Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gece balığı olmamış bir tek bebeğim afiyet olsun.

Maşallah canıııım ben de bugün tartıda 80.1 kg çıktım. 700 gr vermişim :KK70:

Zamanı geldiğinde listeye gireceğim canım bir ayarlamasını yaparız onun. Zaten diskalifiyeden 6 ay sonra tekrar yarışa giriliyor, ben girdiğimde 6 ay çoktan dolmuş olacak sorun yok.
:KK12:

sorma canım ya çok canım çekti annem yapınca sıcakken yiyiverdim :KK9:

700 gr :KK52: süpeeer :KK76:

onun ayarlaması yapılır evet de diskalifiyeden 6 ay sonra diskalifiyenin silindiğini bilmiyordum bu konuda emin misin? :26:

güle güle 53 güle güleeee :KK76:
güle güle 53 güle güleee :21:
güle gülee :KK23:
güle güleeee :KK23:
güle gülee :KK23:
ooo ooooooooo :KK52:

bak vakti geldi çıtır olmanın :KK12:
hadi 53 sana güle güleee :KK33:

:KK53:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaarrr öldüm ben öldümm haftasonu işyerinde kimse yok ohhh kebap takılırım ne güzel diodum daha montumu yeni indirmiştim ki Çinden heyet gelmiş santrali gezeceklermiş hayır bugunumu buldular yahuuu en soğuk günnnn:KK53:Müdür aradı Funda Hanım arkadaşlarla ilgilenelim dedi:KK53:Giy montu çık ayaza gez kazanı türbini kömürü kontrol odasını yüz felci geçiriodum ya hayır adamları bi anlasam güya ingilizce konuşuolar ama ben öle bi dil görmedim puhahahah.Arada bi dıdıdıdıdıdıdıdı die bişeler diodu acaba çince de evet evet evet evet mi demekti aklımda deli sorular yolladım minik boylu küçük elli arkadaşlarımı odaya girdim bi kahve söledim Müdür aradı funda hanım ben burdayım işler hakkında bana bilgi verin die:KK53:bi de ona koşturdum ahanda yeni oturdum Allahtan sabah evde yemişim bişeler yoksa kalacaktı benim kahvaltı.öğlen için meyve getirmiştim ama işçilerim sağolsunlar fırında balık yapacaklar bana birazdan onu yemeye gidecem:)offf bol rokalı tereli misssss

sorma canım ya çok canım çekti annem yapınca sıcakken yiyiverdim :KK9:

700 gr :KK52: süpeeer :KK76:

onun ayarlaması yapılır evet de diskalifiyeden 6 ay sonra diskalifiyenin silindiğini bilmiyordum bu konuda emin misin? :26:
Evet takımlar ile ilgili bir yerde okumuştum. Bir değişiklik oldu mu kuralda bilmiyorum tabi.

Kızlaaaaaaaaaaaaaaarrr öldüm ben öldümm haftasonu işyerinde kimse yok ohhh kebap takılırım ne güzel diodum daha montumu yeni indirmiştim ki Çinden heyet gelmiş santrali gezeceklermiş hayır bugunumu buldular yahuuu en soğuk günnnn:KK53:Müdür aradı Funda Hanım arkadaşlarla ilgilenelim dedi:KK53:Giy montu çık ayaza gez kazanı türbini kömürü kontrol odasını yüz felci geçiriodum ya hayır adamları bi anlasam güya ingilizce konuşuolar ama ben öle bi dil görmedim puhahahah.Arada bi dıdıdıdıdıdıdıdı die bişeler diodu acaba çince de evet evet evet evet mi demekti aklımda deli sorular yolladım minik boylu küçük elli arkadaşlarımı odaya girdim bi kahve söledim Müdür aradı funda hanım ben burdayım işler hakkında bana bilgi verin die:KK53:bi de ona koşturdum ahanda yeni oturdum Allahtan sabah evde yemişim bişeler yoksa kalacaktı benim kahvaltı.öğlen için meyve getirmiştim ama işçilerim sağolsunlar fırında balık yapacaklar bana birazdan onu yemeye gidecem:)offf bol rokalı tereli misssss

vay vay vaaayyy :KK52: feci koşturmuşsun iyi kalori yaktın bu açıdan bak keyifleeeen :KK76: afiyet olsun şimdiden :KK16:

Evet takımlar ile ilgili bir yerde okumuştum. Bir değişiklik oldu mu kuralda bilmiyorum tabi.

ben kuralı bile bilmiyorum :KK9:

venüüssssssssss :KK52:

