Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sabah:
1 tutam maydanoz, roka
1 kk. beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
5 siyah zeytin
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 büyük boy kırmızı elma
Öğle:
1 kepekli grisini
Akşam:
1 kase bol kaşarlı domates çorbası
1 pors. tavuklu salata
Ara:
110 gr. kayısılı activia

Sabah:
1 tutam maydanoz, roka
1 kk. beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
5 siyah zeytin
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 büyük boy kırmızı elma
Öğle:
1 kepekli grisini
Akşam:
1 pors. tavuklu salata
Ara:
110 gr. kayısılı activia

canım ben menunu begendım.afıyet olsun

sabah
08.00
biraz peynir ve ekmek
bir bardak sekersiz cay
ara
10.30
bir tane kare form bisküvi
iki bardak sekersiz cay
öğle
(iş yerimde yedim)
12.30
bir kase sütlü nesfit meyveli
$121220131175.jpg
ara
15.00
bir portakal
akşam
18.30
üç kaşık bulgur pilavı
bir porsiyon sebzeli sac kavurma
biraz yoğurt
su yatana kadar 2 lt.
30 dk tempolu yürüyüş​

sabah
08.00
biraz peynir ve ekmek
bir bardak sekersiz cay
ara
10.30
iki bardak sekersiz cay
öğle
(iş yerimde yedim)
12.30
Eki Görüntüle 893938
ara
15.00
bir portakal
akşam
18.30
üç kaşık bulgur pilavı
biraz yoğurt
su yatana kadar 2 lt.
30 dk tempolu yürüyüş

Afiyet olsuuun...
Yeni telefonumu alınca bende fotoğraflı menü paylaşmak istiyorum çok daha güzel oluyor aslında hihihi
:KK55:

Iyi aksamlar herkese
saliya kadar bomba gibi ilerliodum carsamba bomba patlayana kadar, reglm simdi yuzum gozum hryerim şiş arti cikmamda cok ic acici olmayacak yarin muhtemelen .
Menumu yazayim
Sabah
4, 5 yesil zeytin
1 domates
1 salatalik
1 biber
1 kk peynir
1 turkk kahvesi
Ogle
Sabahla ayniii
1 elma
2 kuru kayisi
Aksam
3 dilim ananas
2 ceviz
5 findik
Mantar tavuk sote
Ekmek cavdar 1 dilim
1 ayran
2, 5 lt su

Istahim muthis acik uzun bi aradan sonra ilk kez bukadar yeme istegi var icimde bi gecseydi su regl.

menüm

sabah 09.30
nesfit

ara 11.00
5 fındık

öğle 13.30
1 tane yağsız fırında karnıyarık
1 dilim kepek ekmek

ara 16.00
2 tane beypazarı kurusu
1 küçük fincan şekersiz nescafe

17.30
1 küçük yeşil elmayı
3 yk yoğurda dilimledim
içine 10 tane fındık attım

3 lt su
spor yok

evet haklısın cnm zaten sabah oluyor yanı yedıklerım o saatten sonra sindirilirde hiç boyle dusunmemıstım hem sabah namazımıda kılmış olurum diğer vakıtler tamamda sabah ihmal edılıyor :KK34: cok sagol :KK16:

:KK54:

kızlar ben cıkıyorum bır suru işim var b. makınasını calıstrcam, makıneye camasır atıcam, ıkındıyı kılıcam, evı toparlıycam ve plates yapıcam veee iftar zamanı :KK56: akşama gorusuruz ha bıde bıraz ders calışıcam sınav geıyorrrr :KK53: yazarken yoruldum valla sız okurken yorulabılırsınız :KK9: byyyyyyy :KK54:

:KK53:

Busecim sinavda sanssssssssss seninle olsun isallahh.halledersin sen bi suru kilo vermis adamsin sinavimi yapamican:) iyi calismalar tatlim

:KK54:

