Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

gülcüm hergün tartılma kuzum bigün eksik bigün fazla çıkarsın moralin bozulur

Tartılmak zorundayım canım. Ayça kaya mutlaka her sabah tartılın not alın diyor. Günlük tutuyorum defter aldım. Ne yesem içsem yazıyorum. Hemde her sabah kilomu yazıyorum. Şükür farklı çıkmadım hiç. Ayça kaya ertesi gün 100 gr bile fazla çıkarsanız önlem alın bu 200 gr a çıkmasın diyor.

Menüm

Sabah
2 dilim çavdar ekmeği
küçük bir parça peynir

Öğlen
2 kaşık et
3 kaşık bulgur pilavı

ikindi
4 kaşık yoğurt
2 ceviz

akşam
1 kepçe çorba
1 dilim çavdar ekmeği
1 bardak ayran

3 bardak su
30 dk. yürüyüş

Arkadaşlar suyu eleştirmeyin kaç gündür 2,5 tan aşağı içmedim ama bugün çok üşüyorum hemde çok. üşütmüşüm sanırım suyu çok zor içtimmm :KK43:

tünaydım canım
verirsin canım cumaya kadar
sıkma canını

tebrikler canım birinci olmuşsun
ayyy çok sevindim senin adına
ben buralardayım artık
zaten aynı kilodayız artık

canım çok geçmiş olsun
aman dikkat
çok korkarım bende
benim büyük kızım azıcık bayat balık yesin hemen o gece kusar
çok taze olacak

hergün 100 br versek iyide
kaçamaksız gün geçmiyorki

canım ben 1 aydır öyleyim boşlukta gibiyim
zamanı yetiştiremiyorum
sinirlerim bozuluyor
kendime hiç vakit ayıramıyorum

canım üstte yazdığım gibi zamansızlıktan
ve de yorgunluktan

Bende kaçamak sıkıntısı yok artık. Herşey serbest sadece sayıları tutturmam gerek o kadar :KK1:

ve herşey serbest olunca insanın canı da istemiyor. Bugün okulda tabağımdaki yemeği bitiremedim. Önce tabağımı gözümde öyle büyüterek bakıyorum ki nasıl bitircem diye bir de yakınıyorum :KK8:

Kaptancım ben çok kötüyüm menümü yazmak içi girdim aslında. Çok üşüyorum bugün beni es geçin. Başka günler telafi ederim inşallah.

menümü yazayım

sabah:
1 simit
1 çay

ara:sütlü

öğlen: 2 tane közlenmiş biber
1 tabak yoğurt
2 dilim ekmek

ara:nescafe

akşam:2 parça haşlanmış tavuk eti
2 kase cacık

ara:2 tane şekersiz açık çay

2 litre su

Selam kızlar bugun hiç gelemedim cunku telefonumda internetim bütti, annemlerdeyim şimdi, bugunden itibaren kesin kararımı verip baslafım kızlar, suan 65 kiloyum:KK43: saka gibi 1,5 kg fazlayım
en kısa zamanda 60 oluyorum, bakın buraya yazıyorum:))

tamam canım
vericeğine inanıyorum ben senin

kızlar nasılsınız işten geldım yemek yapıyorum :KK56:

kolay gelsin canım
çok yemeseydin :)

selam kızlar!!!!
hafa sonu yine şehir dışındaydık.hastane işleri falan.bilgisayar bende değildi.kusura bakmayın giremedim
menümü yazayım :KK31:
sabah 09.15
1 dilim ekmek
1 yumurta haşlama
3 yaprak kadar marul
1 kk peynir
3 zeytin
2 ceviz
2 minik mandalina

ara 10.30
1 tane çikolata:KK17:

öğle 12.00
1 /2 tavuk göğsü haşlama
azıcık yağlı ve tuzsuz
2 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

ara 15.00
şekersiz çay

akşam 18.00
1 tabak barbunya
salata
2-3 çatal sucuk
1 dilim ekmek

1.5 lt su ,yatana kadar 2 yi geçer.

