Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydın:)
menülerin çok güzel afiyet olsun canım.
8 km güzel yürümüşsün

günaydın kızlar geçmişi okudum ama pc kapandı tekrar da uğraşmadım dünden daha iyiyim hatta iyileştim bugün spor düşünüyorum ama bi klaç gün daha toparlanmam lazım sanırım temizlik yapcam bugün

Geçmiş olsun canım.Bende regl krizindeyim.Çok ağrım var 2 gündür.
Üstelik bugünde saat 8 e kadar çalışıcam ne yazıkki

Aaa bu arada dunu sıfır kacamakla kapttım, aksam içtiğim 3 bardak ayrandan sonra gayet tok hissettim ve bise aramadım::)) yani işe y aradı, midem y ay ana kadar ayran doluydu:))
bugun de yemekhanede tatlı cıkıcakmıs, almicam ama:)

Günaydın kızlaaar! Nasılsınız bakalım? Bugün İstanbul azıcık daha güneşli, daha enerjik bir hava var. Geçmişe bakıp geliyoruuum

Sucuk & çikolata Çikolata derken canım 1 bar gofret mi? Tam olarak ne kadar?

Aslında kaçamak yok sayılır, sadece bol karbonhidratlı olmuş. Afiyet olsun :13:
Afiyet olsun canım. Su ve spor az olmuş ama yatmadan tamamlamışsın. Süper :13:
3 bardak su ne kız Hastasın diye herhalde. Afiyet olsun canımmm
Afiyet olsun canım güzel menü
Afiyet olsun süper menü ve spor

günaydın herkese
gününüzün güzel ve kaçamaksız geçmesi dileyiğle
Günaydın canım güzel dileklerin içinde teşekkürler

herkese günaydın kızlar.
kontrollü bir kahvaltı , içimde o lezzetli ama kalorili kahvaltılıkları yememenin huzuru ve hedef kiloma bir adım daha yaklaşmanın sevinciyle hepinizi selamlıyorum
Günaydın Canan' cım ne güzel bir mesaj olmuş böyle

Günaydın Derya' cım Zor olmuştur ihtiyaçları halletmek. Ama sevindim bitirebildiğine

Menülerin bir harika. Çikolatayı da nazar olarak görüyorum. Adımsayarla mı ölçtün kilometreyi yoksa koşu bandında mı yürüdün?

Yat dinlen yaaa ne temizliği

Süpersin Tuba' cım Tatlıyı istersen al ama alırsan şu fazlalık 1,5 kilo sana 2 kilo olarak döner

Günaydın kızlaaar! Nasılsınız bakalım? Bugün İstanbul azıcık daha güneşli, daha enerjik bir hava var. Geçmişe bakıp geliyoruuum

Günaydın Venüs' cüm Havada güneş olunca insanın içi kıpır kıpır oluyor. O nedenle bahar aylarını çok severim. Mis gibi bir güneş, kuş cıvıltıları. Düşününce bile rahatlıyorum ohhh mis gibi

Ben de tam bahar insanıyım kaptancım. Bol bol ışık ve biraz ılık hava olsun anında enerji doluyorum, çok mutlu hissediyorum. Bahar gibisi var mı yaaa?!

Ben de tam bahar insanıyım kaptancım. Bol bol ışık ve biraz ılık hava olsun anında enerji doluyorum, çok mutlu hissediyorum. Bahar gibisi var mı yaaa?!

Aynen canım hem baharları hem de yazı çok severim ama ne hikmetse Aralığın ortasında doğmuşum

Geçmiş olsun canım.Bende regl krizindeyim.Çok ağrım var 2 gündür.
Üstelik bugünde saat 8 e kadar çalışıcam ne yazıkki

kıyamam ya çalışmak zor ya ben nası olcam acaba

ebru ebru ebruuu bitti bile temizlik şimdi bi duşa gircem sonra dinlencem inş. ayy ben 85 metrekare evi temzlerken çok yoruluyorum 110 metrekareyi nası temizlicem ya

Hani ben evimde dinlenecektim hani daha dingin olacaktı bu haftaDün iş yerinde tek kaldım arkadaşın eşi rahatsızlanmış aksilik ya bir iş bir iş anlatamam kömür bantlarını izleyen kameraların kablolarını kesmişler hırsızlığa hazırlık için jandarma karakol tutanak offf bi sürü malzeme akşam direkt eve gidip yatacam dedim kii olmadı tabi eşimin kuzeni buraya gelmiş onu ağırla yine 3 e doğru yat bu gün de işçilerle bi kaç sorunumuz vardı sabah 8 den beri çene yoruyorum.Ama ben çok yoruldummmmmmmmYarın buraya yeni atanan bi arkadaş var o gelecek onu ağırla gezdir yarında dinlenemicem.E ama cumartesi de istanbula gidecem çamaşır yıkamam lazım eşya hazırlamam gerek ühüüüüüüüü ben ne ara yapacam bunları yaaa:95::18:
Çok uykusuzm moral motivasyon kalmadı ne yedim nekadar su içtim bilmiyorum adım neydi ki benim burası neresi???

Hihihi belki de ondandır
Sanırım doğarken çok üşüdüm hala da üşürüm

kıyamam ya çalışmak zor ya ben nası olcam acaba

ebru ebru ebruuu bitti bile temizlik şimdi bi duşa gircem sonra dinlencem inş. ayy ben 85 metrekare evi temzlerken çok yoruluyorum 110 metrekareyi nası temizlicem ya
Allahım yaaa eee biz napalım Burcu? İki çocukla hem iş hem ev

Oyyy kuzum yaaaaa bazen böyle oluyor. Sıkma kendini rahatla biraz. Bazen üst üstte gelir hiç birşey planladığın gibi gitmez ama emin ol hayat yine her şeye rağmen güzel. Bu kadar sıkıntının arasında kaçamak yapmaman süper kocaman tebrik ediyorum seni. Bu arada İstanbul' a neden gidiyorsun ?

bende alışcam ebru sanırım yaaa daha küçüğüm ben

Kaptancım işin kötüsü uyumam gereken saatte cinleniyom ben o halimi gören güne yeni başladığımı sanar kilo ve sigaradan sonraki en büyük dengesizliğim uyku düzeni onu da yoluna koysaydım ahhh biHerşeye rağmen hayat güzel evet.İstanbul'a bir kere eğitim için gitmiştim havaalanı metro ve eğitimin oldugu kumburgazdan başka bi yer görmemiştim.Eşim de çok sık gidiyo aa sen burayı görmedin mi deyip boynumu büküyodu benimYeni yıl için sürpriz yapmış bilet almış 5 gün kalacağızÇocuk olmadan çılgınlar gibi gezelim görelim modundayız Allah sonumuzu hayır etsin

Evet burcu çok şükür hallettim birazinida netten sipariş verdim.
dun toplam 11.240 km yürüdüm. 8 km full aktif disarda toplamda 14771 adim atmışim.:) adimsayar ..

Afiyet olsun süper menü ve spor

Teşekkür ederim. .:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…