Kaptan bende yıllar oldu daha yapamadım demeden başlim bence en iyisi:KK1: Bizde de öyle ya tek çeşit olur ana yemek salata vs iki kişiyiz zaten hem birini yapabilmişim o yorgunlukta bi de ikinci ceşidimi yapacam:KK1::KK1::KK1::KK1:Aynen bende hayatımı düzene sokmak istiyorum öss üni kpss hep ders çok boşladım aman şu geçsin aman bu geçsin yok yeter dedim diyetle başladım ama en azından akşam o halle gelip yemek yapıyorum öncden onu bile savsaklıodum dışardan yiyoduk kahveyi de bıraktım bu mucize benim için emin ol:)

Kaptaaaaaan liste süperrrr teşekkür ederim:)Ya adam da adam haaa annesi çok şımartmış yemek konusunda gerçi bana sen yap koy önüne yiyecek mecbur dedi ama kıyamıyom ki çalışıo o kadar,zaten bi akşam vakit geçirioz onda da sofradan mutlu kalksın istiyorum:)Sağlıklı yemiyo işte karnıbahar,pırasa,brokoli,barbunya,taze fasulye,patates sulusu bunların hiçbirini yemiyo.Ancak yoğurt ve türevleri sade yoğurt koy onu bile yer ama pırasa asla,lahmacun pide,kızartma yuvalama adam bunlara hasta e ben okadar kiloyu boşa mı aldım suçluyu bulduk işte.zorlicam ama ya sonuçta beslenme tarzımızın değişmesi gerek.
Ebru bi de buaralar şu çok takılıo kafama eğer sizde öyle yapıosanız o işi de bırakacam.Çevremde bi çok kişi sen delimisin bu mevsimde domates salatalık yenir mi dedi:KK53:İlk başlarda karşımdaki insanın kafayı bozdugunu düşündüm sağlıklı beslenmeyle sonra bi kişi daha sonra bi kişi daha,bi 10 kişi rahat aslaaaa evime sokmuyorum dedi.Sorunun bende oldugunu düşündüm gerçekten çok mu sağlıksız ya bu mevsimde domates vs...

biz çeri alıyoruz sadece. ama salatalık alıyoruz onsuz olmuyor :))

kızlar bu aksam eşimin arkadaslarına oturmaya gıtcez annesı gelmışte onu gormeye ıkran falan olursa sıze soz verıyorum hıc bırsey yemıycem :KK20: cay harıc cunku yarın cumaa :KK15: neyse ben kalkıyımda esıme yemek yapıyım kozlenmıs patlıcanla karnıyarık yapıcam yanına pılav ve corba :KK1:

:KK9:

Ay kıyamayız o zaman biz size yaaa çok soğuk gerçekten havalar..
Bugün ki çok kötü geçti ya :KK70:

Ay canım benim nasıl geçti acaba

Bütün notlarımı çıkardım, arkadaşımın büyük telefonunu çantasından çıkarıp google'a girdim arattım cevaplar hiçbir yerde yok..
Ne derste anlattığı ne notlarda ne de okunacak kitaplarda var. Kaldım kesin o sınavdan..
Gözetmenler bile boş kağıt vermeyin gençler bir şeyler karalayın diye duyuru yaptılar o dereceydi:KK53:

:26:

Canım stres yapma bir kaç gün daha çalışabilirsin sakin kafayla olursan aklına girer aslında

Ay süpersin canım o kadar streste ben şimdiye neler yemiştim

Ay bu mantık ne güzelmiş yahu

Hoşgeldin canım geçmiş olmuş:KK53::13:

valla yemiorum ya sadece sigara içiyorum stresten :KK14: onu da bırakıcam cildim mahvoldu valla :KK50:

Sabah:
1 tutam maydanoz, roka
1 kk. beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
5 siyah zeytin
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 büyük boy kırmızı elma
Öğle:
1 kepekli grisini
Akşam:
1 pors. tavuklu salata
Ara:
110 gr. kayısılı activia

