Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

özellikle lavaş yemedim bol yeşillikle yedim ayran içtim.dediğin gibi şişkinlik yaptı şuan rahatsız ediyor :KK43:
O zaman sknti olmaz cnm
menüm

sabah(9.00)

sahanda 1 yumurta(yağsız)
biraz peynir
3 zeytin
1 domates 1 salatalık
yeşil çay

öğle(13.30)

4 yk yulaf
2 yk meyveli müsli
5 çiğ badem
5çiğ fındık
1 bardak süt

akşam(17.00)

6 çiğ köfte marulla
1 bardak ayran
3 tane kornişon turşusu

miktarını bilmiyorum ama bugün çok su içtim
1 saat yüzme
45dk da yürüyüş

Afiyet oksun cnm

Sabah
1 dilim peynir
4 yeşil zeytin
1 cherry domates
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek

Öğle
2 parça fırında tavuk (dünden kalan)
1 kase salata
3-4 yk yoğurt

Ara
1 avuç civarı ceviz içi

Akşam
1 kase tarhana çorbası
4 yk kabak yemeği

10 bardak su
spor: leslie 3 mile yürüyüş

Afiyet oksun :KK9:

bugunku menum
10:30
2yk tavuk tantuni
1yk muhammara
1 parca ekmek

16:00
1 kase kadar mercimek corbasi
4yk fırınlanmıs karnıbahar
Salata,turp,tere

Az oncede ev yapimi
Pogaca yedim:/

3 yesil cay
2,5 litre su

Spor
Simdilik yok.
Eve gider gitmez k.bandinda yuruyecem.

Ozlemcim biraz kilo verdin diye salmissin yne bugun :KK19:

canım erken gelirim diye yazmamıştım
karne dağıttıktan sonra yazarım demiştim
sonra işler uzayınca okuldan hızlıca yazdım oradan da başsağlığına gittik
arkadaşımızın 13 yaşındaki kas hastası oğlu vefat etti
oradan da hemen gelemedim
rabbim kimseyi yavrusuyla sınamasın

valla burcucum aceleyle yazdım yaaa
yanlış hatırladım herhalde
çok canım sıkıldı haberi alınca
hala kafam yerine gelmiyor

Allah rahmat eylesin cani. Mekani cennet olsun
Canim benimkinnesfit dgl ben ona benzettigim icin öyle yazdim. Kakaolu bisey ama müsli ile karsilastirmistim müsli cok daha yagli bu müsliden yahsiz amansekeri az fazlaydi. Biraz tatli oldugu icin tatli istegimi giderio ve tokbtuto bidenhazirlamasinkolay :KK70:

Afiyez olsun cnm

Afiyet olsun cnm yine :)

Afiyet olsun spor süper.

Cnm makarna. Pirinc ve patates bunlardan uzak dur. Hele aksamlari yanindan bile gecme :)

Yok ben ögle veya aksam yemem sütlüncünkü ve normal ev yemegin yiyorum

Ben 2 hafta tukettim ama kakaolu fikan oksa bayilirim bogulenli cok baymisti beni

kızlar yüzmeden sonra kulağıma bişey oldu uğultu var :KK43: su kaçtı sandım ama ne yaptıysam geçmiyor daha da rahatsız etmeye başladı .
ne yapsam acaba önerisi olan varmı

Canim orta kulak iltihabi okabilir doktora gorun derim

biliyorum ama makarnaya dayanamadım :KK43: makrnayı çok severim her 5 yada 10 kiloda makarna ödülü koysam mıyki kendime :44:

Cnm 5dglde 10kgda yap bence cünkü 1kez yersen sonu gelmio bari 10kg vermis ol :)

O zaman sknti olmaz cnm

Afiyet oksun cnm

Afiyet oksun :KK9:

Allah rahmat eylesin cani. Mekani cennet olsun

Ben 2 hafta tukettim ama kakaolu fikan oksa bayilirim bogulenli cok baymisti beni

