Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

sen ne kaa güzel bi menü yapmısın öle yaaaa

kestane yiyebiliyor muyuuuuuuum?

kestane kebap acele cevap!

5 tneden fazla yeme canm oda cuma oldugu için normalde yasak

peynirle süt sevmeyen insanıda anlamam hiç haaaa ama yoğurtta olur canım

Bugün menüm

10:30
1kase nesfit ve süt

13
3kayisi
10findik

15:30
1,5tabak isoanak yenegi

18
1tabak ispanak ve 1kase yogurt

Icecegim suyla birlikte 2,1l su
Bol hareketli bir gün

afiyet olsun cnm

adam hakli yanii :-D erkek olsam ben de aynisini yapardim hatta seni eve kapatip orda sevmek lazim kimse gormesin (ben cok kiskancimdir da) ama tabi benim sevgilim bunlari yapmasin :-D

benim de ustum 44 altim 42 ben de zayiflicammmm 38 beden olcamm acayip gaza geldim :-D

Bugün menüm

10:30
1kase nesfit ve süt

13
3kayisi
10findik

15:30
1,5tabak isoanak yenegi

18
1tabak ispanak ve 1kase yogurt

Icecegim suyla birlikte 2,1l su
Bol hareketli bir gün

çok güzel afiyet olsun 2 gündür ıspanaklı menüler görüyorum çok canım çekti yarın bende ıspanak yicem :)

bugunku menum
11:00
1,5 haslanmis yumurta
2 yk cökelek
5 zeytin,1 biber
1 kibrit kutusu ekmek

14:00
1 yesil elma

18:00
4 yk patatesli yumurta
Az ekmek
2 tane cilek(recelin icinden)

2L su

Spor
08:00
30 dakika k.bisikleti+30 dakika dans

ya bi kestane yemek istemiştim hiçbir yerde yok. bende markete gitmişken siyah zeytin aldım, 3 tane ondan yedim.

bende katılabilir miyim bu gruba?
Okudum anladım:)

Canim hosgeldin ben burcu kaptan yardimcisiyin bu takimla 17 kilo verdim suan biraz aldim vermeye calisiyorum aramiza hosg3ldin kendini boy kilo ve hedef kilo seklinde isim is guc seklinde tanitirsan sevinirim

Patatesli yumirta disinda iyi cnm bide recel tabi

2 kibrit kutusu kadar var tabagimda pasta ye dersen yicem.yeme dersen yemicem cnm)

Ben cevap atana kadr yemissindir bencr

evet sen ıspanak çok seviyorsun sanırım. bende sana özendim dün şu çok yaptığın yumurtalı ıspanaktan yaptım yedim. müthiş oldu.

Evet cnm cok seviyorum afiyet olsun. Yumurtali ve bol soganli yapiyorum cok gzl oluyor. Bugün annem yemegini yaptinevde kalabaligiz yemegi daha bereketlinoluyor :)

Sabah (12:05)
Sahanda yumurta (1 yumurtadan)
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
1 bardak çay
4 siyah zeytin
Biraz yeşil biber

Öğle (16:00)
Tavuklu mantar sote
3 yk yoğurt

Akşam (19:00)
5 yk pırasa
Az mantar sote (öğlen yaptığım)
1 dilim ekmek
----
3 zeytin

su 2.5 litre (2 hafta içindeki içtiğim en çok su)

Evet cnm cok seviyorum afiyet olsun. Yumurtali ve bol soganli yapiyorum cok gzl oluyor. Bugün annem yemegini yaptinevde kalabaligiz yemegi daha bereketlinoluyor :)

yemeğini de yerim de yumurtalısını daha çok beğendim açıkçası. üzerine peynir ve pul biber de serp müthiş oluyor. yarın pazara çıkıcam ıspanak alıcam yine. hem de normalde yarım kilo alınır bizim eve, ben 1 kilo alıcam bu sefer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…