Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydınlar efendimmmmmmmmmm.Kısa bir aradan sonra yanınızdayım evime ve işime döndüm sonunda ve sizlere:)
Memlekete gidince beynim dönüyor bukadar yoğunluk olamazzzzz.Nihayet cumaya kadar sakin bir hafta beni bekliyor toparlanmam lazım bir an önce.kaçamak yapmadım antepte ama dengesiz beslendim korkuyorum inşallah cumaya toparlanmış olurum.

Kaptancım hemen yazmak isterdim de gerçekten telefondan zor oluyor sakin kafayla yazayım dedim asla takıma zarar verecek bişey yapmam birazdan BAŞARI HİKAYEMİ özet geçerim paylaşım alanına:)
Ben hatırlatmak istedim canım eğer ceza yersek o cezanın affı yok ve ceza sonucunda takımdan mezun olan hiç kimse karne alamayabilir. Yani çok ciddi bir ceza. Smile kullanmayınca çok ciddi gelmiştir mesajım ama sevimli bir şekilde yazmıştım ben onu :KK9:

günaydın kızlar dün gelemedim cumartesi günü yediğim balıkdan zehirlendim çok kötüydüm o 2 günde tam 1.5 kilo vermişim tartıda şok oldum bugünnn bugün biraz daha iyiyim ama midem hiç bişi kabul etmiyo :KK50:
Tekrardan çok geçmiş olsun kuzucum. Bu vesileyle devam et diyete. Yarışalım seninle :KK9:

Hanımlar merhaba. hani ben 1. olduydum ya bişeler yazdım paylaşım alanına okumak isteyen buyursun efendim:KK51:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lerinin-paylasim-alani-1004.html#post33214368
Harika bir başarı hikayesi olmuş canım. Gurur duydum seninle. Kalemin kuvvetli demiştim. Benden de bişey kaçmıyor yahu :KK9:

kızlar selam
artık buradan ayrılmıyacağım
çünkü işler kötüye gidiyor
artık kendime sinir oluyorum
Hoşgeldin Zeynep' cim. Yine kilo almışsın. Üzüldüm senin adına. Sürekli alıp vermekte sıkıntı. Lütfen kesin karar ver ve başla. Bırakma artık. :KK34: Bak bana mezun oldum ama hala devam ediyorum.

kızlar biz ev aldık gibi bişi krediden yanıt bekliyoruz giriş kat 110 metrekare çok güzel eşyalarımı gencay ın eniştesi yapcak istediğim gibi bi kaç tv ünitesi baktım vitrin istemediğim için 2 tanenin arasında kldım

http://www.evimsahane.net/wp-content/uploads/2013/04/b-320153-ev_dekorasyonu_duvar_.jpg

http://portinindunyasi.files.wordpress.com/2010/07/tv_unitesi_9.jpg

sizce hangisi
İlki daha çok hoşuma gitti ama kapaklarının cam olması hiç hoş değil. Diğerinin depolama alanı daha çok ama görüntü olarak ilkini beğendim. Bu arada inşallah kredi işi halledilir, şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Darısı olmayanların başına inşallah :KK16:

ben mor istiyorum canım kapaklarını ya :KK52:
Bence rengi her dönem kullanabileceğin bir renk seç. Siyah beyaz her zaman sevilen renklerdir. Mesela benim perdelerim lila, halım lila. Bu yıl sıkıldım. Hatta dedim ki neden perdelerimi lila yaptırmışım. Değiştireceğim sanırım yakında. :KK50:

Sen kendini daha iyi bilirsin canım kimi hergün tartılınca motive oluyor.Bende durduramıyorum kendimi bu sefer dayanacam diyorum çok sürmüyo cumadan beri tartılmadım bu bile büyük başarı yarın için söz veremiyorum ama:)Sıkıntı etme halledecez bu işi

kişiden kişiye değişen bir durum ama 46 beden pantolon alınca bayağı sinirlerim bozuldu
halledicaz canım hep beraber
zaten bu konudaki idolüm ebru onun resimleri aklıma geliyor acayip motive oluyorum

Kötü birşey gerçekten, insanın enerjisi çok düşüyor. Ben de bugün paylaştım bu durumu, daha iyi oldum.

