Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlr günaydın ben ebruya ulaşamadım sanırım numarası değişmiş okula gidiyorum kahvaltımı yapıp 2 gün gelemeyebilirim bugün temizlik yapcam okuldan gelince akşama sarma filan sarcaz ertesi zaten malum gün hazırlıkla geçer biliyorsunuz ayy çok heyecanlıyım yine uğramaya çalışcam öpüldünüz

Günaydınnnnnnnnnn.:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:REGLLL!!!Napacam ya heryerim şişti 1.1 kg vermiştim cumadan beri bugun tartıldım 1.1 almışım nasıl gidecek bu şiş offf yaaa...Dün asabiyetimden belliydi bayan olmak ne zor iş arkadaş bünye alt üst oldu

Tatlı telaşlar şansın bol olsun canım

günaydın
bu hafta çok koptum buradan ev çocuklar az stres sıkıntılı bir hafta derken günler geçiyor..

HERKESE GUNAYDINN KIZLAR
BEN 3. Takımdan merve
Hepinize saglıklı, güzel menülü,mutlu , umutlu, huzurlu sevdıklerınızle beraber bi gün gecirmenizi diliyorumm
Hedef kılolarınıza tez zamanda ulasmanız dılegıyle HOŞCAKALIN

dünkü menü
sabah 07:50
1 yumurta
3 adet zeytin
1 dilim çok tahıllı ekmeğe ince kat krem peynir
çay

ara 10:20
1 bardak ayran
10 adet badem

öğle 12:15
4 adet ızgara kanat
4 kaşık yoğurt..
2 elma dilim patates kanatlarla beraber ızgara şeklinde

ara 15:00
2 bardak ayran içine nane kattım..
2 dilim kaşar

akşam 19:00
taze fasulye pişiriyordum yetişmedi çok acıktım
yine 2 bardak ayran
1 dilim çavdar ekmeğine az krem peynir yedim..
3 yaprak kıvırcık az roka..
dün çok acıktım anlamda veremedim..
spor yok
su 2 litre..

ay her şey yolunda gider inş harika olucaaak

moralini bozma bol su ve yeşilçay la gider bence şişliğin :) ilk gün ben de feci şişiyorum

günaydın
bu hafta çok koptum buradan ev çocuklar az stres sıkıntılı bir hafta derken günler geçiyor..

günaydın merveee :)) ben de buse

teşekkür ederiiiz

Günaydın kızlar bugün biraz yoğun olacağım, ara ara gelip yazarım..:13:

günaydıın

patatesler ve kaşar olmamış. akşamı açıklamışsın akşam da sorun yok bence

günaydın günaydınn günayydıınnn günaydın çıtır kızlaaar

bu sabah tartıldım ve 52.5 i gördüüüm sonunda haftalık hedefime ulaştım şuaaan umarım cumaya kadar daha da vermiş olurum

mesaj sayıları

06.12.2013
buseb: 26
glmscs: 5
gubsej: 9
mavera87: 2

07.12.2013

buseb: 22
glmscs: 13
gubsej: 15
mavera87: 3

evamaria mesaj kutun dolu olduğu için burdan bildirim yapıyorum. not alırsan sevinirim canım

09.12.2013 mesaj sayım 9
10.12.2013 mesaj sayım 14

Günaydın kızlar bugün biraz yoğun olacağım, ara ara gelip yazarım..:13:
günaydın kolay gelsin..
günaydın teşekkür ederiz canım sağol..
günaydın ..tartılmasna daha iyiydi belkide cumaya vermiş çıkacaktın ama şimdi tartılınca moralinde bozulmuş...
Günaydın..bende numarasında bulamadım face den mesaj attım ..
benim ikiside sfır sanırım..
güzel menü.. kahvenin saati çok geç ödem yapmasın..
güzel sporda var..
herkese selaaamm
ne var ne yok bakalım
cok ama cok hastaydım cok sükür daha ıyıyım sadece oksurugum kaldı.
arkadaslar menumu paylasayım sımdı
geçmiş olsun canım..
kızlar bugun orucluydum
akşam: tavuk, 3 yemek kasıgı pırınc pılavı,

1,5 lt su
-45 dk plates
-leslıe yapmayı dusunuyorum buırazdan
Allah kabul etsin..
Kızlar ben size ödüllerimi yazmısmıydım?
suan 63,5 kiloyum
62 olunca pide yaptırıcaz
60 olunca iskender yicez
57 oluncada laptop:)) ve bu hikaye de burda bitecek:) insallah Allahım insallahh
oh harika eşimin kilomla iligli bir sıkıntısı olmadığı için ödüllü bir yarışamaya giremiyorum..maşallah sana kap tüm ödülleri
popyes dışında iyi onların tavuk sandevici oluyor daha hafif olur snaırım..
hareket te güzel..
evet masallah deryayaa :))
teşekkür ederim..
canım sen nekadar pozitif birisin ya maşallah
:) teşekkür ederim canım enerji terapistiyim..akşam kadar insanlarla çalışma telfon görüşmesi faceden mesajlaşma bu şekli yardımcı oluyorum.doğal olark pozitifim modumun düştüğü anlar oluyor ama nefes çalışmaSı dua zikir ve an'da kalarak toparlanıyorum inşALLAH..

evamaria mesaj kutun dolu olduğu için burdan bildirim yapıyorum. not alırsan sevinirim canım

09.12.2013 mesaj sayım 9
10.12.2013 mesaj sayım 14

harikasın
patatesler ve kaşar olmamış. akşamı açıklamışsın akşam da sorun yok bence
patates ekmek yerine ve 2 dilim canım..
kaşarda yine 2 dilim ve ikindi öğünü o saatlerde benim kan şekerim feci düşüyor proteinli birşey olmalı yoksa akşama aç kurtlar gibi herşeyi yiyesim geliyor..
mesaj sayıları

06.12.2013
buseb: 26
glmscs: 5
gubsej: 9
mavera87: 2

07.12.2013

buseb: 22
glmscs: 13
gubsej: 15
mavera87: 3

kilo vermenizi kolaylaştırcak olumla kelimeleri..
zikri YA SAMED YA MÜRİD
OLUMLAMASI
ÖNCE NİYET EDİYORSUNUZ BEN FELANCA(anne adınız) KIZI (kendi adınızı ) söyleyin..
sonra :
KİLO VERME:
“Sağlıklı beslenmeyi ve en ideal kilomda olmayı seçiyorum. Bedenim için en iyi kiloya ulaşınca, doğru beslenerek ve bedenime iyi bakarak kilomu korumayı kabul ediyorum. Hemen şimdi hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlamaya ve en kısa zamanda ideal kiloma ulaşmaya tüm kalbimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum.”

Son düzenleme:

uykumu açsın diye yarım içtim canım. 1 fincan bile içemedim şekersiz olunca tadı çok kkötü geldi :)

Gunaydın kızlar, istanbul bembeyazzz:)

ay eveeet

beyaz peynir ya da yoğurt tercih et canım. kaşar değil :26: ben hiçbir diyette kaşar önerildiğini görmedim. hep uzak dur derler. sen de dikkat et bence. küçükk şeyler diye düşündüğümüz şeyler kilo vermemizi engelleyebiliyor

ebru iyiymiş..Bugün gelecekmiş..bir süre uğrayamazsam merak etmeyin demiştim ya diyor ..

ay tamam tamam ben biliyordum zaten

çok güzeeel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…