Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ne güzel, sizde bayağı yeniyor demek ki. :) bizim evde sebze yemekleri pek rağbet görmüyor babam ve kardeşim tarafından. zoraki yiyorlar bir çoğunu. annemle ben yeriz ama.

Bende bizim evde sebze sevenlerdenim. Ispanak harici pek sebze tutulmuyor bizdede

Cnm nasil ya elektrik vererekmi ölcülüyormus yah orani 😳

ismim havva az önce yazmayı unutmuşum:))
hedef aslında 75 de ıbm ye göre 70 olmam gerekiyormuş bakalım nereye kadar gidebilirsem
ilk hedefim de 3 basamktan kurtulmak

Olsun cnm zamanla 70de olursun. Hep kücük hedefler belirle cok motive oluyor insan :)

Kizlar cok buyuk seyler yedim ve size solemek istiyorum yarim jase sutlac 10 tane jestabe nefsime hakim olamadim

Cnm naptin sen ya tek kestane olsa tamam ama sütlac hem süt, hem seker hem pirinc bi saatte fena olmus. Kestane normalde nasildir bilmixotum ama bu saatte iyi olmadigi kesin (

Zaman gectikce heyecanlaniyorum ebru gelsede öhrensek vezalarimizi bakalim ozaman gülebilecekmiyim

Son düzenleme:

canım valla görünce nevrim döndü ya yıllardır görmemiş gibiydim ya yarım kaseyle kurtulduguma sükşediyorum yaklaşık 4 kaşık kadar

kızlar arkadaş olarak eklemeye devam ediyorum aşagıda gördükçe kabul edip resimlerime bakabilrsiniz daha eklicem hatta sözden ekliyim bi kaç tane bnim tombalak sözlümüde görün 1 hafta sonra nişnlım olcak öküzü

Cnm bnm pilav dolmanın içinden artandı ve biz onu bulgur ve pirinç karışık yaparız eskiden olsa daha çok yerdim ama tuttum kendimi
sabah menemen 1 dilim ekmek 1 bardak cay

oglen 1 tabak nohut

aksam marul salatasi+ sehriye corbasi
Çok ideal hoş bir menü olmuş
1 saat yüzmeye 2 kurabiyeyi çoktan yakmışsındır
düne göre daha iyi bi menü canım.burcuda yapman gerekenleri söylemiş zaten
Saol tatlım
Bugün menüm

10:30
1kase nesfit ve süt

13
3kayisi
10findik

15:30
1,5tabak isoanak yenegi

18
1tabak ispanak ve 1kase yogurt

Icecegim suyla birlikte 2,1l su
Bol hareketli bir gün
Gayet iyi

fotograflarına baktımda canım senin tek sorunun basenler kalmış.basenler gitse olduğundan çok daha zayıf görünüceksin.onun dışında çok iyi görünüyosun
bu arada çok tatlı görünüyosunuz:)nazar değmesin

Son düzenleme:
fotograflarına baktımda canım senin tek sorunun basenler kalmış.basenler gitse olduğundan çok daha zayıf görünüceksin.onun dışında çok iyi görünüyosun

aynen canım ama onlarda aile yadigarı gitmesi için ugraşmaya başladm bakalım giderse gider gitmezse artık nasip
Dogru bazen oluyor bende haftanicinde börel yemistim ama yapmamamiz lazimm aslinda

canım artık iş işten geçti Allahtan yakmak için vaktim çok

aynen canım ama onlarda aile yadigarı gitmesi için ugraşmaya başladm bakalım giderse gider gitmezse artık nasip

canım artık iş işten geçti Allahtan yakmak için vaktim çok

Aynen canim. Benim kötü oldu son ana dogru artidan ancak 400gr verebildim

Son düzenleme:
Kizlar bugün pantolon baktim kendime. Dedimki bana 42olurmu olmasi lazim aslinda. Lanine giderken her aldigim pantolonun birde 44ünü aldim. Hani gözüm alismisya genia pantolona bu 42lere ben sigmam. Elimde ama hayal korikligina ugricam, 44 alayimda kabinden cikip bidaha büyük bedenöere bakmiyayim dedim. 44pantoloblarin biriyla basladim bi baktim bol hangisini giydimse bol oldu 42deniyim ama ara bedendeyim belkide kesin olmicak dedim ama rahatlikla sigdim. Öyle mutlu eden biseyki kizlar hepiniz ayni seyi tadarsiniz bende yine kücük bedenöerle ayni seyi tadrim insallah :)

sevindim senin adına. :) sen yazınca hatırladım yazın 42 beden bir pantolon almıştım kendime denemeden. dar gelmişti. bende kilo vereyim de bi, onun içine girmeye çalışayım. inşallah bende görürüm o günleri ve daha ilerisini. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…