afiyet olsun canım
güzel menü

arkadaslar bugunu insallah cok iyi birsekilde kapatıcam
durun hatta menumu yazayım

sabah 8:45

tulum peyniri
3 zeytin
yarım carliston biber
yarım domates
avucum kadar tost

oğlen 12:30
1 kase corba
1 s.kasıgı kuru fasulye (pilav vardı yemedim)
1 kase yogurt

aksam 19:00
1 kase corba
1 tabak kuru fasulye
3 bardak ayran

su cok az simdilik ama içerim yatana kadar insallah
spor, herzamanki gibi aktiftim, yurudum merdiven cıktım:) evde squata baslamayı dusunuyorum, simdi annemlerdeyim

menü güzel canım
afiyet olsun

arkadaslar herkese selam
cok yorgunum ne olacak bu durumlar bılmıyorum.hafta ıcı ışte yorul,hafta sonu evde yorul,ki benım daha bebegım yok.bı de o olursa nasıl olacak bılmıyorum(allah eksıklıgını aratmasın)
gecmıse bakayım,görüşürüz

herkes aynı canım
birde bende iki tane prenses var allah artık
büyük kızım anaokuluna gidiyor
ama kurani kerim öğreniyor
sesleri alıyor ve satranç da öğreniyor
akşamları onun derslerine yetişemiyorum
çocuksuz yine çok kolay tatlım kıymetini bil bu günlerin

bugün menüm

11:00
1 kase nesfit + süt

15:00
1 tabak az yagli brokoli, karnabahar, havuc

18:00
1 tabakdan az kremalidomates corbasi (piyale)
1 dilim tam bugday ekmegi
2 tk cemen

simdilik 1 lt su.
sanirim enf azla 0.5l daha icerim
cay ictim saymadim.

sabah kalktigimda 10 dk civari leslie sansone hareketlerinden yaptim.
disarida az yürüyüs.
gülben ergenin konugu fatih ürek, 3 canlis sarki söyledi dans ederek eslik ettim :KK70:
birazdanda yapabilirsem leslie ile 5mil yürüyecegim.

afiyet olsun canım

Menüm

Sabah
2 dilim çavdar ekmeği
küçük bir parça peynir

Öğlen
2 kaşık et
3 kaşık bulgur pilavı

ikindi
4 kaşık yoğurt
2 ceviz

akşam
1 kepçe çorba
1 dilim çavdar ekmeği
1 bardak ayran

3 bardak su
30 dk. yürüyüş

Arkadaşlar suyu eleştirmeyin kaç gündür 2,5 tan aşağı içmedim ama bugün çok üşüyorum hemde çok. üşütmüşüm sanırım suyu çok zor içtimmm :KK43:
geçmiş olsun canım
menü süper hakkaten

Bende kaçamak sıkıntısı yok artık. Herşey serbest sadece sayıları tutturmam gerek o kadar :KK1:

ve herşey serbest olunca insanın canı da istemiyor. Bugün okulda tabağımdaki yemeği bitiremedim. Önce tabağımı gözümde öyle büyüterek bakıyorum ki nasıl bitircem diye bir de yakınıyorum :KK8:

süpersinnnn canım
atıştırmayı kesebilsem ben otomatik kilo veririm

Kaptancım ben çok kötüyüm menümü yazmak içi girdim aslında. Çok üşüyorum bugün beni es geçin. Başka günler telafi ederim inşallah.
canım çok geçmiş olsun
aman dikkat

anladım ebrucum bakalım ya bıde yapacak adamla konuşayımda onunda fikrini alırım nasıl olsa. tamam yarışalım ebru 59.3 tüm bugün :KK52:
Tamamdır canım. Sonunda kırdın 60 barajını. Tebrik ediyorum seni hastalıktan da olsa güzel bir sonuç artırmamaya bak.

ebrucum bu sefer kesin karar verdim
her akşam muhakkak menü paylaşıcam
işler kötü yoksa
sen zaten süpersin canım yaaaa
Hadi bakalım. Biliyorsun ki isteyince yapılamayacak hiç bir şey yok. :KK34:

Selam kızlar bugun hiç gelemedim cunku telefonumda internetim bütti, annemlerdeyim şimdi, bugunden itibaren kesin kararımı verip baslafım kızlar, suan 65 kiloyum:KK43: saka gibi 1,5 kg fazlayım
en kısa zamanda 60 oluyorum, bakın buraya yazıyorum:))
Durum çok ama çok kötü Tuba. Kendine gel biran önce. Yoksa çok kötü kızacağım sana. Cumaya hiç olmazsa sabit çık. Sakın + çıkma. :KK20:

kızlar nasılsınız işten geldım yemek yapıyorum :KK56:
Hoş geldin canım. Nasıl gidiyor iş?

