Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

file76
Canim Allah yardimcin olsun bir tecrübem olmadigi icin söyle yap diyemuyorum ancakndua ederim insallah hersey hayirlisiLa glnlünce olur.

canım anlatmak ister misin :KK31:

ayyy hergün olsa hergün yerim ama tiroid değerlerimi düşürdüğü için pek yapılmıyo evde

canım yağ bezesi olabilir bi dahiliye doktoruna görün derim

Ayy cnm deme ya :KK43: beze nasil görünür bilmiyorum. Netten bir bakarim bir ara karsikastiririm ama böyke top gibi bir yere topöanmis degil. Sadece su ic bacakta olan yaglanma sag tarafda daha büyük ve belirgib.

Suan kimse yok galiba ben en iyisi yiyeyim yoksa cvp gelene kadar iyice gec olacak. Suan bura saati saat 18:50

selam kizlarr cok yorgunum dershaneden geldim uyumayi dusunuyorumm mezurami aldimm hemen olculerimi yazayim

bel 84
gobek 102
kalca 103
gogus 101
kol 28(ikiside)
bacak 62(ikiside)

olculerime ne diyeceksiniz cok merak ediyorum :-D bana cok garip geldi yanlis mi olctumki acaba :-D bildiginiz odun gibi iniyomusum ben kizlar

Kizlar disardan geldim evde yemek yok. Nesfit tarzi bisey yesem sütle olurmu??

olur canım başka bişi yemenden iyidir ama yoğurtla yiyebilirsen yoğurtla ye

file76
Canim Allah yardimcin olsun bir tecrübem olmadigi icin söyle yap diyemuyorum ancakndua ederim insallah hersey hayirlisiLa glnlünce olur.

Ayy cnm deme ya :KK43: beze nasil görünür bilmiyorum. Netten bir bakarim bir ara karsikastiririm ama böyke top gibi bir yere topöanmis degil. Sadece su ic bacakta olan yaglanma sag tarafda daha büyük ve belirgib.

canım illa beze şeklinde olmaz zten yaygında olur ama yinede bi görün derim fark 2.5 cm filan illa kötü bişi oldugundan değil ama tedbiri elden bırakmamak lazım

Cnm borekler cok kucuk hamuru cok ince. 3unun hamuru 1 dilim ekmek kadardir.:KK52:

olsun sonuçta adı üstünde börekkkkkkkk:KK19:

menümü paylaşayım hemen

sabah 08.30 : 1 kk peynir
yarım domates
5 zeytin
1 yumurta
1 dilim kepek ekmeği

öğle ve akşam bir oldu malesef 16.30 : 3 kaşık bezelye yemeği
1 tane tavuk biftek
1 dilim kepek ekmeği
4 kaşık yoğurt
1 kepçe domates çorbası ( kendimiz yaptık hazır değil )

su çok içemedim bugün ama dün 4.5 litre içmişim :KK53:

3e tamamlarım ama bugün :KK31:

spor yok dün baya yormuşum kendimi belim heryerim çok ağrıyo :KK1:

selam kizlarr cok yorgunum dershaneden geldim uyumayi dusunuyorumm mezurami aldimm hemen olculerimi yazayim

bel 84
gobek 102
kalca 103
gogus 101
kol 28(ikiside)
bacak 62(ikiside)

olculerime ne diyeceksiniz cok merak ediyorum :-D bana cok garip geldi yanlis mi olctumki acaba :-D bildiginiz odun gibi iniyomusum ben kizlar

canım yaşın 18 filandı dimi takımca basen problemimiz var sanırım :KK50: ama gögsün filanda büyük canım acilen sıkı diyet ve spora başlamn lazım

menümü paylaşayım hemen

sabah 08.30 : 1 kk peynir
yarım domates
5 zeytin
1 yumurta
1 dilim kepek ekmeği

öğle ve akşam bir oldu malesef 16.30 : 3 kaşık bezelye yemeği
1 tane tavuk biftek
1 dilim kepek ekmeği
4 kaşık yoğurt
1 kepçe domates çorbası ( kendimiz yaptık hazır değil )

su çok içemedim bugün ama dün 4.5 litre içmişim :KK53:

3e tamamlarım ama bugün :KK31:

spor yok dün baya yormuşum kendimi belim heryerim çok ağrıyo :KK1:

canım kendini çok aç bırakmısın metabolizman yavaşlamıştır sağlıklı gözüksede ara uzun oldugu için sağlıksız olmuş cnm kışın 4.5 litre çok cnm çünkü terleme payımız az oluyo böbreklerinde yorulma ve ödem yapabilir

bel 84
gobek 102
kalca 103
gogus 101
kol 28(ikiside)
bacak 62(ikiside)

Cnm dogru bence. Senin boyun ve kilon kacti

olur canım başka bişi yemenden iyidir ama yoğurtla yiyebilirsen yoğurtla ye

canım illa beze şeklinde olmaz zten yaygında olur ama yinede bi görün derim fark 2.5 cm filan illa kötü bişi oldugundan değil ama tedbiri elden bırakmamak lazım

olsun sonuçta adı üstünde börekkkkkkkk:KK19:

Ayy Allah korusun. Kendimi kandirabilirsem giderim insallah. Birde eski ölcülerime bakayim. Fark kapandiysa biraz kilodandir

Bugün menüm

11
1kase nesfit ve süt

15
1tabak kavrulmus ve yumurtali ispanak
2kk beyaz peynir
3 kücük lokma beyaz ekmek

19
1kase nesfit ve süt

Bol hareket disaridaydim cok merdiven ciktin :)
Bol su ama saymadim

X