Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sorun yaşamayacağına inandıysan sıkıntı çıkmaz tatlım kaynanalara ön yargılı bakmamak lazım onları sevmek lazım:KK53:Kesinlikle süper olur ev alman inşallah olur.

Allah uzun ömürler versin yeni yaşı kıutlu olsun prensesin.
Nie kaçtı ki ya ben bisürü caydıracak şey ekliom buraya yağlarla ilgili aşk olsun ama:KK30:

Bol şans canımm.İnşallah biz sizi sonra ararız demezler.

off bende gıttım banada ararız dedıler dahada arıyorlar :KK47: dusundukce aglıyasım gelıyor :KK14::KK31:

Son düzenleyen: Moderatör:
ayy masallah :nazar: bende kacamaklardan kacmaya calışıyorum :KK55:
kaç canım kaç onu yerken verdiği mutlulukmu yoksa yemeyip duyduğun özgüven mi ben özgüveni tercih ediyorum mutlu olacak daha çok şey var yemek dışında:)

off bende gıttım banada ararız dedıler dahada arıyorlar :KK47: dusundukce aglıyasım gelıyor :KK14::KK31:

Canım o kibarca olmaz demek umudunu kırmak istemem ama.Bi çok kez yaşadım atanmadan önce,döneni görmedim alacak olan sana yamanmaya çalışıo senin bişe yapmana gerek kalmıo zaten.Ağlama Allah her zaman bi kapı açar içini ferah tut ben başıma gelen her olumsuz olayda isyan yerine böylesi daha hayırlıymış diorum biliyorum ki Rabbim benim için en doğrusunu veriyor kaldıramayacağım yükün altına sokmuyor minnetim sonsuz.Mesela ben ilk alımda yerleşemedim okadar moralim bozuldu ki niye gidemedim die 90 almıştım kpssden daha nekadarını yapabilirim die sızlanıodum...İkinci alımda 2006dan beri hiç kadro açmayan yer açtı eşimin yanı varmı böyle bişe mucize resmen ben başka yere atansaydım evlilik süremiz çok çok daha ertelenecekti ne sıkıntılar yaşayacaktım Allah bilir.Ama noldu normalde bizde ilçeye alım olmaz genelde bakanlıklardır o kadar imkansızdı ki benim buraya yerleşmem,o ihtimali bırak gerçekleştirmeyi hayalini bile kurmuyorduk ama oldu:)

Bol şans canımm.İnşallah biz sizi sonra ararız demezler.
CV'im baya sağlam canım benim neyse ki:KK15: daha 3. sınıftayım ama hiçbir iş yerinden sonra ararız almadım daha bakalım:KK76: Bir çok şirket için de yetersiz durumdayım tabi onlara başvurmuyorum bile:KK23:

Dünün Menüsü;
Sabah:

1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 tutam maydanoz, roka
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
Ara:
6 fındık
1 muz
Öğle:
1 pors. zeytinyağlı fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 kepekli grisini
1 çilekli activia
Akşam:
1 pors. yumurtalı ıspanak yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
*
3 lt. su
2 kupa yeşil çay
3 kupa kahve

Ya hala obez sinirindayim obezden kurtulabilmem icin 89.6 olmam lazim.o rakami daha gec mi gorurumki ben ya bazen moralim yerle bir oluyo olmayacakmis gibi gelyor hem artik boyle devam edeceksin deyip rejimde oldugimu kendime caktirmiyorum 1 gr da gitse birakmicam diorum bazende 3er 5er gitsin bi an once kurtulayim diorum benim terazi cok dengesiz yaww.neyse yilmak yok 24 kilo ne ki yerken iyiydi!!!!!!!!!!!!!!! Ah o cipsler ckolatalar Allah kahretmesin sizi bi dhaa yersem sizi nolim.

Canım bende aynı durumdayım. 1 kilodan fazla veremiyorum ama kendimi çok zorlamadığımdan. Kilomuz fazla aceleye gerek yok benim hedefim ayda 4 kilo. Düşünsene bundan 6 ay sonra diyet yapmasan şu kilolarında olursun ama ayda 4 kilo vererek 6 ay sonra 24 kilo daha az olacağız :) ben 6 ay sonra kızımı kucağımdan indirmiş gibi olcam diye heveslendiriyorum kendimi :KK1:

:KK9:

Bi muz 110 cal. sanırım değil mi?
Hurmayı da yedim 700 gr da verdim, sen de 53'lerden kurtulduuun! amaaan çikolata yemekten iyidir:KK9: Ay dur diyetisyenime sorayım yasak mı diye:44::KK23:

sor bakalim bi :KK66:
yağlara dair bilimsel çalışmalarım devam ediyor:KK1::KK1::KK1::KK1:

Çok fazla kilo verirseniz yağ hücreleriniz büzülür, ancak kaybolmaz: Kilo alımından dolayı sahip olduğunuz 100 milyar yağ hücresi leke gibi görünebilir. Yağ hücreleriniz şiştikten ve çoğaldıktan sonra kilo verebilirsiniz. Gerçekte, kilo verdiğinizde yağ hücreleriniz büzülüyor. Bunların toplam sayısının sadece düşmesine rağmen, hücreler daha az aktif hale geliyor, vücudunuzda duruyor ve büyümek için büyük bir ziyafet çekmenizi bekliyor. Bu nedenle hızlı kilo verip almak yerine, normal kilonuzu aynı seviyede tutmaya çalışın.

faydali bi bilgi daha :)

kızlar ben geldim elbisemi alamadım ya çarşıda tadilat varmış kapalıymış gezdim bi o kdar da yedim sanırım rutinim şöyle olcak bigün fazla yiyip 6 gün diyet şeklinde olcak artık çünkü gerçekten kilo veremedğimi düşünüyorum artık herkes dio ki bu kiloda kal delirttiler beni spora deva etcem jillianı bitircem kilo verirsem ne ala veremezsem bu kiloda kalmaktan rahatsız değilim

günaydın kızlar dükkanı ben kapatmışım ben açayım dedim dün güzel bi gündü gencay a söz için ceket filan aldık tabi arada boş durmadım kendimede kzak filan aldım :KK9: bu arada ev almaya karar verdik kızlar gencay ın kredi işi olursa kaynanamların karşı daireyi alıcaz kaynanam öle aksi bi insan olmadığı için sıkıntı yok sıkıntı olursa lojmana çıkarız dedi gencay bakalım olurda evlenmeden bi çp sahibi oluruz diye düşünüyorum bu arada elbiseleri inş. bu akşam alıcaz :KK14:

ins kredi cikar burcuu :) bu kiloda mutluysan. sorun yok canim :KK66:

Bugun kızımın dogumgunu, 6 yasını doldurdu. Dün kutladık, ona kelevekli pasta yaptım:) dün kactı biraz ya, ama bu hafta bakalım duzelcekmi, regl de olucam..

mutlu yillari olsun :) keske sen kacamak yapmasaydin ama ben de dun aksam batirdim :KK43:

7 aralık -3
6 aralık - 2
5 aralık - 5
4 aralık - 5
3 aralık - 6
2 aralık - 8

Hangileri eksikti hatırlayamadım:26:

pek ic acici degil paylasimlar canim :/

:KK16::KK16::KK16: günaydın cıtır hanımlar :KK16::KK16::KK16:
nasılsınız ben hala grıbım :2: bugun enerjıyım nedense uyurum dıye yataga gırdım uyuyamadım :21: nyse ben bi gecmişe bakyım :KK34:

tunaydiin :) sanirim ben de grip olcam :KK43:

ayy yemeseydınn ıyı olurdu bu arada kızının yenı yası hayırlı olur inş :KK16:

hayırlı olsun cnm :KK16:

ya cnm ben hergun bı tane hurma yıyorum liflerı oldugu için sındırımı kolaylaştırıyor ben faydasının goruyorum ama hıc kalorı hesabı yapmadım :KK53:

bence oyle dusunme cnm bak mesela kaptanımız kac kılodan buralara gelmış :nazar: yani daha birsuru kişi demekkı isteyınce oluyor azim onemlı bak şöylede dusune bılırsın bısey yedıgın zaman agzında tadı sanıyeler suruyor ama vucudunda yıllarca kalabılıyor yanı yemeden once dusun ben boyle yapıyorum faydalı oluyor :KK34:

hurma cok guzel bi sey yaaa :)

Tatlım geliyo bana öyle arasıra moralim alt üst oluo ümitsizliğe kapılıyorum ama yine de kaçamak yapmıyorum bugun rejime başlayalı tam 35 gün olmuş daha kaçamak yapmadım maşallahh:)kendime şaşırıyorum ilk kez bukadar uzun süre kararlı bi şekilde ilerliyorum:nazar:İşte bazen bi an önce olsun istiyorum sabırsızlık oluyor ama yılmayacamm:):):)

harikasin canim cok taktir ettim dogrusu :)

Bugün öğle yemeğinden sonra iş görüşmesine gideceğim, sonra arkadaşımla buluşacağım. Bakalım bakalım..