selam kızlar!!!!
hafa sonu yine şehir dışındaydık.hastane işleri falan.bilgisayar bende değildi.kusura bakmayın giremedim
menümü yazayım :KK31:
sabah 09.15
1 dilim ekmek
1 yumurta haşlama
3 yaprak kadar marul
1 kk peynir
3 zeytin
2 ceviz
2 minik mandalina

ara 10.30
1 tane çikolata:KK17:

öğle 12.00
1 /2 tavuk göğsü haşlama
azıcık yağlı ve tuzsuz
2 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

ara 15.00
şekersiz çay

akşam 18.00
1 tabak barbunya
salata
2-3 çatal sucuk
1 dilim ekmek

1.5 lt su ,yatana kadar 2 yi geçer.
Hoş geldin Canan nazar mı ettik ne sana? Yine kaçamaklı bir menü olmuş. :KK47:

arkadaslar bugunu insallah cok iyi birsekilde kapatıcam
durun hatta menumu yazayım

sabah 8:45

tulum peyniri
3 zeytin
yarım carliston biber
yarım domates
avucum kadar tost

oğlen 12:30
1 kase corba
1 s.kasıgı kuru fasulye (pilav vardı yemedim)
1 kase yogurt

aksam 19:00
1 kase corba
1 tabak kuru fasulye
3 bardak ayran

su cok az simdilik ama içerim yatana kadar insallah
spor, herzamanki gibi aktiftim, yurudum merdiven cıktım:) evde squata baslamayı dusunuyorum, simdi annemlerdeyim
Menün gayet güzel canım ama o 3 bardak ayranı nerene içtin:KK52: Birde öğle ile akşamın arası çok uzun. Akşamı mümkün olduğunca en geç saat 18:00 de bitirin. Kış aylarında daha erken yemek lazım bence akşam yemeklerini.

arkadaslar herkese selam
cok yorgunum ne olacak bu durumlar bılmıyorum.hafta ıcı ışte yorul,hafta sonu evde yorul,ki benım daha bebegım yok.bı de o olursa nasıl olacak bılmıyorum(allah eksıklıgını aratmasın)
gecmıse bakayım,görüşürüz
Ahhh ahhhh sorma hiç Nihal. Kaç parçayım bilmiyorum. Birini yaparsam diğerini yapamıyorum. Kafam sürekli meşgul. :KK53:

bugün menüm

11:00
1 kase nesfit + süt

15:00
1 tabak az yagli brokoli, karnabahar, havuc

18:00
1 tabakdan az kremalidomates corbasi (piyale)
1 dilim tam bugday ekmegi
2 tk cemen

simdilik 1 lt su.
sanirim enf azla 0.5l daha icerim
cay ictim saymadim.

sabah kalktigimda 10 dk civari leslie sansone hareketlerinden yaptim.
disarida az yürüyüs.
gülben ergenin konugu fatih ürek, 3 canlis sarki söyledi dans ederek eslik ettim :KK70:
birazdanda yapabilirsem leslie ile 5mil yürüyecegim.
Menün piyale çorba haricinde oldukça güzel. Hazır çorbalardan uzak duruyoruz canım. Hem sağlığa da olumsuz etkileri var. Su az olmuş. Hareket güzel. :KK9:

Tartılmak zorundayım canım. Ayça kaya mutlaka her sabah tartılın not alın diyor. Günlük tutuyorum defter aldım. Ne yesem içsem yazıyorum. Hemde her sabah kilomu yazıyorum. Şükür farklı çıkmadım hiç. Ayça kaya ertesi gün 100 gr bile fazla çıkarsanız önlem alın bu 200 gr a çıkmasın diyor.
Aslında iyi bir düşünce ama ben hala karşıyım her gün tartılmaya. Haftada bir tartılmak en iyisi.