Canim orta kulak iltihabi okabilir doktora gorun derim

Ben aylardir böyleyim. Cok nadir menemem veya yumurta yapmisligim var :)

poğaça olmasaymış çok daha iyi olurmuş sanki :))
haklısın cnm:KK53:
O zaman sknti olmaz cnm

yok cnm kendimi salmadım..salmıcam da:KK16::KK16: sadece uzun zamandan beri ilk defa yaptık bugün bu pogacadan yiyiverdim gitti.:KK57:Dışarıdakiler gibi büyük ve yağlı değiller.:KK56: evdede şimdi tavukgöğsü tatlısı var sabah yapmıştım ama yemicem.:KK52:
daha sonuçlar açıklanmadı ama paylaşım alanına baktım 1. yiz kızlar file86 da bireyselde 2. sanırım :KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK8::KK8::KK15::KK15:En Büyük KKEn Büyük KK

:KK9::KK9:süper:KK8::KK8: kızlar haftayada böyle güzel sonuçlar alalım.hatta daha da iyisi olabilir.:KK74::118:

şimdilik hoşçakalın kızlar.şimdi spor zamanı.:KK8::KK8::KK8:

Kızlar listeleri hazırladım. Nihayet haftalar sonra birinci olduk. Hepinizi kocaman ve yürekten tebrik ediyorum. Elif seni ayrıca tebrik ediyorum bireyselde ikinci oldun. Haftaya herkesten yine aynı başarıyı bekliyorum. :KK9::KK9::nazar:

heh :) 65 bende :KK43:( ama edirneye gidene kadar yükselirim gibi geliyor
Oooooooooooooooooo ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK20::KK20::KK20: Çok kötüüüüüüüüüü. Ben bile senden zayıfım şuan. Sen 49 la mezun olmamışmıydın. Çok kötü olmuş yaaaaaaa.

kızlarrrrrrrrrrr 1. olmuşuzzzzzz :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK66::KK62::KK62::KK64::KK19::122::122:

herkesii tebrik ederimmm :KK42: aynı başarının haftaya da olması dileğiylee
Tatlım sende bireyselde 4. oldun ama dördüncüleri yazmadığımız için senin ismin yok listede. Seni de ayrıca tebrik ederim. :nazar::KK9:

Oooooooooooooooooo ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK20::KK20::KK20: Çok kötüüüüüüüüüü. Ben bile senden zayıfım şuan. Sen 49 la mezun olmamışmıydın. Çok kötü olmuş yaaaaaaa.

e boşuna demedik di miii sağlam fırça lazım diye.. edirneye gittim vizeler finaller yok istanbula gelince börekler şunlar bunlar bu haldeyim.. sıkılınca yemek ye sevinince yemek ye üzülünce yemek ye buyurun burdan yakın :KK50::KK50:

Tatlım sende bireyselde 4. oldun ama dördüncüleri yazmadığımız için senin ismin yok listede. Seni de ayrıca tebrik ederim. :nazar::KK9:

4. mü olmuşummm :KK16: ayy şimdi daha da çok sevindimmmmm. haftaya ilk 3 e girmeye çalışcam keşke makarna yemeseydim tüh yarın iyice yürüyüş yapıp yakmam lazım yediklerimi

bide bir şey sorcam yürüyüş göbek te eritir mi? yoksa sadece bacaklar mı gider

e boşuna demedik di miii sağlam fırça lazım diye.. edirneye gittim vizeler finaller yok istanbula gelince börekler şunlar bunlar bu haldeyim.. sıkılınca yemek ye sevinince yemek ye üzülünce yemek ye buyurun burdan yakın :KK50::KK50:
Eeeeeeeeee şimdi ne yapmayı düşünüyorsun? Kilolar yerleşmeden göndermen lazım. Boyuna göre çok fazla. Bence sana fırça değil dayak lazım :KK47:

4. mü olmuşummm :KK16: ayy şimdi daha da çok sevindimmmmm. haftaya ilk 3 e girmeye çalışcam keşke makarna yemeseydim tüh yarın iyice yürüyüş yapıp yakmam lazım yediklerimi

bide bir şey sorcam yürüyüş göbek te eritir mi? yoksa sadece bacaklar mı gider
Yürüyüş vücudunun her yerini çalıştırır canım. Zaten önce bol bol yürüyüş yapmak lazım. Hedef kiloya yaklaştıkça sıkılaştıracak sporlara yönelmekte fayda var ama kilo henüz çokken yürümek en iyisi.

