Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

:-( canim cok uzuldumm boyunu biraz kisaltsan mi? belki kendini toparlar benimkiler uzadigi zaman daha cok dokuluyo yada badem yagi falan duymustum gurlestirir belki. yenge adayimin da saclari cok dokuluyo incecik kalmis o kina falan yakiyo sacina beslesin diye dokulmesi azaldi demisti bu tarz seyler falan deneyebilirsin belki. Sacinda boya var mi?

Sacimda boya var ama 1-2yildir boyamiyorum uclarda var. Belki bi nedenide odur cok boyatmistim actirmistim rengini :s

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=249421&page=68

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=230664

canım bu iki kürü uygula bana dua etceksin. ilk tariftekileri eczaneden alıyorsun canım ben uyguladım bütün dökülen saçlarım çıkmıştı ve dokülmesi azaldı doktor vermişti. suan 2 tarifi yapıyorum çok memnunum :KK54:
Hemen bakayim linklere cok sgl cnm :)

Son düzenleme:
Burcucum
1.sini bulabilirmiyim bakmam lazim o kelimeleri tercüme etmeliyim. Sanirim ben bimeks aramistim daha önce ama bulamamistim.
Birde kac saat bekletiyirsun sacta.

2.tarifteki lavanta kurusu nasil, dallimi yada tek tohumlarimi cnm?
Bide sen tarifteki gibi duruluyirmusun yada sacindami birakiyorsun lavanta suyunu.
Birde suan hangi sampuani kullaniyorsun?

Ben bir ara uzun süre h&shoulders ve krem olarak garniertin yesil kutusunu kullandm artik satistan kalkti o.
sonra saclarim döküldü.
ünlülerin kullandgi cok önerilen ve pahali bisey kullandim saclarim resmen 3ayakli catala döndü.
Hemen uckari aldirtip panthene gectim. Sampuan ve sac kremini kullaniyorum. Sac kremini son 2defada kullanmadim sanirim o da döküyor.

Kızlar kalvaltıda esime sucuklu,kasarlı,ketcaplı tost yaptım.ama ben yemedim.:-/ nesfit yedim. Öglen icinde kıymalı karnıbahar yapıcam.:))

merhaba cnm hosgeldin:KK66:)

hoşbuldum adaş :13:

kızlar akşama yemekte hamsi var. buğulama ya da fırında yapıcak annem. sizce kaç tane yemeliyim? ben balık çok severim de kendime sınır koymadan oturursam yarım kilo yiyebilirim. :KK20: kızartmasına elimi sürmeyeceğim zaten diğerlerinin iki katıymış kalorisi. :KK45:

kızlar akşama yemekte hamsi var. buğulama ya da fırında yapıcak annem. sizce kaç tane yemeliyim? ben balık çok severim de kendime sınır koymadan oturursam yarım kilo yiyebilirim. :KK20: kızartmasına elimi sürmeyeceğim zaten diğerlerinin iki katıymış kalorisi. :KK45:

1 kase yesen nasıl olur acaba? Pilav falan varmı? Bende hamsiyi severim..:KK66:)) rokada iyi gidiyor yanında.:KK66:)

1 kase yesen nasıl olur acaba? Pilav falan varmı? Bende hamsiyi severim..:KK66:)) rokada iyi gidiyor yanında.:KK66:)

Ozlem'in dediği gibi 1 kase hamsi yanında bol salatayla yersen çok güzel hafif bir akşam yemeği olur.ekmek pilav olmasın tabiki:KK20:

Kizlar selam birkac gundur ugrayamadim
Cok yogunum bu ara
Ama artik tatile girdik derken
Aksam kizimla oyinoynarken dustum belim muthis ağrıyor

Ozlem'in dediği gibi 1 kase hamsi yanında bol salatayla yersen çok güzel hafif bir akşam yemeği olur.ekmek pilav olmasın tabiki:KK20:

yok kızlar hamsinin yanında pilav yok. rokaya bende bayılırım, bol yeşillikli salata var. teşekkürler, dediğiniz gibi ayarlamaya çalışıcam akşam. :KK34:

Slm kizlar yinebnet bozuldu biseyi beceremediler sirket. sim kartimdan nete girdm oda zar zor cekio cok aktif olamicam bugün galiba.

Slm kizlar yinebnet bozuldu biseyi beceremediler sirket. sim kartimdan nete girdm oda zar zor cekio cok aktif olamicam bugün galiba.

Duzelir insallah en kisa zamanda.:KK66:ben senin surekli telefondan baglandigini zannediyordum.:KK52:

merhaba kızlaaaar :KK16:

sonunda iyileştim ve geldim aranıza :KK16: reglda bitti rahatım artık hafif öksürüğüm kaldı ama önemli değil bunada şükür gerçekten çok kötüydüm inanır mısınız geçen akşam şehadet getirdim o denli kötüydüm :KK53: şimdi turp gibiyim :KK31:

bugün diyetime başladım eski diyetisyenimin verdiğine harfiyen uyuyorum çünkü kilom 61 :KK50:

Diyetisyen biriyle konuştum ara öğünlerimi yapmıcağımı söyledim oda sakın öyle bişey yapma dedi meyveni ye ki şekerini ayarlasın dedi bende ara öğünlerimide yarım bir meyveyle tamamlıyorum .

spor olarakta zumba yada leslie yapmayı düşünüyorum yani cardio yapıp kilo vermem gerek :KK31: incelme bi dursun incelmeyide hallederiz önce kilo bi düz 50 olsun diyorum.

Bu sefer istikrarlıyım kimse yolumdan geri çeviremez beniiiiiii :KK45: :KK76:

X