Menüm

Sabah
2 dilim çavdar ekmeği
küçük bir parça peynir

Öğlen
2 kaşık et
3 kaşık bulgur pilavı

ikindi
4 kaşık yoğurt
2 ceviz

akşam
1 kepçe çorba
1 dilim çavdar ekmeği
1 bardak ayran

3 bardak su
30 dk. yürüyüş

Menün eski menülerine göre çok ama çok güzel. Su konusunu biliyorsun zaten. Hatta yürüyüş bile var. Tebrikler canım. Ayça Kaya yaradı sana. İyi ki söylemişim. :KK16:

Geçmiş olsun canım. Çok dikkat et kendine. Bol bol ıhlamur iç. Sıcak sıcak iyi gelir.

menümü yazayım

sabah:
1 simit
1 çay

ara:sütlü

öğlen: 2 tane közlenmiş biber
1 tabak yoğurt
2 dilim ekmek

ara:nescafe

akşam:2 parça haşlanmış tavuk eti
2 kase cacık

ara:2 tane şekersiz açık çay

2 litre su
Menün güzel canım. Keşke kahvaltıyı evde yapabilseydin. Mümkünse kahvaltını evde yapıp çık. Bu arada hala emziriyorsun dimi? Kaç aylık oldu bebiş?

Ben kaçar artık misafirlerle ilgileneyim biraz. Herkese iyi geceler şimdiden kocaman öpücükler gönderiyorum hepinize :KK16:

Tamamdır canım. Sonunda kırdın 60 barajını. Tebrik ediyorum seni hastalıktan da olsa güzel bir sonuç artırmamaya bak.

Hadi bakalım. Biliyorsun ki isteyince yapılamayacak hiç bir şey yok. :KK34:

Durum çok ama çok kötü Tuba. Kendine gel biran önce. Yoksa çok kötü kızacağım sana. Cumaya hiç olmazsa sabit çık. Sakın + çıkma. :KK20:

Hoş geldin canım. Nasıl gidiyor iş?

Hoş geldin Canan nazar mı ettik ne sana? Yine kaçamaklı bir menü olmuş. :KK47:

Menün gayet güzel canım ama o 3 bardak ayranı nerene içtin:KK52: Birde öğle ile akşamın arası çok uzun. Akşamı mümkün olduğunca en geç saat 18:00 de bitirin. Kış aylarında daha erken yemek lazım bence akşam yemeklerini.

Ahhh ahhhh sorma hiç Nihal. Kaç parçayım bilmiyorum. Birini yaparsam diğerini yapamıyorum. Kafam sürekli meşgul. :KK53:

Menün piyale çorba haricinde oldukça güzel. Hazır çorbalardan uzak duruyoruz canım. Hem sağlığa da olumsuz etkileri var. Su az olmuş. Hareket güzel. :KK9:

Aslında iyi bir düşünce ama ben hala karşıyım her gün tartılmaya. Haftada bir tartılmak en iyisi.

Menün eski menülerine göre çok ama çok güzel. Su konusunu biliyorsun zaten. Hatta yürüyüş bile var. Tebrikler canım. Ayça Kaya yaradı sana. İyi ki söylemişim. :KK16:

Geçmiş olsun canım. Çok dikkat et kendine. Bol bol ıhlamur iç. Sıcak sıcak iyi gelir.

Menün güzel canım. Keşke kahvaltıyı evde yapabilseydin. Mümkünse kahvaltını evde yapıp çık. Bu arada hala emziriyorsun dimi? Kaç aylık oldu bebiş?

kaptancim bazen insan yemekle cok ugrasmak istemiyor kolaya kaciyor birde domates corbasini ilk kez denedim benim damak zevkime göre degil bidaha yemem :KK9:
yarin menümde calik bulundurmayi düsünüyorum canim cok cekti bugün gittim aldim ama corbayi yapmistim onu yedim.

bu arada leslie ablayla 4mil yürüdüm canim skldi bi zaman sonra ayni hareketlerden:KK9:

herkese günaydın kızlar.:KK16:
kontrollü bir kahvaltı , içimde o lezzetli ama kalorili kahvaltılıkları yememenin huzuru ve hedef kiloma bir adım daha yaklaşmanın sevinciyle hepinizi selamlıyorum:KK42:

Günaydın. .Nasılsıniz arkadaşlar?
dun tüm gün paşanın okul ihtiyacı icin dolaştım okul zamanı geçtiği icin malzemeleri bulmakta zorlandik buksakta sezon olmadigi icin kafalarina göre fiyat veriyorlar neyse çok şükür hallettik..:)
Diyetimi bozmadim tek kacamagim bitter ciko oda bir parça yedim.

Pazar menüsü
sabah 07:20
1 adet yumurta
2 zeytin
1 dilim cavdar ekmeği

öğle 12:40
Ünlü tavuklu salatam
3 kaşık yoğurt

ara 15:00
1portakal
5 badem
bir parça bitter..