi o_O sagliksiz gibi geldi bana nasil verdin?

diyet günlüğüm de var yiyip içiyorum bol bol :))
mesela bu gün

kahvaltıda (saat 12de:))
1kk peynir
yarım (domates salatalık) -tuzsuz-
az kırmızı biber
1 yumurta -az tuzlu-
ıkı dilim ekmek
çay -şekersiz-

saat 14:00
mandalina

öğlen niyetine saat 16:00
meyveli süt

akşam da saat 18:30
1 kase tarhana çorbası
2 kepçe türlü
4 yemek kaşığı yoğurt
iki dilim ekmek

2 litreye yakın su içiyorum, şimdide siyah çay içiyorum, gün içinde yürümeye çalışıyorum, elimden geldiğince asansör kullanmıyorum artık , markete gideceksem yakındakini değil uzaktakini tercih ediyorum, şu tvde çıkan spor aletleri varya tekerlekli onlardan aldım yanında zayıflama kemeri hediye ettiler öyle işte birde fazla olunca kilo başlarda daha çok gidiyor daha öncede diyetisyen kontrolunde bu menunun aynısını yapmıştım 1 haftada 4 kilo verdim nerdeyse tamamı yağdan gitmişti :nazar::nazar:

Son düzenleme:
Aynen pul biberi her zaman yumurtalisinada yemeginede hatta böreginede koyuyoruz. Peyniri 1-2kez koydum bu hafta, diger türlü dah hafif oluyor cünkü kalori kaloridir 1kkda olsa :KK70: ispanak eriyor hemen biz 1 veya 2kg alioruz hep :) cnm cekti yine :KK70: yemeginden var daha yarinda ispanak yicem :KK70:

ne güzel, sizde bayağı yeniyor demek ki. :) bizim evde sebze yemekleri pek rağbet görmüyor babam ve kardeşim tarafından. zoraki yiyorlar bir çoğunu. annemle ben yeriz ama. :KK56:

Kizlaaaaaar sanmayin takip etmedigimi okuyorum yazdiklarinizi amma musait zamanda not alicam menulerinizi gozumden kacmazzzzz:) bu arada diyetisyene elbistanda gitmistim kadin benden sismandi ve hicbir alet edavat yoktu comic sans le yazilmis bi sayfa printledi tutusturdu elime bende cope attim hic inandirici degildi kizcagiz.bugun antepte muayene parasi 75tl kiyip ozel hastaneye gittim yarin tahlil yaptiracam aclik sekeri vs.. sonra yag kas oranima bakacakmis sakin ac gelme elektrik verecem vucuduna dedi pislik yapip ac mi gitsem ahahahhaah guzel bi menu verir heralde elime.ha bi de hassas mutfak terazisi aldim yiceklerin kaloriside var onu da faliyete gecirecem cok mu profosyenel olmaya basladim ne:) bu arada yigenimin ameliyati saliya ertelendi bi halta yaramadi geldigim pazara donecegim cunku:KK43: menu paylasamiyorum cunku hangi saat ne yedim ne kaa su ictim bilmiorum ama ozetle kacamak yapmadim.opuyorum hepinizi gorusmek uzere.

mesela bu gün

1kk peynir
az kırmızı biber
1 yumurta -az tuzlu-
ıkı dilim ekmek
çay -şekersiz-

mandalina

meyveli süt

1 kase tarhana çorbası
2 kepçe türlü
4 yemek kaşığı yoğurt
iki dilim ekmek

2 litreye yakın su içiyorum, şimdide siyah çay içiyorum, gün içinde yürümeye çalışıyorum, elimden geldiğince asansör kullanmıyorum artık , markete gideceksem yakındakini değil uzaktakini tercih ediyorum, şu tvde çıkan spor aletleri varya tekerlekli onlardan aldım yanında zayıflama kemeri hediye ettiler öyle işte birde fazla olunca kilo başlarda daha çok gidiyor daha öncede diyetisyen kontrolunde bu menunun aynısını yapmıştım 1 haftada 4 kilo verdim nerdeyse tamamı yağdan gitmişti :nazar::nazar:

tebrik ederim bayağı motive olmuşsun. :) menün de güzel. :nazar: ama ekmek biraz fazla gibi geldi bana. diyetisyen mi verdi 4 dilim ekmek? aslında ekmek kızartılıp yenilince yarı yarıya düşüyor kalorisi öyle de deneyebilirsin. :KK31:

Son düzenleme:
Hosgeldin cnm adin nedir?
Ben nur, 22yasindayim, ögrenciyim. 82kg ile basladim bugün itubariyle 65.4kgmim. Hedefim 50lere düsmek insallah. Bu forumda 20-30kg verenler cok var. Bende jep önce ve sonra resimlerine ve forumdaki basari hilayeleruni okuyarak gruba katildim. Iyiki katilmisim üzerimden büyük bir yük attim :KK70:
Sende düzenli olarak hergün grupta paylasimda bulunursan cok faydasini göreceksin. Gruptan ayri kalanlar genelde kilo veremiyor veya kilo alip dönüyorlae bu yüzden altifnolmaya calis cnm :)
Hedef kilon kac cnm?
ismim havva az önce yazmayı unutmuşum:))
hedef aslında 75 de ıbm ye göre 70 olmam gerekiyormuş:KK17: bakalım nereye kadar gidebilirsem
ilk hedefim de 3 basamktan kurtulmak

tebrik ederim bayağı motive olmuşsun. :) menün de güzel. :nazar: ama ekmek biraz fazla gibi geldi bana. diyetisyen mi verdi 4 dilim ekmek? aslında ekmek kızartılıp yenilince yarı yarıya düşüyor kalorisi öyle de deneyebilirsin. :KK31:
ya 21013 başında gidiyordum 89a kadar düşmüştüm o menüden tekrar başladım diyetisyene gitsem mi diyede düşünmüyor değilim geç kalktığım için öğlen yemeği yiyemiyorum o yüzden 4dilim şimdilik :)) pazartesi okulum başlıyor bakalım ne olur o zaman:))
ekmek kızrtması nasıl oluyor ki yani niye kalorisi azalsın ki anlayamadım:KK17::KK17::KK17::KK17:

Canim hosgeldin ben burcu kaptan yardimcisiyin bu takimla 17 kilo verdim suan biraz aldim vermeye calisiyorum aramiza hosg3ldin kendini boy kilo ve hedef kilo seklinde isim is guc seklinde tanitirsan sevinirim

Bende ankaradayim canim nerde okuyosun

Sabah (12:05)
Sahanda yumurta (1 yumurtadan)
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
1 bardak çay
4 siyah zeytin
Biraz yeşil biber

Öğle (16:00)
Tavuklu mantar sote
3 yk yoğurt

Akşam (19:00)
5 yk pırasa
Az mantar sote (öğlen yaptığım)
1 dilim ekmek
----
3 zeytin

su 2.5 litre :nazar::KK62: (2 hafta içindeki içtiğim en çok su:KK53:)

Cnm guzel olmus afiyet olsun
mesela bu gün

1kk peynir
az kırmızı biber
1 yumurta -az tuzlu-
ıkı dilim ekmek
çay -şekersiz-

mandalina

meyveli süt

1 kase tarhana çorbası
2 kepçe türlü
4 yemek kaşığı yoğurt
iki dilim ekmek

Canim 4 kilo vermen cok normal kilon cok fazla bi tek meyveli sute takildim ven cunku hic yararli birsey degil

ya 21013 başında gidiyordum 89a kadar düşmüştüm o menüden tekrar başladım diyetisyene gitsem mi diyede düşünmüyor değilim geç kalktığım için öğlen yemeği yiyemiyorum o yüzden 4dilim şimdilik :)) pazartesi okulum başlıyor bakalım ne olur o zaman:))
ekmek kızrtması nasıl oluyor ki yani niye kalorisi azalsın ki anlayamadım:KK17::KK17::KK17::KK17:

Canim ekmek kizarmasi tosta bastirilmis ekmek icindeki su azaldigi icin ekmegin icindeki k.hidratin parcalanmasi zorlasiyo bu nedenle kalorisi azaliyor

Bende ankaradayim canim nerde okuyosun

Cnm guzel olmus afiyet olsun

gazide okuyorum ben sen enrde okuyorsun ? ya öğle yemeği yiyemiyorum süt tok tutuyor sade süt içemiyorum o yüzden meyveli içiyorum
Ben ankara unide hemsirelik okuyorum cnm senn bolum ne? Canim nesfit k fleks yersen ben ogle yeneyi yiyemedigim zamab cantama plastik kaseye nesfiti koyuyordum bi suy
T alip yiyodum sekerli seyler kilo vermeni yavaslatabilir cnm

Kizlar cok buyuk seyler yedim ve size solemek istiyorum yarim jase sutlac 10 tane jestabe nefsime hakim olamadim :KK43:

X