Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kaptancım geldim ben bak:) bugunumu cok guzel tamamladım, sabah tatlı yemiştim ama dönüş yaptım artık:) hiç kacamak yapmadım sabahtan sonra, bakalım nezaman giricem listeye

Hoş geldin Tuba' cım Yarın tartıl bakalım kaç çıkacaksın? Biliyorsun ki listeyi kötü etkilemezsen girebilirsin listeye. Ama eğer kötü etkiliyorsan düzelene kadar beklemen lazım.

Bu arada yeni gelenlere hoşgeldiniiiizzzz diyeyim, ben yokken baya bi taze kan gelmiş takıma, zaten de birincii olmuşuz tebrik ederim herkesi:))
Kendimi tanıtayım, yavas yavas sizi de tanırım artık:)

Tuba ben (takma adım) 26 yasındayım, nerdeyse 27
2 kızım var, biri 6 diğeri 2,5 yasında
İstanbuldayım marmara üni.de 3. Sınıf öğrencisiyim
169 boyum, suan 66 civarı kilom, baslarken 75 kiloydum. Hedefim 60 simdilik

Kızlar listeleri hazırladım. Nihayet haftalar sonra birinci olduk. Hepinizi kocaman ve yürekten tebrik ediyorum. Elif seni ayrıca tebrik ediyorum bireyselde ikinci oldun. Haftaya herkesten yine aynı başarıyı bekliyorum.

Insallah kaptancim :)
Tebrik ederim seni cnm.
Yürüyüs göbekte eritiyor ama skilastirmiyor. Ebrunun dedigi gibi hedeg kilona yaklasinca skilastirici spora baslarsin

Kizlar asiri sac dökülmem var cok moralimi boziyor, üstelik tam alin bölgemde baslayan saclar dökülüyor
Troidim var ve hormonlarindada sorun vardi. Napicam ben ya

yarına geçmezse doktora gidicem zaten çünkü çok rahatsız ediyor

Alllah rahmet eylesin çok zor bi durum ailesine Allah'ım ailesine sabır versin

hos bulduk canim sen de hos geldin ben de basak universiteye hazirlaniyorum 150 boy 70.5 kiloyum 50 kiloya inmek istiyorum

Kizlar asiri sac dökülmem var cok moralimi boziyor, üstelik tam alin bölgemde baslayan saclar dökülüyor
bi doktora gorun bekli ise yarar. ilac falan verir
benim de saclarimla derdim var hemen kiriliyolar ne guzel belimi gecmisti :'( ama yarin kestircem cok sert oldu bakimsiz gorunuyo kepeklendi ve hemen yaglaniyo :'( kiyamiyorum ama mecburum

Biraz yürüdüm,birazda k.bisikleti.. :) kimse yok sanırım.. bu haftanında güzel geçmesi dilegiyle herkese iyi geceler..

bi doktora gorun bekli ise yarar. ilac falan verir
benim de saclarimla derdim var hemen kiriliyolar ne guzel belimi gecmisti :'( ama yarin kestircem cok sert oldu bakimsiz gorunuyo kepeklendi ve hemen yaglaniyo :'( kiyamiyorum ama mecburum

Hormonlarima baktiricam yeniden mecburen. Benimkilerde epey uzun popomda ama dipleri öyle seyreldiki ne tarafa cevirirsem cevireyim kafamin tenini görüyorum, ön taraflar hele en cok sevdgm saclarimdi benim. Hep özenle baktim ve hep uzun biraktim. Son 1yilda özellikle asiri döküldü. Beni öyle etkiliyirki sacimin dökülmesi anlatamam :'( Onlari kaybetmek istemiyorum

:-( canim cok uzuldumm boyunu biraz kisaltsan mi? belki kendini toparlar benimkiler uzadigi zaman daha cok dokuluyo yada badem yagi falan duymustum gurlestirir belki. yenge adayimin da saclari cok dokuluyo incecik kalmis o kina falan yakiyo sacina beslesin diye dokulmesi azaldi demisti bu tarz seyler falan deneyebilirsin belki. Sacinda boya var mi?

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=249421&page=68

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=230664

canım bu iki kürü uygula bana dua etceksin. ilk tariftekileri eczaneden alıyorsun canım ben uyguladım bütün dökülen saçlarım çıkmıştı ve dokülmesi azaldı doktor vermişti. suan 2 tarifi yapıyorum çok memnunum

günydın kızlarr ben bugün dershane ordan malum gencaya gidiyorum kızlar sevdiceğimle buluşcam

günaydın kızlar..:)
Iyi dersler Burcu'cum..oh ne güzel)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…