Düzensiz reglim o yüzden hormonlarım da pek çılgın. Sanırım normal :KK53: :KK9:

Bence ilki :KK12:

:13:

canım katılıyorum sana çok sinir bozucu bir durum

kararsızım venüsüm işte ya neyse bi eve tekrar bakmaya gidince karar veririm herhalde:KK52:
canım sen evinin şekline göre karar ver ama açık raflı bir şey alma
sonra oraları sürekli silmekten helak oluyosun
birde koyu renk cam kullanma
benim yemek masamla konsolumun üstünde koyu renk cam var siliyosun arkanı dönüyosun hiç silmemişin gibi
ömür törpüsü valla
toz götürecek bir renk seç

Ben hatırlatmak istedim canım eğer ceza yersek o cezanın affı yok ve ceza sonucunda takımdan mezun olan hiç kimse karne alamayabilir. Yani çok ciddi bir ceza. Smile kullanmayınca çok ciddi gelmiştir mesajım ama sevimli bir şekilde yazmıştım ben onu :KK9:

Tekrardan çok geçmiş olsun kuzucum. Bu vesileyle devam et diyete. Yarışalım seninle :KK9:

Harika bir başarı hikayesi olmuş canım. Gurur duydum seninle. Kalemin kuvvetli demiştim. Benden de bişey kaçmıyor yahu :KK9:

Hoşgeldin Zeynep' cim. Yine kilo almışsın. Üzüldüm senin adına. Sürekli alıp vermekte sıkıntı. Lütfen kesin karar ver ve başla. Bırakma artık. :KK34: Bak bana mezun oldum ama hala devam ediyorum.

İlki daha çok hoşuma gitti ama kapaklarının cam olması hiç hoş değil. Diğerinin depolama alanı daha çok ama görüntü olarak ilkini beğendim. Bu arada inşallah kredi işi halledilir, şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Darısı olmayanların başına inşallah :KK16:

Bence rengi her dönem kullanabileceğin bir renk seç. Siyah beyaz her zaman sevilen renklerdir. Mesela benim perdelerim lila, halım lila. Bu yıl sıkıldım. Hatta dedim ki neden perdelerimi lila yaptırmışım. Değiştireceğim sanırım yakında. :KK50:

anladım ebrucum bakalım ya bıde yapacak adamla konuşayımda onunda fikrini alırım nasıl olsa. tamam yarışalım ebru 59.3 tüm bugün :KK52:

ebrucum bu sefer kesin karar verdim
her akşam muhakkak menü paylaşıcam
işler kötü yoksa
sen zaten süpersin canım yaaaa

Yok Ebrucum ben sert anlamadım zaten o msg söylemen iyi oldu hatta bilmiyordum ceza oldugunu.Teşekkürler kaptancım ama hala birşeyi başarmış gibi hissedemiyorum niyeyse 70e gelmeden de hissedmeyeceğim galiba.Maşallahın var canım iyi gözlem yapıyon:KK1::KK1:

Selam kızlar bugun hiç gelemedim cunku telefonumda internetim bütti, annemlerdeyim şimdi, bugunden itibaren kesin kararımı verip baslafım kızlar, suan 65 kiloyum:KK43: saka gibi 1,5 kg fazlayım
en kısa zamanda 60 oluyorum, bakın buraya yazıyorum:))

selam kızlar!!!!
hafa sonu yine şehir dışındaydık.hastane işleri falan.bilgisayar bende değildi.kusura bakmayın giremedim
menümü yazayım :KK31:
sabah 09.15
1 dilim ekmek
1 yumurta haşlama
3 yaprak kadar marul
1 kk peynir
3 zeytin
2 ceviz
2 minik mandalina

ara 10.30
1 tane çikolata:KK17:

öğle 12.00
1 /2 tavuk göğsü haşlama
azıcık yağlı ve tuzsuz
2 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

ara 15.00
şekersiz çay

akşam 18.00
1 tabak barbunya
salata
2-3 çatal sucuk
1 dilim ekmek

1.5 lt su ,yatana kadar 2 yi geçer.

arkadaslar bugunu insallah cok iyi birsekilde kapatıcam
durun hatta menumu yazayım

sabah 8:45

tulum peyniri
3 zeytin
yarım carliston biber
yarım domates
avucum kadar tost

oğlen 12:30
1 kase corba
1 s.kasıgı kuru fasulye (pilav vardı yemedim)
1 kase yogurt

aksam 19:00
1 kase corba
1 tabak kuru fasulye
3 bardak ayran

su cok az simdilik ama içerim yatana kadar insallah
spor, herzamanki gibi aktiftim, yurudum merdiven cıktım:) evde squata baslamayı dusunuyorum, simdi annemlerdeyim

arkadaslar herkese selam
cok yorgunum ne olacak bu durumlar bılmıyorum.hafta ıcı ışte yorul,hafta sonu evde yorul,ki benım daha bebegım yok.bı de o olursa nasıl olacak bılmıyorum(allah eksıklıgını aratmasın)
gecmıse bakayım,görüşürüz

aynen ona basladi 2 gündür :KK76::KK76:
önceki gün dans ettim. dün hem dans hem walking at home yatim.
bugün sabata 10dk filan walking at homun kendi uyarlamasini yaptim sabah isinmak amacli :KK9::KK9:
aksama yine dans ederim sanirim.
bu arada fatih ürek vardi gülbende. 3 canlis sarki söyledi pes pese kalktim oynadim. her firsatta hareket sart :KK9:
:KK8::KK8::KK8:cokk hareketliyiz bakıyorum:nazar:
Hanımlar merhaba. hani ben 1. olduydum ya bişeler yazdım paylaşım alanına okumak isteyen buyursun efendim:KK51:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lerinin-paylasim-alani-1004.html#post33214368

ben okudum funda:KK49:
tebrik ederim seni :nazar:ne güzel vermişsin,istikrarlısın da daha coook vereceksin inşallah:KK16:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

arkadaslar bugunu insallah cok iyi birsekilde kapatıcam
durun hatta menumu yazayım

sabah 8:45

tulum peyniri
3 zeytin
yarım carliston biber
yarım domates
avucum kadar tost

oğlen 12:30
1 kase corba
1 s.kasıgı kuru fasulye (pilav vardı yemedim)
1 kase yogurt

aksam 19:00
1 kase corba
1 tabak kuru fasulye
3 bardak ayran

su cok az simdilik ama içerim yatana kadar insallah
spor, herzamanki gibi aktiftim, yurudum merdiven cıktım:) evde squata baslamayı dusunuyorum, simdi annemlerdeyim

afiyet olsun bence güzel menü.
ama ayran biraz fazla olmamış mı tuğbacım???

bugün menüm

11:00
1 kase nesfit + süt

15:00
1 tabak az yagli brokoli, karnabahar, havuc

18:00
1 tabakdan az kremalidomates corbasi (piyale)
1 dilim tam bugday ekmegi
2 tk cemen

simdilik 1 lt su.
sanirim enf azla 0.5l daha icerim
cay ictim saymadim.

sabah kalktigimda 10 dk civari leslie sansone hareketlerinden yaptim.
disarida az yürüyüs.
gülben ergenin konugu fatih ürek, 3 canlis sarki söyledi dans ederek eslik ettim :KK70:
birazdanda yapabilirsem leslie ile 5mil yürüyecegim.

Son düzenleme:
kizlar netim gidip az önce zor geldi hemen foruam geldim bi yandan lesliey videosunu indiriyorum ki net kesilirse sporum yarim kalmasin. grsz bugün veya yarin

X