1 adet hurma meyvesi 275 kalori yani nerdeyse 3 muz eder :KK53:

yandım anam yaa çokmuş yaaa :KK14:

ben kuralı bile bilmiyorum :KK9:
:KK9:

Bi muz 110 cal. sanırım değil mi?
Hurmayı da yedim 700 gr da verdim, sen de 53'lerden kurtulduuun! amaaan çikolata yemekten iyidir:KK9: Ay dur diyetisyenime sorayım yasak mı diye:44::KK23:

yağlara dair bilimsel çalışmalarım devam ediyor:KK1::KK1::KK1::KK1:

Çok fazla kilo verirseniz yağ hücreleriniz büzülür, ancak kaybolmaz: Kilo alımından dolayı sahip olduğunuz 100 milyar yağ hücresi leke gibi görünebilir. Yağ hücreleriniz şiştikten ve çoğaldıktan sonra kilo verebilirsiniz. Gerçekte, kilo verdiğinizde yağ hücreleriniz büzülüyor. Bunların toplam sayısının sadece düşmesine rağmen, hücreler daha az aktif hale geliyor, vücudunuzda duruyor ve büyümek için büyük bir ziyafet çekmenizi bekliyor. Bu nedenle hızlı kilo verip almak yerine, normal kilonuzu aynı seviyede tutmaya çalışın.

kızlar ben geldim elbisemi alamadım ya çarşıda tadilat varmış kapalıymış gezdim bi o kdar da yedim sanırım rutinim şöyle olcak bigün fazla yiyip 6 gün diyet şeklinde olcak artık çünkü gerçekten kilo veremedğimi düşünüyorum artık herkes dio ki bu kiloda kal delirttiler beni spora deva etcem jillianı bitircem kilo verirsem ne ala veremezsem bu kiloda kalmaktan rahatsız değilim

günaydın kızlar dükkanı ben kapatmışım ben açayım dedim dün güzel bi gündü gencay a söz için ceket filan aldık tabi arada boş durmadım kendimede kzak filan aldım :KK9: bu arada ev almaya karar verdik kızlar gencay ın kredi işi olursa kaynanamların karşı daireyi alıcaz kaynanam öle aksi bi insan olmadığı için sıkıntı yok sıkıntı olursa lojmana çıkarız dedi gencay bakalım olurda evlenmeden bi çp sahibi oluruz diye düşünüyorum bu arada elbiseleri inş. bu akşam alıcaz :KK14:

Bugun kızımın dogumgunu, 6 yasını doldurdu. Dün kutladık, ona kelevekli pasta yaptım:) dün kactı biraz ya, ama bu hafta bakalım duzelcekmi, regl de olucam..

7 aralık -3
6 aralık - 2
5 aralık - 5
4 aralık - 5
3 aralık - 6
2 aralık - 8

Hangileri eksikti hatırlayamadım:26:

:KK16::KK16::KK16: günaydın cıtır hanımlar :KK16::KK16::KK16:
nasılsınız ben hala grıbım :2: bugun enerjıyım nedense uyurum dıye yataga gırdım uyuyamadım :21: nyse ben bi gecmişe bakyım :KK34:

Bugun kızımın dogumgunu, 6 yasını doldurdu. Dün kutladık, ona kelevekli pasta yaptım:) dün kactı biraz ya, ama bu hafta bakalım duzelcekmi, regl de olucam..
ayy yemeseydınn ıyı olurdu bu arada kızının yenı yası hayırlı olur inş :KK16:
günaydın kızlar dükkanı ben kapatmışım ben açayım dedim dün güzel bi gündü gencay a söz için ceket filan aldık tabi arada boş durmadım kendimede kzak filan aldım :KK9: bu arada ev almaya karar verdik kızlar gencay ın kredi işi olursa kaynanamların karşı daireyi alıcaz kaynanam öle aksi bi insan olmadığı için sıkıntı yok sıkıntı olursa lojmana çıkarız dedi gencay bakalım olurda evlenmeden bi çp sahibn cnmi oluruz diye düşünüyorum bu arada elbiseleri inş. bu akşam alıcaz :KK14:
hayırlı olsun cnm :KK16:

ya cnm ben hergun bı tane hurma yıyorum liflerı oldugu için sındırımı kolaylaştırıyor ben faydasının goruyorum ama hıc kalorı hesabı yapmadım :KK53:
Ya hala obez sinirindayim obezden kurtulabilmem icin 89.6 olmam lazim.o rakami daha gec mi gorurumki ben ya bazen moralim yerle bir oluyo olmayacakmis gibi gelyor hem artik boyle devam edeceksin deyip rejimde oldugimu kendime caktirmiyorum 1 gr da gitse birakmicam diorum bazende 3er 5er gitsin bi an once kurtulayim diorum benim terazi cok dengesiz yaww.neyse yilmak yok 24 kilo ne ki yerken iyiydi!!!!!!!!!!!!!!! Ah o cipsler ckolatalar Allah kahretmesin sizi bi dhaa yersem sizi nolim.
bence oyle dusunme cnm bak mesela kaptanımız kac kılodan buralara gelmış :nazar: yani daha birsuru kişi demekkı isteyınce oluyor azim onemlı bak şöylede dusune bılırsın bısey yedıgın zaman agzında tadı sanıyeler suruyor ama vucudunda yıllarca kalabılıyor yanı yemeden once dusun ben boyle yapıyorum faydalı oluyor :KK34:

ayy yemeseydınn ıyı olurdu bu arada kızının yenı yası hayırlı olur inş :KK16:

hayırlı olsun cnm :KK16:

ya cnm ben hergun bı tane hurma yıyorum liflerı oldugu için sındırımı kolaylaştırıyor ben faydasının goruyorum ama hıc kalorı hesabı yapmadım :KK53:

bence oyle dusunme cnm bak mesela kaptanımız kac kılodan buralara gelmış :nazar: yani daha birsuru kişi demekkı isteyınce oluyor azim onemlı bak şöylede dusune bılırsın bısey yedıgın zaman agzında tadı sanıyeler suruyor ama vucudunda yıllarca kalabılıyor yanı yemeden once dusun ben boyle yapıyorum faydalı oluyor :KK34:

Tatlım geliyo bana öyle arasıra moralim alt üst oluo ümitsizliğe kapılıyorum ama yine de kaçamak yapmıyorum bugun rejime başlayalı tam 35 gün olmuş daha kaçamak yapmadım maşallahh:)kendime şaşırıyorum ilk kez bukadar uzun süre kararlı bi şekilde ilerliyorum:nazar:İşte bazen bi an önce olsun istiyorum sabırsızlık oluyor ama yılmayacamm:):):)

Günaydın kızlaaar
günaydın kızlar dükkanı ben kapatmışım ben açayım dedim dün güzel bi gündü gencay a söz için ceket filan aldık tabi arada boş durmadım kendimede kzak filan aldım :KK9: bu arada ev almaya karar verdik kızlar gencay ın kredi işi olursa kaynanamların karşı daireyi alıcaz kaynanam öle aksi bi insan olmadığı için sıkıntı yok sıkıntı olursa lojmana çıkarız dedi gencay bakalım olurda evlenmeden bi çp sahibi oluruz diye düşünüyorum bu arada elbiseleri inş. bu akşam alıcaz :KK14:
Ay inşallah canım çok güzel ya:KK12:

Düzelecek mi diye sorma kendine düzelteceğim de canım canım. Kızına nice mutlu yaşlar dileriim
:KK16::KK16::KK16: günaydın cıtır hanımlar :KK16::KK16::KK16:
nasılsınız ben hala grıbım :2: bugun enerjıyım nedense uyurum dıye yataga gırdım uyuyamadım :21: nyse ben bi gecmişe bakyım :KK34:
Ben de yeni grip oldum sanırım :KK25::KK25:

Bugün öğle yemeğinden sonra iş görüşmesine gideceğim, sonra arkadaşımla buluşacağım. Bakalım bakalım..

Sorun yaşamayacağına inandıysan sıkıntı çıkmaz tatlım kaynanalara ön yargılı bakmamak lazım onları sevmek lazım:KK53:Kesinlikle süper olur ev alman inşallah olur.

Allah uzun ömürler versin yeni yaşı kıutlu olsun prensesin.
Nie kaçtı ki ya ben bisürü caydıracak şey ekliom buraya yağlarla ilgili aşk olsun ama:KK30:
Bugün öğle yemeğinden sonra iş görüşmesine gideceğim, sonra arkadaşımla buluşacağım. Bakalım bakalım..

Bol şans canımm.İnşallah biz sizi sonra ararız demezler.

Tatlım geliyo bana öyle arasıra moralim alt üst oluo ümitsizliğe kapılıyorum ama yine de kaçamak yapmıyorum bugun rejime başlayalı tam 35 gün olmuş daha kaçamak yapmadım maşallahh:)kendime şaşırıyorum ilk kez bukadar uzun süre kararlı bi şekilde ilerliyorum:nazar:İşte bazen bi an önce olsun istiyorum sabırsızlık oluyor ama yılmayacamm:):):)

ayy masallah :nazar: bende kacamaklardan kacmaya calışıyorum :KK55:

X