iyi gecer ins :))

takma canim yaa olur oyle arada :)

Dünün Menüsü;
Sabah:

1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 tutam maydanoz, roka
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
Ara:
6 fındık
1 muz
Öğle:
1 pors. zeytinyağlı fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 kepekli grisini
1 çilekli activia
Akşam:
1 pors. yumurtalı ıspanak yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
*
3 lt. su
2 kupa yeşil çay
3 kupa kahve
guzel menuu :)

mutlu yillari olsun :) keske sen kacamak yapmasaydin ama ben de dun aksam batirdim :KK43:

Evet bende kendimi takdir ettim:)çoğu zaman izoleydim ama zaafım olan şeylerlede baya karşılaştım ama reddettim:63:kaçamaksız bi 35 gün bi daha 35 derken ideal kiloma ulaşacam inşallah

Canım bende aynı durumdayım. 1 kilodan fazla veremiyorum ama kendimi çok zorlamadığımdan. Kilomuz fazla aceleye gerek yok benim hedefim ayda 4 kilo. Düşünsene bundan 6 ay sonra diyet yapmasan şu kilolarında olursun ama ayda 4 kilo vererek 6 ay sonra 24 kilo daha az olacağız :) ben 6 ay sonra kızımı kucağımdan indirmiş gibi olcam diye heveslendiriyorum kendimi :KK1:

İnşallah canım ya evet hiç ugraşmayıp kendimi 200 kiloda da bulabilirdim 6 ay sonra bambaşka durumda da olabilirdim acelem yok da işte bazen sıkıyo hemen sonuç almak istiosun ama sabaha sakinleşiyorum 100 gr eksildiğimi görünce:)canım sen nie 70 hedef koydun ki bmı 17 çok düşük değil miii:KK53:Boyun kaç?

Haa bu arada az önce yemekte.pilav vardı ama almadım:) eskiden oldugu gibi..:) cırbamı içtim etimi yedim:)

slm arkadaşlar nasılsınız?Yazdan bu yana tanıdığım pek kimse kalmamış sanırım.

Burcu'cum abiyen ve saç rengin çok güzel cnm.Nişan kıyafetin sanırım.Allah tamamını erdirsin.Bir ömür boyu mutlu ve sağlıklı yaşarsınız inşallah.:KK16:

Ah Burcu ah 2 ay önce 60'lı rakamları görmeye başlamıştım ama şu an sonuç çok kötü.80'in üstündeyim.:KK43::KK43:

Kızlar kendinizi bırakmayın tam gaz devam edin..

Herkese az kalorili,bol sporlu,sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.:KK16:

Son düzenleme:
Bugun kızımın dogumgunu, 6 yasını doldurdu. Dün kutladık, ona kelevekli pasta yaptım:) dün kactı biraz ya, ama bu hafta bakalım duzelcekmi, regl de olucam..

Tuba'cım kızının yaş günü kutlu olsun:KK16:.Fotoğrafını az önce gördüm.64 kilosun.Tebrik ediyorum.:KK9:
Aşağı yukarı aynı kilo ve ölçülerdeydik.Ama benim o zamanki kilomdan, ölçülerimden eser kalmadı.geçen hafta kilom 81,600 çıktı.Göbek çevremde 104 cm olmuş.:KK50:

Benim umutsuzluk çanlarım yeniden çalmaya başladı kızlar!! Kilo vermeye başladığım dönemde çocuk oyuncağı gibi geliyordu kilo vermek ama şu ara imkansız gibi..:KK43:

Son düzenleme:
slm arkadaşlar nasılsınız?Yazdan bu yana tanıdığım pek kimse kalmamış sanırım.

Burcu'cum abiyen ve saç rengin çok güzel cnm.Nişan kıyafetin sanırım.Allah tamamını erdirsin.Bir ömür boyu mutlu ve sağlıklı yaşarsınız inşallah.:KK16:

Ah Burcu ah 2 ay önce 60'lı rakamları görmeye başlamıştım ama şu an sonuç çok kötü.80'in üstündeyim.:KK43::KK43:

Kızlar kendinizi bırakmayın tam gaz devam edin..

Herkese az kalorili,bol sporlu,sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.:KK16:

ahh özlem ahhh :KK47: keşke lafımızı dinleseydin :KK20:evet nişan abiyem kuzucum

canım kredide şimdilik bi sıkıntı var ama ev sahibi ile bi anlaşma yapmaya çalışcaz bakalım nasıl olcak

$DSC_0034.jpg $DSC_0035.jpg

kızlar söz elbisemmmmm :KK53:

X