çok güzel afiyet olsun :KK16:

sabah
08.00
biraz peynir ve ekmek
bir bardak sekersiz cay
ara
10.30
iki bardak sekersiz cay
öğle
(iş yerimde yedim)
12.30
Eki Görüntüle 893938
ara
15.00
bir portakal
akşam
18.30
üç kaşık bulgur pilavı
biraz yoğurt
su yatana kadar 2 lt.
30 dk tempolu yürüyüş

form bisküvi ve cuma öncesi bulgur pilavı hariç güzel menü bence :) afiyet olsun canım :KK16:

Iyi aksamlar herkese
saliya kadar bomba gibi ilerliodum carsamba bomba patlayana kadar, reglm simdi yuzum gozum hryerim şiş arti cikmamda cok ic acici olmayacak yarin muhtemelen .
Menumu yazayim
Sabah
4, 5 yesil zeytin
1 domates
1 salatalik
1 biber
1 kk peynir
1 turkk kahvesi
Ogle
Sabahla ayniii
1 elma
2 kuru kayisi
Aksam
3 dilim ananas
2 ceviz
5 findik
Mantar tavuk sote
Ekmek cavdar 1 dilim
1 ayran
2, 5 lt su

Istahim muthis acik uzun bi aradan sonra ilk kez bukadar yeme istegi var icimde bi gecseydi su regl.

akşam çok olmuş canım ne ararsan var. pek sağlıklı değil sanki bu menü ama bilemedim :26:

kızlar oldu da bitti maşallah :KK52: yarın gelirim iyi geceler

ay hadi hayırlı olsun burcuuuuuuuu :KK16:

kuzular ben yatıyorum yarın son günüm sınava çalışmak için. daha 2 tane ders toplam 200 sayfa yetiştirmem gerek yarın. onun dışında da c. tesi için genel tekrar yapmam lazım 3 dersi :18: pazar günü de diğer 3 dersten sınavım var. ben bittim sanırım. hepinizi öpüyorum. yarın bildirim yapıp kaçarım beni merak etmeyin. şimdiden haberini vereyim :KK14: bol şans dileyin bir de bana ooff ooff :KK50:

Kızlar ben yatıyorum artık. İyi geceler herkese. Yarın umarım güzel bir sonuç alırız hepimiz :KK16: Lütfen herkes 11:30 dan önce yapsın bildirimini :KK34:

Günaydın nasılsınız .
.Henüz tartilmadim :) insAllah grupca güzel sonuç alalım. .kuzulari doyurayim sonra görüşürüz. .

arkadaslar herkese günaydın.
kilo bildirimimi yapayım.

gecen hafta 65.8
bu hafta 64.8

yani bu bildirimimle hedef kiloma ulasmıs oluyorum cok sükür...
aksam ısten gelınce gorusuruz.
herkese ıyı gunler dılıyorum.

kılo veren herkesı sımdıden tebrık edıyorum

$65.0.jpg $64.8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın nasılsınız .
.Henüz tartilmadim :) insAllah grupca güzel sonuç alalım. .kuzulari doyurayim sonra görüşürüz. .
Günaydın canım :KK16:

arkadaslar herkese günaydın.
kilo bildirimimi yapayım.

gecen hafta 65.8
bu hafta 64.8

yani bu bildirimimle hedef kiloma ulasmıs oluyorum cok sükür...
aksam ısten gelınce gorusuruz.
herkese ıyı gunler dılıyorum.

kılo veren herkesı sımdıden tebrık edıyorum

Eki Görüntüle 894261 Eki Görüntüle 894262
Günaydın Nihal' cim kocaman tebrik ediyorum seni. :nazar: :KK9:

herkese koccammann gunaydın daha tartılmadım inşallah sonuclar guzel olur :KK16:
Günaydın canım hoş geldin :KK16:

X