Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sanırım biz seninle tanışmadık canım. Ben Ebru kaptan yardımcısıyım. Nickin çok tanıdık geliyor daha önce yarışmış mıydın cuma yarışmalarında? Menün çok ama çok kötü olmuş. Böyle menülerle kilo veremezsin. Menülerimizi yazarken öğünlerin saatlerini de yanlarına yazmamız gerekli. Ayrıca su ve spor yok. Sende kendini bana tanıtırsan sevinirim.

Sana hangisi kolay geliyorsa öyle yap canım. Ama menülerini içeriklerini istemiyorum. Sadece her gün menü paylaşılıp paylaşılmadığını kontrol etmek istiyorum. Ama şöyle bir şeyin listesini tutabilirsin. Kaçamak listesi adı altında kim kaçamak yaptıysa tarihiyle birlikte yazarsın. Haftalık ve aylık kontrol ederiz. Kilo veremeyenlerin de neden veremedikleri ortaya çıkar.

Liste süper olmuş. En kısa zamanda mezura alıp bende ölçülerimi kaydedeyim. Malum spora başlayacağım. Bakalım pilates ne kadar inceltecek beni.

şuan kilo:61.5

hedef kilo :53

boy:1.61

gögüs:85

bel: 76

göbek:90

basen: 102

kol :28

bacak :54

1 ay sonra tekrar ölçücem
Burcu senin problem ortaya çıktı. Basenler oldukça fazla. Sen basen ağırlıklı çalış canım. Bu arada kol ve bacağı nasıl ölçtün?

kolumu üst koldan ölçtüm bacağıda dizimin 1 karış üstünden nette öle yazıyodu canm. yürüyüş yapıyorum leslie ile canım ide basen hareketleri yapıyorum 55 e düşünce jillian düşünüyorum yada bi spor salonuna yazılcam

Ebrucum kilo boy vs cizelgesi hazir arkadaslar yjazdikca ekleyecegim.su hedef kilo da hazir bi kac kisi var soylemeyen ben atayim yinede.

Eklentiler

• $Screenshot_2014-01-28-17-54-14.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 28
sabah(11:00)
tereyağlı 2 yumurta
2 dilim kızarmış tam bugday
6 zeytin
1 kk peynir

öğle(15:00)
dürüm et döner
büyük ayran
salata

akşam(18:30)
1 kase tel şehriye
turp

2.8 litre su
47 dk leslie
10 dk basen
10 dk bacak egzersizi

canım dürüm dışında güzel bir menü

Bugünkü menüm

Sabah
1 kase şekersiz yeşil elma kompostosu

Öğle 12:30
2 yk çökelek
1 yk büyüklüğünde ekmek

15:00
4-5 kaşık lahana çorbası
tadı gitsin diye bir lokma ekmek

400ml yeşil çay
400ml rezene çayı
3 Litre su

Spor 17:30
:124::118:1 saat dans:124::118:

selam kizlarrr bu gun ablamlardaydim yeni geldim eve hemen menumu yazayim

sabah 1 yumurta 1 dilim ekmek 2 ceviz

oglen kisir gibi yapilmis ama kisir olmayan bulgur pilavi+salata (icinde 1 tatli kasigi yag var) 2 tatli kasigi irmik tatlisi 1 bardak cay

aksam 1 tabak tarhana corbasi+ taze fasulye

20dk+20dk+40dk yuruyus

1.5 litre su

canım dürüm dışında güzel bir menü

dürüm nası karambole geldi biliyor musun bugün 2 hafta önce bizim üst kattakı hatuna dedim ki abla sen lavas yapıon ya yapda bende döner filan alıyım demiştim ay kadın kapıya glince yok diyemedim bi daha sipariş verdim yedik öle işte ama pişman değilim

hadi bakalım detokscu bu hafta iyi kilo ver

bugünki menüm

sabah(10.00)

2 etimek
1 haşlanmış yumurta
biraz beyaz peynir
biraz çeçil peyniri
6 zeytin
domates salatalık
yeşil çay

ara(13.00)

sade türk kahvesi
küçük 2 kare parça bitter çikolata

öğle(14.30)

5 yk yulaf
1 bardak süt
10 çiğ badem

akşam(18.00)

yarım kase domates çorbası(kaşar peynirsiz)
3 ızgara köfte
2 yk bulgur pilavı
1 kase marul salatası(2 yk yoğurt,1 tatlı kaşığı hardal ve limonla sos yaptım)

9 bardak su içtim dahada içicem
spor yapamadım
bugün kendimi çok iyi hissetmiyorum hasta olucakmışım gibi çok halsizim bütün gün tembellik yaptım:2:

olsun canım arada oluyor böyle şeyler zaten sen o kadar kilo verdin artık nasıl dengeleyeceğini hepimizden iyi biliyosundur:)

başakcım bulgur şişirmiştir irmik tatlısı cıs benmde canım istiyo ama

Afiyet olsun cnm iyi kendini frenleyip tatlıyı az yemişsin.

Burcu'cum dürüm olmasaymış daha iyi olurmuş.Ama arada oluyor.AFiyet olsun.

bitte çikilataya çok laf etmem ama bulgur bugün son olsun cnm yoksa şişkinlik yapar

bitte çikilataya çok laf etmem ama bulgur bugün son olsun cnm yoksa şişkinlik yapar

aslında benimde planımda bulgur pilavı yoktu köfte salata yapıcaktım.mutfağa bi gittim çorbada pilavda yapılmış :) pirinç pilavı olsa yemezdim pek sevmem ama bulgura bayılırım ne zamandır da yemiyodum dayanamadım :)yinede kendimi tuttum 2 kaşıkta bıraktım.bu hafta bi daha yemem zaten

hadi bakalım detokscu bu hafta iyi kilo ver
Ne detoksu ya içemedim çorbayı 2-3 kase içmem lazımdı yatana kadar.Çok acıkırsam nesfitt+süt olurmu cnm?
Afiyet olsun cnm.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…