Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gercekten ne ise yaradigini bilmiorum ama fena degildi ya kaynatmadim robotta cektim biraz su biraz limon iyi gitti bi de tok tuttu sanki:)
Çok ciddi bir yağ yakıcıdır canım maydanoz suyu, diyetisyenim de bana vermişti ama içemiyorum ben..
ne yedıgımı degıl ne yedıklerım off gerçekten yazmaya utanıyorum ama yazıcam herseyı dıyın bana gerçekten hakedıyorum pasta, börek, poğaça ve sarma :KK43: :KK43:
Önümüzdeki 1 hafta kaçamak yok..

günaydın kızlar yorumlarınız için teşekkür ediyorum bugün ebruya ulaşırım ben mutlaka uğrar bi haber verir bende staja gidiyorum ama diyetten o kadar sıkılmışım hep bahaneler arıyorum sağlıksız şeyler yemek için ama yemicem En Büyük KK şu perşembe geçsn sporada devam etcem
Hadi bakalım Burcum sakın salma..

bigun oncesi batirdigim icin dun yuklendim hemen diyete :)
İyi yapmışsın tatlımm
gunaydiiin
gunaydin herkeseee :)

Gunaydıın kızlar, yoldayımmm:)

Günaydınn kızlar.

günaydın..paşa hala öksürüyor..:KK43:

günaydınn:KK16:

tarçınlı ılık süt çok iyi kesiyor..

meyva çok olmuş gerçekten..

teşekkür ederim..porsiyon çok önemli ve yendiği saat ..ömür boyu sağlıklı beslenmeyi öğrenmek adına yola çıktık.makarnamda ayrıca bol nane ve pul biber ekliydi..çokta güzel yetti...
makyaj konusunda sana katılıyorum yaşa göre ve günün saatine göre yapılsa özellikle cilt bakımına önem verilirse rimel ve parlatıcı genç le riçin en idealı ..ve az makyaj bakımlı bir yüzü oldukça çekici ve sağlıklı gösterecektir..:KK34:
Günaydın hepinize kızlaaar..
Aaa tarçınlı süt çok mantıklı ya, tatlı ihtiyacını çok güzel giderir.
Makyaj konusunda da çok haklısın ben de 21 yaşındayım ama dışarda yaşıtlarımı görüyorum komik komik makyajlar yapmışlar. Hiç elit görünmüyor, onlara sorsan dünya güzelleri..

Eki Görüntüle 889832 bundan sonra fırat diyeti yapacam:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
hahahahha ay Fırat yaa

kuzular ben derse geciyorum. gunde 1 dersi bitirmeliyim bi ders 4 unite 120 sayfa falan. yetismesi dun son unite :KK43: vaktim de yok. beni merak etmeyin arada gelmeye calisirim :)

kacamaksiz bi gun diliyorum hepimize. opuldunuz :)
Benim de mazeret sınavlarım var önümüzdeki iki gün.. Ben de bugün ara ara ders çalışacağım.

Ay karnım çok kötü kızlar. Mazeret sınavlarına hak kazanıp kazanmadığımı öğrenemiyorum okuldan ama sınav yarın... Böyle de bir sistem var. Karın ağrım biraz azalsın öyle ders çalışmaya başlayacağım.:2:

Canım ne zaman içmek gerek peki diyetisyen ne zaman önerdi bi de kaynatılmışı mı yoksa klorofil halinde mi?
Sabah kahvaltıdan 30 dakika önce demişti. Bir de her gün taze kaynatıp, süzülmesi lazım. Çünkü 1 gün beklese bile zehirliyor. Ben zehirlendim canım bir kere aman dikkat

gunaydın kızlar ne gunaydını yaa tünaydın gec uyanınca boyle oluyor :KK9: eşim 3,5 gıttı işe bende mısafırler gıttıkten sonra gece 1,5 ta falan uyudum ondan gec uyandım :nazar: dunku kotu akşam benı cok etkılıyor mıdem falan cok kotu coktandır bu kadar yemıyordum ondan galıba.. :26:
bugun oruc tutuyorum gunler kısaken tutmalıyım ölümün ne zaman gelecegı bellı degıl...
neyse ben bi geçmişe bakıyım bana kızan olmuş mu :KK9:

gunaydın kızlar ne gunaydını yaa tünaydın gec uyanınca boyle oluyor :KK9: eşim 3,5 gıttı işe bende mısafırler gıttıkten sonra gece 1,5 ta falan uyudum ondan gec uyandım :nazar: dunku kotu akşam benı cok etkılıyor mıdem falan cok kotu coktandır bu kadar yemıyordum ondan galıba.. :26:
bugun oruc tutuyorum gunler kısaken tutmalıyım ölümün ne zaman gelecegı bellı degıl...
neyse ben bi geçmişe bakıyım bana kızan olmuş mu :KK9:
Şapşik ya hihihiih

Kızlar diyetkolik diye bir site buldum, çok güzelmiş. Buradaki gibi diğer diyet yapanlarla birebir iletişimde olamıyorsun sanırım ama diyetisyenlere direk yazışabiliyorsun. Üyelik paralı tabi, ben üye oldum. Çok faydalı bence ya. Bütün yiyecekleri, içecekleri listelemişler besin değerleri ve kalorileri ile.. Sen de her gün seçip seçip yedim diye yüklüyorsun. Gün sonu raporu veriyor, şu kadar yağ - şu kadar şeker - şu kadar kalori aldın diye vs. bir sürü şey var.:KK52:

Kızlar diyetkolik diye bir site buldum, çok güzelmiş. Buradaki gibi diğer diyet yapanlarla birebir iletişimde olamıyorsun sanırım ama diyetisyenlere direk yazışabiliyorsun. Üyelik paralı tabi, ben üye oldum. Çok faydalı bence ya. Bütün yiyecekleri, içecekleri listelemişler besin değerleri ve kalorileri ile.. Sen de her gün seçip seçip yedim diye yüklüyorsun. Gün sonu raporu veriyor, şu kadar yağ - şu kadar şeker - şu kadar kalori aldın diye vs. bir sürü şey var.:KK52:

Evet canim bende uye olmustum bi gunluk.ama diyetarkadasim die bi site var kalori takibi yapiosun cok hosuma gitti yediklerimi giriorum su kadar kilo verdiniz diio ve tutuyo cidden bi bak istersen

selam kızlar çok yorgun bi gün geçirdim ve yemeğimi yiyip ödev yapcam ebruya daha yeni mesaj attım yoğunluktan tamamıyle aklımdan çıkmış cevap atarsa hemen yazarım :KK51:

Dünkü menüm

sabah
tambuğdaylı tost

öğle
salata
tavuk sote
tarhana çorbası

akşam
2 kaşık şehriye pilavı
ciğer kavurma

--------------------------------------

Bugünkü menüm

sabah
1 bardak süt

öğle
popeyes tavuk nugget

akşam
1 mandalina

her iki günde de 1 litre su içtim.
Servisten 3 durak önce indim- 3 durak sonra biniyorum(hareket adına)
bu iki günde inanılmaz yoğun stres yaşadım ki tarifi mümkün değil...

Kızlar ben size ödüllerimi yazmısmıydım?
suan 63,5 kiloyum
62 olunca pide yaptırıcaz
60 olunca iskender yicez
57 oluncada laptop:)) ve bu hikaye de burda bitecek:) insallah Allahım insallahh:KK16:

X