Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ama hiç ekmek yemedim ki
o kadar kötü mü buse
ben de seviniyordum.
arağanın için mersi bebekimm almiyim ben

canım reçel şekerli, ve simit de olmamış. zaten genelde kaçamak yaptın bu hafta. o yüzden senden sıfır kaçamak ve doğru menüler bekliyoruz artık canan

Ahahahhaah kafayi bozdum ben bu yaglarla tuhhh tiksintiye dustum en alttaki 9 kg mus 4 kati var bende yuh yuh yuh yuh yuh gariban ic organlarim ah canlarim karacigerim bobregim hepsi bu pisliklerin arasinda kalmisgeziniodum buldum.

ne kadar doğru diyorsun yaa valla 53 kiloyum 45 olasım geldi bu yağları görünce

afiyetler olsun süper

ama kestaneyi yarın sabah falan ye şimdi yeme canım bence :26:

amacımız seni böyle yıldırmak ayyy ilk günlerim geldi ebru bana bi kızrdı bi kızardı o şeytancıklar hep vardı

ay evet hatırladım hey gidi heeeyy o şeytancıkları bile özledim valla seviyorduk ebrunun şeytancıklarını

afiyet olsun tatlım

benim bir sorum var bu hurma hacı hurması gibi olandan dimi? bir de hurma meyvesi var turuncu bal gibi mis gibi olan. hangisi seninki merak ettim. ona göre tüyo çalıcam

canım eriklinin 1 litrelik şişelerinden al hem gözüne fazla görünmüyo insanın o zaman çok rahat içiosun

Ben 1 litrelik şişeden aldım işyerimde sürekli pc nin yanında ama içimden gelmiyor. koyuyorum bardağa yudum yudum içiyorum. Bu arada şekersiz çay deneyimim iyiye gidiyor artık daha rahat içiyorum ama sıcakken hafif soğuyunca mide bulandırıyor.

Canım bu 3 litre suyu nasıl içtin?

Ben 1 litreyi zorluyorum. Deve gibiyim ben susuz yaşıyorum yaaa
Canım 1 litrelik suluğum var. Suluktan 30 saniyede yarım litre suyu nasıl içtiğini anlamıyorsun bile..
Susuzluk hem cildine, hem diyetine zararlı. Daha çok su içsen metabolizman daha hızlı olur canım.
Geçen bir haber okudum. Bir kadın örneklem alınmış; 3 ay boyunca, günde 3 litre su içiyor. Ve 3 ay önceki yüzü ile 3 ay sonraki yüzü fotoğraflanıyor. Cildi en az 5 yaş gençleşmişti. Harika görünüyordu. Ben de deneyeceğim.

tatlım muz dışında birşey çarpmadı gözüme diyetisyen listesi biliyorum ama muz seni kabız yapmasın :26:
1 tane muz kabız yapar mı? Ki ben hayatım boyunca 1 kez kabız oldum, az mı çok mu bilmiyorum.

tamam

Kızlarrrrr kaaaaaaaarrrrrrrrrrrr Ankarada lapa lapa kar yağıyor

vaaayyy ben karı severim ama soğuğu sevmem

yok saat 13:00 de yedim ama bugün yarım saat yürüyüşte yaptım yazmayı unuttum menüme

aaa çok önemli bir şeyi unutmuşsun. menüleri ebru not alıyorsa yazık oldu senin sporuna. tekrar paylaş bence sporunu ekleyerek

benim bir sorum var bu hurma hacı hurması gibi olandan dimi? bir de hurma meyvesi var turuncu bal gibi mis gibi olan. hangisi seninki merak ettim. ona göre tüyo çalıcam
Domatese benzeyen bebeğim

Saat 13:00 gibi yedim. Ama pişman olmadım. Çünkü tatlı ve çikolataaa diyenlerden değilim ben. Canım çekmez kolay kolay. Bir daha da bunu kolay kolay yapmam...
Anladım canım, afiyet olsun:13:

kıyamam

ama yapma canancım sen de kaçamak. yazık günah şu bedenlerimize gördün işte vıcık vıcık iğrenç yağ dolu organlarımızın etrafı kurtulcam valla iyice tiksindim kendimden bu yağlar sayesinde. 45 olcam hedef düşürcem

o zaman ayırayım sabah yiyim buse y nesfitin yanında 3 4 tane ebruuu ebruuu nerdesin ebru

Domatese benzeyen bebeğim

Anladım canım, afiyet olsun:13:

ooo ballı hurmayı lüpletiyorsun yani venüüüs ay süper süper ben de geçen gün öğlen arasında yarım hurma meyvesi yedim korktum yarısını yemedim kalorisini bilmediğim için

bayılırım ona ben afiyet olsuuun

Nasıl bir suluk internette varsa link atar mısın. İnanın çok zorluyorum yazın sorun olmuyor ama kışın içemiyorum. Benim metebolizmam ondan yavaş dediğin gibi....

Ben de sabah 2 meyve hakkım varken bir tek onu yedim hihiBen de çok severim

Eklemeli
Menüm
Sabah
çavdar ekmekli sandviç
şekersiz çay

öğlen 14:00
köfte
yoğurtlu kabak
1 dilim ekmek

akşam 17:00
2 mandalina
ve canım iştemedi. Öğle yemeğimi geç yedim akşam tıkandım.

Bu arada saat:13:00 de 1 tane çikolatalı gofret kaçırdım regl dönemim geldi inanılmaz istedim. Normalde tatlı yemem ama yedim

yarım saat yürüyüş
1 litre su
3 bardak şekersiz çay

evet.cok kötü gerçekten şu yağlar ahhh!!!

Kizlar siz burdayken menumu yazayim sonra gec oluyo gozden kaciyo aksam yemegim daha pisiyo markete gittik gec kaldim

Menum
Sabah
1 biber
1 salatalik
1 domates
1 yumurta
1kk peynir
(Bundan sonrasi icin ekmek yedigimi unutmusum te aksam geldi aklima ekmekgi bugun yemedigim)
1 turk kahvesi

Ogle
1 yumurta
1 biber
1 slatalik
1 turk kahvesi

Aksam
2 dilim ananas yedim 4-5 gibi(arastiriyorum baya faydaliymis hele de rejimdeyken)
Firinda et, biber, arpacik sogan, domates halkalari(ilk kez denedim ama harika gorunuyo)
Dere otlu yogurt

1 lt ictim henuz ama spor yapacam yemekten sonra daha 1 lt icerim

Su icmeyen arkadaslar saolsun burdaki arkadaslarin israriyla icmeye basladim bende 0.5 iciodum
Ama farki anlatamam size idrarla yaglariniz gidio emin olun helde protein aliyosunuz icmezseniz bobrekleriniz gider alimallah.
Su icmemeyle ilgili igrenc biseler buluesam eklerim buraya yaglar da oldugu gibi ihihihi kotuyum ben kotuyum

canım akşam gerçekten geç olcak ama yarın biraz daha hafif tutarsan kilo olmazsın geneli güzel su hariç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…