Eeeeeeeeee şimdi ne yapmayı düşünüyorsun? Kilolar yerleşmeden göndermen lazım. Boyuna göre çok fazla. Bence sana fırça değil dayak lazım :KK47:

hay hay serbestsin cancağızım biliyorsun ben burdaki dostlarıma hiç kırılmadım .. şu iki hafta gelen giden falan çok olacağından milletin rahat bırakacağını sanmıyorum ama ben bu sürede kendimi hazırlayacağım başlangıcı yapacağım sonra edirneye döner dönmez bir gruba katılacağım. ancak sizlerle tekrar ipleri ele alabilrim..:KK5::KK28:

Yürüyüş vücudunun her yerini çalıştırır canım. Zaten önce bol bol yürüyüş yapmak lazım. Hedef kiloya yaklaştıkça sıkılaştıracak sporlara yönelmekte fayda var ama kilo henüz çokken yürümek en iyisi.

o zaman yürüyüşlerimi arttırıyım ^_^

ben uyumaya gidiyorum kızlar herkese iyi gecelerrr

hay hay serbestsin cancağızım biliyorsun ben burdaki dostlarıma hiç kırılmadım .. şu iki hafta gelen giden falan çok olacağından milletin rahat bırakacağını sanmıyorum ama ben bu sürede kendimi hazırlayacağım başlangıcı yapacağım sonra edirneye döner dönmez bir gruba katılacağım. ancak sizlerle tekrar ipleri ele alabilrim..:KK5::KK28:
İpin ucunu hiç kaçırmamak lazımdı en baştan. Neyse zararın neresinden dönsen kardır. Keşke bu kadar çok almamış olsaydın. Olan olmuş artık. Umarım en kısa zamanda kurtulursun. Bizim takıma bekleriz gelmek istersen. :KK34:

o zaman yürüyüşlerimi arttırıyım ^_^

ben uyumaya gidiyorum kızlar herkese iyi gecelerrr
Sana da iyi geceler canım :KK16:

İpin ucunu hiç kaçırmamak lazımdı en baştan. Neyse zararın neresinden dönsen kardır. Keşke bu kadar çok almamış olsaydın. Olan olmuş artık. Umarım en kısa zamanda kurtulursun. Bizim takıma bekleriz gelmek istersen. :KK34:

Sana da iyi geceler canım :KK16:

yer kalırsa olur :) kurallarınız hala duruyor mu

yer kalırsa olur :) kurallarınız hala duruyor mu
Kurallara aynen devam canım. Yer her zaman var bizim takımda sana. Bu arada ben senden sonra tekrar yarıştım. Çünkü ilk mezuniyetten sonra hamile kalıp dünya tatlısı bir bebiş doğurdum :KK16: Bebiş 4 aylık olunca yeniden diyete başladım ve yarıştım. Bir ay önce ikinci kez mezun oldum.

Kurallara aynen devam canım. Yer her zaman var bizim takımda sana. Bu arada ben senden sonra tekrar yarıştım. Çünkü ilk mezuniyetten sonra hamile kalıp dünya tatlısı bir bebiş doğurdum :KK16: Bebiş 4 aylık olunca yeniden diyete başladım ve yarıştım. Bir ay önce ikinci kez mezun oldum.

anaaam doğru ya hamile olduğunu biliyordum da o kadar zaman geçti mi bee :) tebrikler bu arada..:KK76:

Kaptancım geldim ben bak:) bugunumu cok guzel tamamladım, sabah tatlı yemiştim ama dönüş yaptım artık:) hiç kacamak yapmadım sabahtan sonra, bakalım nezaman giricem listeye

X