Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

gülcüm hergün tartılma kuzum bigün eksik bigün fazla çıkarsın moralin bozulur

Tartılmak zorundayım canım. Ayça kaya mutlaka her sabah tartılın not alın diyor. Günlük tutuyorum defter aldım. Ne yesem içsem yazıyorum. Hemde her sabah kilomu yazıyorum. Şükür farklı çıkmadım hiç. Ayça kaya ertesi gün 100 gr bile fazla çıkarsanız önlem alın bu 200 gr a çıkmasın diyor.

Menüm

Sabah
2 dilim çavdar ekmeği
küçük bir parça peynir

Öğlen
2 kaşık et
3 kaşık bulgur pilavı

ikindi
4 kaşık yoğurt
2 ceviz

akşam
1 kepçe çorba
1 dilim çavdar ekmeği
1 bardak ayran

3 bardak su
30 dk. yürüyüş

Arkadaşlar suyu eleştirmeyin kaç gündür 2,5 tan aşağı içmedim ama bugün çok üşüyorum hemde çok. üşütmüşüm sanırım suyu çok zor içtimmm

Bende kaçamak sıkıntısı yok artık. Herşey serbest sadece sayıları tutturmam gerek o kadar

ve herşey serbest olunca insanın canı da istemiyor. Bugün okulda tabağımdaki yemeği bitiremedim. Önce tabağımı gözümde öyle büyüterek bakıyorum ki nasıl bitircem diye bir de yakınıyorum

Kaptancım ben çok kötüyüm menümü yazmak içi girdim aslında. Çok üşüyorum bugün beni es geçin. Başka günler telafi ederim inşallah.

menümü yazayım

sabah:
1 simit
1 çay

ara:sütlü

öğlen: 2 tane közlenmiş biber
1 tabak yoğurt
2 dilim ekmek

ara:nescafe

akşam:2 parça haşlanmış tavuk eti
2 kase cacık

ara:2 tane şekersiz açık çay

2 litre su

tamam canım
vericeğine inanıyorum ben senin

kızlar nasılsınız işten geldım yemek yapıyorum

kolay gelsin canım
çok yemeseydin :)

afiyet olsun canım
güzel menü

menü güzel canım
afiyet olsun

herkes aynı canım
birde bende iki tane prenses var allah artık
büyük kızım anaokuluna gidiyor
ama kurani kerim öğreniyor
sesleri alıyor ve satranç da öğreniyor
akşamları onun derslerine yetişemiyorum
çocuksuz yine çok kolay tatlım kıymetini bil bu günlerin

afiyet olsun canım

geçmiş olsun canım
menü süper hakkaten

süpersinnnn canım
atıştırmayı kesebilsem ben otomatik kilo veririm

Kaptancım ben çok kötüyüm menümü yazmak içi girdim aslında. Çok üşüyorum bugün beni es geçin. Başka günler telafi ederim inşallah.
canım çok geçmiş olsun
aman dikkat

anladım ebrucum bakalım ya bıde yapacak adamla konuşayımda onunda fikrini alırım nasıl olsa. tamam yarışalım ebru 59.3 tüm bugün
Tamamdır canım. Sonunda kırdın 60 barajını. Tebrik ediyorum seni hastalıktan da olsa güzel bir sonuç artırmamaya bak.

ebrucum bu sefer kesin karar verdim
her akşam muhakkak menü paylaşıcam
işler kötü yoksa
sen zaten süpersin canım yaaaa
Hadi bakalım. Biliyorsun ki isteyince yapılamayacak hiç bir şey yok.

Durum çok ama çok kötü Tuba. Kendine gel biran önce. Yoksa çok kötü kızacağım sana. Cumaya hiç olmazsa sabit çık. Sakın + çıkma.

kızlar nasılsınız işten geldım yemek yapıyorum
Hoş geldin canım. Nasıl gidiyor iş?

Hoş geldin Canan nazar mı ettik ne sana? Yine kaçamaklı bir menü olmuş.

Menün gayet güzel canım ama o 3 bardak ayranı nerene içtin Birde öğle ile akşamın arası çok uzun. Akşamı mümkün olduğunca en geç saat 18:00 de bitirin. Kış aylarında daha erken yemek lazım bence akşam yemeklerini.

Ahhh ahhhh sorma hiç Nihal. Kaç parçayım bilmiyorum. Birini yaparsam diğerini yapamıyorum. Kafam sürekli meşgul.

Menün piyale çorba haricinde oldukça güzel. Hazır çorbalardan uzak duruyoruz canım. Hem sağlığa da olumsuz etkileri var. Su az olmuş. Hareket güzel.

Aslında iyi bir düşünce ama ben hala karşıyım her gün tartılmaya. Haftada bir tartılmak en iyisi.

Menün eski menülerine göre çok ama çok güzel. Su konusunu biliyorsun zaten. Hatta yürüyüş bile var. Tebrikler canım. Ayça Kaya yaradı sana. İyi ki söylemişim.

Geçmiş olsun canım. Çok dikkat et kendine. Bol bol ıhlamur iç. Sıcak sıcak iyi gelir.

Menün güzel canım. Keşke kahvaltıyı evde yapabilseydin. Mümkünse kahvaltını evde yapıp çık. Bu arada hala emziriyorsun dimi? Kaç aylık oldu bebiş?

Ben kaçar artık misafirlerle ilgileneyim biraz. Herkese iyi geceler şimdiden kocaman öpücükler gönderiyorum hepinize

kaptancim bazen insan yemekle cok ugrasmak istemiyor kolaya kaciyor birde domates corbasini ilk kez denedim benim damak zevkime göre degil bidaha yemem
yarin menümde calik bulundurmayi düsünüyorum canim cok cekti bugün gittim aldim ama corbayi yapmistim onu yedim.

bu arada leslie ablayla 4mil yürüdüm canim skldi bi zaman sonra ayni hareketlerden

herkese günaydın kızlar.
kontrollü bir kahvaltı , içimde o lezzetli ama kalorili kahvaltılıkları yememenin huzuru ve hedef kiloma bir adım daha yaklaşmanın sevinciyle hepinizi selamlıyorum

Günaydın. .Nasılsıniz arkadaşlar?
dun tüm gün paşanın okul ihtiyacı icin dolaştım okul zamanı geçtiği icin malzemeleri bulmakta zorlandik buksakta sezon olmadigi icin kafalarina göre fiyat veriyorlar neyse çok şükür hallettik..:)
Diyetimi bozmadim tek kacamagim bitter ciko oda bir parça yedim.

Pazar menüsü
sabah 07:20
1 adet yumurta
2 zeytin
1 dilim cavdar ekmeği

öğle 12:40
Ünlü tavuklu salatam
3 kaşık yoğurt

ara 15:00
1portakal
5 badem
bir parça bitter..

aksam 18:15
karnabahar yemegi 6 kaşık
2 kaşık yoğurt
spor 3 km yürüyüş
Su 2 litre...

pazartesi menü
sabah 07:30
1 yumurta
5 adet zeytin
2dilim kizarmis tam bugday ekmegi
1dilim peynir

ara 10:15
1 bardak ayran

Öğle 13:30
Yumurtali ıspanak 3 yemek kasigi kadar
bir parca tavuk göğüs
1 bardak ayran

aksam 17:55
4 adet kanat
yesil salata
4 kasik yoğurt
Su 2 lt
spor 8 km yürüdüm :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…