Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Yaaa( kendime hiç guvenmiyorum, aslında normal zaman olsa belki tutarım kendimi, ama regl arefesindeyim, saldırmayayımda...

saat geç olmasa çok iyi oldur. güzel menü afiyet olsun

menümü yazayım

sabah:
1 dilim ekmek
1 kk peynir
2 küçük parça kaşar
3 zeytin kavrulmuş

ara:nescafe

öğle:
1 tabak karnabahar yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

ara:1 küçük çikolata maalesef

akşam:
12 kase ezogelin çorba
3-4 tane küçük ciğe

ara:filtre kahve

2 litre su r

Canim afiyet olsun ama ckolata olmamis ya bu hafta sana ceza gelwcek heralde.bi de kasara kucuk die aldanma kalorisi acayip yuksekmis.diyetarkadasim die bi site var bi bak istersen oraya 3 gundur bakiyorum bundan bise olmaz die yediklerimin kalorisi okadar yuksekmis ki.cok yardimci oluo bana ideal kiloya ulastigimda da birakmic o siteyi en azindan kac kalori aldigimi gorurum ertesi gun toprlamam gerekirse toparlarim.

Ya hala obez sinirindayim obezden kurtulabilmem icin 89.6 olmam lazim.o rakami daha gec mi gorurumki ben ya bazen moralim yerle bir oluyo olmayacakmis gibi gelyor hem artik boyle devam edeceksin deyip rejimde oldugimu kendime caktirmiyorum 1 gr da gitse birakmicam diorum bazende 3er 5er gitsin bi an once kurtulayim diorum benim terazi cok dengesiz yaww.neyse yilmak yok 24 kilo ne ki yerken iyiydi!!!!!!!!!!!!!!! Ah o cipsler ckolatalar Allah kahretmesin sizi bi dhaa yersem sizi nolim.

canım bak azimlen daha da 89.6 yı 2 haftada çok rahat görebilirsin aslında sadece sıfır kaçamaksız bol sulu ve günde yarım saat tempolu yürüyüşle

günaydın kızlar kahvaltımı yapıyorum dershaneye gitcem daha sonra gencayla buluşcam kıyafetleri alcaz tadilattan birazda gezicez akşam gelirim sanırım öpüldünüz

çikolata hiç olmamış canım ya. hem de akşam üstü yemişsin. korkunç yani. sporun da yok. lütfen aldanma çikolataya vs. onları yiye yiye böyle olduk zaten. bırak bir süre sonra yiyebileceksin zaten. 5 saniye süren bir haz duygusu için ziyan etme bundan sonra günlerini

canım 24 kg inan bir şey değil. ben 20 kg verdim daha da verirdim. vermek zor değil sadece irade su ve biraz da spor. aynı burcunun dediği gibi. eğer kaçamak falan yapmaz bunlara da dikkat edersen kurtulursun 5 ayda ve yaza bomba gibi girersin emin ol yahu millet varya 70-80 kg veriyor anacım bizimkiler neki yaa

günaydın kızlar kahvaltımı yapıyorum dershaneye gitcem daha sonra gencayla buluşcam kıyafetleri alcaz tadilattan birazda gezicez akşam gelirim sanırım öpüldünüz

Günaydın kızlaaar
Ben de kahvaltıyı hazırlıyorum şimdi, az sonra yiyeceğim.

günaydın çıtır kızlaaarr

Dünkü Menüm:

sabah 10.30
1 yumurtadan dukan krep
1 bardak süt
1 kk b. peynir
3 zeytin
yarım dilim çavdar ekmeğine 1 tatlı kaşığı kahvaltılık sos
1 küçük portakal

öğle 15.00
1 tabak haşlanmış ıspanak
1 yk süzme yoğurt

akşam 18.00
4 yk ızgara et
3 yk yağsız fırında kabak

gece 22.00
bir el kadar fırında yağsız balık :26:

3 lt su
spor yok

eveeet pazar günü mesaj sayılmıyor tabi kimse yok

hemen müjdemi vereyiiim

sabah tartıda 52.9 gördüm kimse tutamaz artık beniiiiiiiiiiiiii

53 lere veda ettim bir daha görmiycem bekle beni 48 sonra da memişler gitmezse 45 olcaaam

venüüüss burda seni ilgilendiren bir şey var canım. daha sonra takıma girmek gibi bir niyetin var mıydı yoksa burada paylaşım senin için yeterli mi canım?

2) 314. etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye olmuştur: Rainbow03 / Venuskadini
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-cuma-zayiflama-yarismasi-4.html#post33001885

Gece balığı olmamış bir tek bebeğim afiyet olsun.

Maşallah canıııım ben de bugün tartıda 80.1 kg çıktım. 700 gr vermişim
Zamanı geldiğinde listeye gireceğim canım bir ayarlamasını yaparız onun. Zaten diskalifiyeden 6 ay sonra tekrar yarışa giriliyor, ben girdiğimde 6 ay çoktan dolmuş olacak sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…