Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

sabah(10:45)
tereyağlı yumurta
1 tam bugday roll ekmek
7 zeytin
yarım kk peynir
şekersiz çay

ara13:00
yarım portakal

16:00
1 sade kahve

akşam(18:45)
1 kase tarhana çorba
salata

2.5 litre su
30 dk leslie fast 3 mil(kasıklarımda bi agrı vardı son mil yapamadım)
30 dk dışarda tempolu yürüyüş alışveriş yaparken

Afiyet olsun cnm. Menün cok gzl sporun ve suyunda öyle süper!

Sabah
Aç karna 1 bardak su 2 dilim kızarmış ekmek peynir zeytin ve çayy
Ara
Yeşil çayy
Öğlen
1 kepçe menemen ve 2 kaşık iç pilav
Ara
Yarım muz 2 mandalina
Akşam
7 tane lahana sarma ve yoğurt
Ara
Türk kahvesi

Iyi aksamlar kizlar.. Dogum gunune davetliyiz disardayiz..telefonu elime alamayacagim.cezalari bende merak ediyorum.gecte olsa bakmaya calisacm.olmazsa sabah bakarim.simdilik hoscalalin..)

Afiyet olsun cnm menün iyi hoş hafif

Iyimis ya haftaya yine 1.oluruz insallah :)

Afiyet olsun cnm. Menün cok gzl sporun ve suyunda öyle süper!

inş. oluruz cnım ya toparlandık iyi oldu 2 haftadır bomba gibiyz nazar değmesin teşekkürler cnm

canım pilav olmamış her türlü karbonhidrat bombası ve sanırım 3kaşığı 1 porsiyondu. sarmalarını eğer sen yaptıysan pirinç bulgur karışık yaparsn hatta hep bulgurdan yaparsan daha sağlıklı ve hafif olur cnm

Iyi aksamlar kizlar.. Dogum gunune davetliyiz disardayiz..telefonu elime alamayacagim.cezalari bende merak ediyorum.gecte olsa bakmaya calisacm.olmazsa sabah bakarim.simdilik hoscalalin..)

özlemmm kaçmak yapma beni düşün tatlı filan yerkennn benm o fit ve güzel vücudumu düşün o pastalardan yersen olmazzzz bnm gibi olamazsın ayy ne ka bencilimmm
Afiyet olsun cnm menün iyi hoş hafif

sağol cnm bnm

kızlar sizi ekledim eklemediklerim bni eklesin resimlerime bakabilirsinizzz

burcuuuuu naaaapmissin kiz sen oyle resmen mutasyon gecirmissin bambaska bisey olmussunnnnnnn ama basen sorunu var aynisinin tipkisinin bi benzerinin daha guzelini ben de istiyorummmmm

uzunbi elbise giymissin onu cok begenndim bide topuklu ayakkabi gomlekli bi resim var ona da bayildim massallahh tu tu tuuuuuuu nazar degmesin :-D :-D ben gencayin yerinde olsam acccayip kiskanirdimm :-D

sabah(10.00)

biraz beyaz peynir
az çok çeçil peyniri
1 yumurta
1 dilim kepekli ekmek
5 zeytin
yeşil çay

öğle(13.00)

4 yk yulaf
10 çiğ badem
biraz elma kurusu
2 yk yoğurt

akşam(17.30)

1 posiyon tavuk sote
biraz brokoli
3 yk yoğurt

biraz önce sade nescafe ile herkesin çok kızacağı 2 tane bademli kurabiye yedim

1 saat yüzme
sayamadım ama bol bol su içtim

kestane yiyebiliyor muyuuuuuuum?

kestane kebap acele cevap!

Son düzenleme:

ahahah sağol canım bunu 13. takımla başardım onlar olmasa hala şişmandım. canım gencayın kıskanmadığını kim söyledi ben gencayla çıktıgımdan beri zayıfladığım halde tayt etek v taka devrik yaka seyler giyemiyorum çok dar giyemem açık renk giyemem yani gencayla alışverişe çıkınca beğendiğin şeyleri almak çok zor canım benm elbiselerim genelde batik yada mangodur. o mvi elbisede batikten almıştım 70 liraya mı ne öyle bişiydi o gömlekli olanda derste sunum yapmıştık ordan kalma canım mutasyon kısmı doğrudur canım 44 ten 40 a düştüm üstüm 38 medium giyiyorum

canım menün az gibi duruyor ama doyurucu olmuş ama kahvaltına mutlaka peynir yada süt ekle bu arada su spor ve saatleri yazmamışsın
hee sey unutmusum :-D sporr mmm 40 dk dershaneye gidis gelis 30 dk da carsida gezdim yemek saatlerini bilmiyorumm ama genelde ayni olur ogunlerim sabah 8 oglen 1 aksam 6 7 arasi suya gelince de 500 le 1lt arasinda birazdan icerim yine ^_^
peynirle sutu sevmiyorum ben :/ belki birazdan yogurt yerim

düne göre daha iyi bi menü canım.burcuda yapman gerekenleri söylemiş zaten

Bugün menüm

10:30
1kase nesfit ve süt

13
3kayisi
10findik

15:30
1,5tabak isoanak yenegi

18
1tabak ispanak ve 1kase yogurt

Icecegim suyla birlikte 2,1l su
Bol hareketli bir gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…